Veľké šelmy na Slovensku * Polia majú svoje uši * Soľ je korením zdravia * Aujezskyho choroba * Za kamzíkmi do Álp * Ostro sledované nože * Bažantnica Rozhanovce * Puškárske remeslo má zlaté dno * Sídlisková hubačka * Karas striebristý * Mieň: Ryba do nepohody * Zacielené na jalca * Pichľavý barbar * Tak trochu šialená ryba * Zimná rybačka v teplej vode * Prvý raz na hlavátku * Majster voblerov * Príprava študentov rybárstva ......

V roku 2018 oslavuje výstava FeHoVa svoje 25. narodeniny a pri tejto príležitosti chystajú organizátori podujatia ďalšie lákadlá - mnoho noviniek a prekvapení.

Príďte spolu s rodinou, priateľmi, alebo kolegami na naväčšie a najútulnejšie stretnutie poľovníkov, rybárov a milovníkov prírody v Karpatskej-kotline v dňoch 15-18.2.2018. Príďte a strávte s nami celý deň s poľovačkoua rybárstvom, čakáme Vás s viacerými novým a vzrušujúcim programom.

 

Vážený priatelia poľovníctva a slovenskej prírody, zažite neopakovateľnú atmosféru reprezentačného plesu poľovníkov Slovenska!

 


 

Pribúdajú medailové diviaky * Ohrozený poľný vták * AMO a kŕmenie diviačej zveri * Splnila som si sen * Svetový Alecto * Foto zveri na snehu * Lopatár zasiahnutý šípom * Predstavujeme OPK Žilina * Zabudnutá šupinačka * Ryba mesiaca: Pleskáč tuponosý * Operený superpredátor! * Olovená vášeň * Mieň: Modrooký posol severu * Žena za prútom: Slávka * Ulovil som živú fosíliu * Muchy R. Hatalu: Mrenica * Náročné prezimovanie * Základy prívlače

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V poľovníckej sezóne 2016/17 v PR CHPO Poľana bola Diana viac naklonená vlkom ako poľovníkom. Na ploche 20 659 ha bol naplánovaný lov jelenej zveri v počte 152 kusov. Z toho 38 jeleňov , 60 jeleníc a 54 jelienčiat. Už druhú sezónu sme znížili lov jeleňov I. a II. vekovej triedy o 50 % a III. vekovú triedu loví prakticky iba vlk. V prílohe je foto jeleňa strhnutého vlkmi 14.1.2017 na LS Kyslinky. Jedná sa o jeleňe vo veku cca 9 rokov v tretej vekovej triede s bodovou  hodnotou 195 b. CIC. Je to dvadsiaty  nájdený a fotograficky  lesníkmi zdokumentovaný jeleň strhnutý vlkmi v sezóne 2016/17 v jednom PR.

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 186 návštevníkov a žiadni členovia on-line