Jager..... čo si myslíte o ňom....

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17840 od marcelos
Jager..... čo si myslíte o ňom.... bolo vytvorené marcelos
ZRAAVIM VSETKYCH NASTEVNIKOV FORA. NEDALO MI CO UZ TEN JAGER VYSTRAJA. SPRAVA SA AKO NAJMUDREJSI CLOVEK NA SVETE MA BYT MLADSIM PRIKLADOM NO ZIAL TO NIE JE TAK. PRETO SOM ZALOZIL TEMU ABY STE ABY SOM ZISTIL CI NIEKTO SUHLASI S NAZORMI JAGRA. NO MOZNO JU ADMIN ZRUSI ALE JE TU TEMA NIECO NA ROZVESELENIE TAK MOZNO SA UJME.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17841 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Nech je Jager aký chce, má právo na svoj názor a mne je oveľa nesympatickejší ten, kto mu na toto právo siaha. Z jeho názormi nie je nutné súhlasiť a ak sa k nim niekto chce vyjadriť, nech tak činí priamo v konkrétnej téme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17844 od michal
Odpoveď od michal na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Nevidím dôvod, aby sa kôli jednej osobe zakladala nová téma. Čo teraz čakáš, že sa tu budú všecia hecovať a svorne na jágra nadávať, aby si dokázali, akí sú oni najlepší a on je ten zlý? Alebo to bude ako u malých detí na ulici, mi budeme kamoši a s týmto sa baviť nebudeme a budeme mu robiť zle, lebo má veľké odstávajúce uši. Presne ako ti napísal DKO, veď ked s ním nesúhlasíš tak mu to možeš napísať priamo v konkrétnej téme. Na vyjadrenie svojho slobodného názoru snad potrebuješ podporu od ostatných alebo to dokážeš aj bez toho.
<br/>
<br/>Nehnevaj sa ale založiť novú tému, koli tomuto....to uz navodzuje, že to v tvojom prípade skåzlo do osobnej roviny.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17846 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Nepovažujem za šťastnú voľbu, že si to takýmto spôsobom otvoril. Toto rozhodne nie je téma na fórum poľovníkov! Treba vychladnúť a až potom reagovať. Myslím, že väčšina ti to neschváli a odignoruje tému. Je tu aj admin a on je 1 aj na tieto veci. Dajte si rande na pokeci a vyfliaskajte sa neverejne, to by som ešte bral. Mimochodom, poznáš ho vôbec osobne? Niekedy ústa rozprávajú sladko a skutky sú iné, inokedy je to naopak. Nechajme to radšej, dobre?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17848 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Ten chlap svoje nazory formuluje jasne a presne a len malo diskuterov je schopnych zachovat jeho uroven (i ked uz tiez vytiekol, no kto nie?). Je rozhodne stukou toho fora a kto ma ine nazory ako on, nech ich predklada aspon na rovnakej urovni a aspon rovnako dobrym sposobom ako on. Myslim, ze vseobecne je u nas takychto typkov malo (a nie len v polovnictve)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17849 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Taki , Laci mohli by ste to zrusit nech je kto aky chce toto sa nehodi .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17853 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Chlapi, venujme sa tomu čo treba. Je určite viac vecí čo treba riešiť v poľovníctve, ako tu niekoho ohovarať.
<br/>Najprv spoznaj a potom súď.
<br/>Nie každy to napíše ozaj tak, ako to myslí a opačne.
<br/>
<br/>;);););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17854 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Ja napr. niekedy aj s Jagrom suhlasim. niekedy zasa s niekym inym.Ale je to dost trapne urobit nanho temu,vidno ze ho mas plne zuby,ale mohol by si sa aj ty troch ovladat a byt k nemu tolerantnejsi.Nepisal ziadne blbosti len svoje nazory,ktore ma celkom dobre.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17855 od hajnik
Odpoveď od hajnik na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Marcelos, macek, od vás a vám podobných som ešte nečítal žiadny rozumný príspevok a asi ani nebudem. Zato rýpať viete dobre. Ak sa takto správate aj vo vašom PZ alebo v mieste svojho bydliska, niet divu že macek našiel tak pekne vyzdobený posed. Možno nabudúce bude mať ponariezané šteblíky a niekto jemu podobný sa bude tešiť keď si nabije.... Pridali ste sa k tým ktorí rýpu do jágra. Jágra poznám a poviem vám úprimne, keby ste mali iba 50% jeho skúseností a znalostí čo sa týka poľovníctva boli by z vás dobrý poľovníci. Zamyslite sa nad sebou a svojimi príspevkami. Ak nemáte napísať niečo poučné alebo ak sa nemáte spýtať niečo rozumné tak radšej nepíšte nič. Smajlíkov tam dá aj malé decko. Ja sa rád nechám poučiť či od staršieho alebo mladšieho pokiaľ jeho názor je správny. Úcta k starším vám asi tiež nič nehovorí. Taký ako vy a vám podobný privedú naše poľovníctvo akurát do záhuby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17860 od macek
Odpoveď od macek na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Hájnik môžem sa Ťa opýtať čo som Ti ja osobne spravil... Keď ťa trápia moje príspevky tak ich nečítaj a máš to poriešené......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17862 od hajnik
Odpoveď od hajnik na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Čítam a reagujem na ten príspevok ktorý ja chcem a o tom je snáď toto fórum, ak by to tak nebolo tak to môže taki zrušiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17866 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
jak už to napsali jiní je trapný zakládat taková témata! a podle mě to je chlap který si nenechá srá..... na záda a něco v životě už dokázal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17867 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Suhlasim s ostatnymi
<br/>kazdi sme niaky no nie? kazdy ma niaku tu chybu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17869 od miso
Odpoveď od miso na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Myslím, že sa doňho dosť mnohí navážajú už aj v ostatných témach, samostatnú nie je treba. A najmä mi to pripadá detinské, už len z toho dôvodu, že spomínaný pán je od nás niektorích o generáciu starší. Tiež nesúhlasím so všetkými názormi, ktoré sú na tomto fóre odprezentované, ale zachovávam si odstup, lebo aj keď nesúhlasím to neznamená, že ten môj názor je správny....Toť k tejto téme a myslím si, že na poľovníckom fóre nemá čo hľadať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17873 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
O Miroslavovi vystujúcom pod NICK - ,, Jager ,, si myslím, že reaguje tak ako potrebuje resp. pociťuje potrebu v danej téme reagovať. Nemá obavu sa pod svoj príspevok aj podpísať svojím reálnym menom. U mnohých je to problém alebo prípadne obava však MARCELOS ? Načo si otvoril túto tému, čo si chcel od nás počuť, koľko rokov poľuješ, aké máš bohaté poľovnícke skúsenosti ? Napíš do ktorej z tém tu na Fóre PID si prispel svojou skúsenosťou, rád si to prečítam . Ďakujem Marcelos za odpoveď Miro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17892 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
LUTUJEM TYCH KTORY SU SCHOPNY ZALOZIT TAKUTO TEMU! Jager alebo iny maju pravo , tak ako ostatny sa vyjadrit k danym temam, v com vsak nevidim ziadny dovod do rozporov! Nikto nema vzdy pravdu a popripade mame vsetci pravo na omyl!Originator sa tu sam prejavuje jeho egoizmom, a chce sa vyjadrit o com..?Ak nema zaujem o dodane temy fora nemusi si ich vsimat alebo do konca na ne reagovat! Este raz lutujem druh ludi tohto charakteru a najlepsie by bolo sa ich v kolektive polovnictva zbavit, preto ze nedonasaju nic konstruktivne to zivota inych!
<br/>
<br/>Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17894 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Stefan, ja si myslim, ze je to mladicka nerozvaznost a uz sa to nebude opakovat. Ak niekto vidi niekde problemy a nedostatky, myslim, ze na for ich moze vyjadrit, a myslim, ze je na to urcene, vymenit si skusenosti, zial i tie negativne a tie, ktore sa tazko travia a citaju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17895 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Lubo suhlasim, avsak hlavne ty mladsi by si mohli pouvazovat na tom ze veci riesene vo forume im len a len mozu pomoct v buducnosti!
<br/>
<br/>Inak si myslim ze tato tema by nemala byt vymazana , ale nechana vysiet uz len na to aby sa ucastnici mohli vyjadrit aj k takto smutnemu utoku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17896 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Stefan, tiez ma to napadlo, ta myslienka ma nieco do seba ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17904 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Jager..... čo si myslíte o ňom....
Ja si myslim, ze i nieco taketo patri k zivotu. Marcelos sa pokusil riesit svoju frustraciu s diskusii s Jagrom zalozenim temy : Kopnite si do Jagra ... a myslim, ze uz to viacej nespravi, a myslim, ze i Jagrovi sa obrusila dalsia hranka ..... Prosim nezvesovat!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 914 návštevníkov a žiadni členovia on-line