Autorské práva vo fotogalérií

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14160 od Vladosyn
Autorské práva vo fotogalérií bolo vytvorené Vladosyn
Chcel by som sa spýtať moderátora stránky ako je možné že moja fotka z fotogalérií sa objavila v článku mierna zima v vpliv kvality krmiva.... :liar: Nieje to nič vážne ale aku garanciu davate že moje fotky sa nemôžu objaviť hocikde inde bez môjho súhlasu ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14164 od godi
Odpoveď od godi na tému Autorské práva vo fotogalérií
Vlado,prečítaj si zásady používanie galérie . Rieši to bod č.6.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14177 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Autorské práva vo fotogalérií
Tak môžete tuto tému zrušiť... Dosť ma to sklamalo... Vymazal som všetky moje fotky... A dufam že aj fotka v tom članku sa zmeni.. keďže ste ma o tom neinformovali predom !!:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14178 od godi
Odpoveď od godi na tému Autorské práva vo fotogalérií
Nahratím fotky do fotogalérie si dal súhlas na použitie fotiek ako ilustračných na tomto Webe.Pred vkladaním fotiek si si mal prečítať návod a vedel by si o tom.Tak že nie je pravda že si nebol vopred informovaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14180 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Autorské práva vo fotogalérií
pametám si ked vladosyn/Vladko/spustil svoju webstránku tiez pozbieral vselijaké prispevky od inych/Jaro!/a tiez si nevypital súhlas na ich zverejnenie-tak neviem preco si sa urazil Vladko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14189 od laci
Odpoveď od laci na tému Autorské práva vo fotogalérií
vladosyn, co je s tebou? nejak zabudzas co vsetko si nam sluboval a co vsetko pre teba urobil taki.
<br/>napr. [#1534#]
<br/>
<br/>co tak sa nedari tvojej stranke? ci len puberta? kopes do nas kde len mozes...
<br/>
<br/>k fotkam sa uz vyjadrili za mna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14191 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Autorské práva vo fotogalérií
Laci klidek nastrocneho ber z rezervou to vies hormony .:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14229 od jager
Odpoveď od jager na tému Autorské práva vo fotogalérií
To nebolo fér. Ak si chcel prispieť do tejto témy, za správne z hľadiska loajality by som pokladal postaviť sa na stranu vladka. Totiž, aj tebe sa môže stať to isté. Okrem iného vieme, že vladko je mladý ambiciozny chlapec s kladným vzťahom k poľovníctvu a k prírode. Teda je len prirodzené, že ako zoznamujúci sa mladý budúci poľovník s praktikami upravujúcimi výkon práva poľovníctva urobí aj nejaké drobné prešľapy. Dôležitejšie si myslím, že z hľadiska výchovy je to ako mu vieme mi starší byť tým správným príkladom. Nie je dôležité aká situacia vznikne, ale aký postoj ku nej zaujmeš. Tebe sa to asi moc nepodarilo, ale i to vieme, že si to tak nemyslel. Ak sa dobre pametám, Vladko sa vtedy pokorne ospravedlnil a veci uviedol na správnu mieru.
<br/>
<br/>Tiež sa mi to nepáči, že nie sú chránené naše autorské práva a preto na súhlas z vladkom i ja odstránim všetky moje zábery z galérie.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14501 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Autorské práva vo fotogalérií
Tak tomuto sa hovori trafit kliniec po hlavicke, tymto pozdravujem Vladka! Ale som rad, ze uz pochopil, co som sa mu ja uz davno pokusal vysvetlit ked robil svoj web ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14526 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Autorské práva vo fotogalérií
Baikal ,, ja som to pochopil hneď vtedy &quot; a myslím že odvtedy si dávam vážne bacha aby som niekomu neukradol jeho prácu, lebo viem aké je náročné niečo spraviť... A tu nešlo ani tak o tu fotku... Ale nahnevalo ma že koľko prace sme si dali minulú zimu aby sme zveri dodali čo najviac krmiva... Na koňoch sme to tam vozili, a moju fotku tam pridajú ako iróniu na kŕmenie...Myslím že minulú zimu to zveri vôbec neprekážalo že mala krmivo aj na zemi, lebo od hladu a zimi zožrala všetko... A keď som si prečítal ten článok a pozrel na tú fotku pripadal som si akoby všetka tá práca bola úplne nanič..A laci tvoj príspevok v tejto téme vôbec nechápem... Ja som sa len pýtal nevytýkal som Vám nič... A čo sa týka stránok.. Som len rád že existuje aj omnoho viac kvalitnejších stránok, lebo ak by bola len jedna myslím že by nebola inšpirácia rozvíjať ďalej...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14529 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Autorské práva vo fotogalérií
Pozri je to len fotka a myslim ze by si mohol byt rad ze pouzil tvoju fotku , nic zle sa nestal je to len fotka . :D
<br/>ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14551 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Autorské práva vo fotogalérií
ale však keď ideš niečo napísať tak si prečítaj čo som napísal....Lebo to čo si napísal tak pôsobí akoby si si môj príspevok ani nečítal:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14572 od johny
Odpoveď od johny na tému Autorské práva vo fotogalérií
Jager, kamarát môj, nejako sa ti nedarí tie fotky odstrániť ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14690 od jager
Odpoveď od jager na tému Autorské práva vo fotogalérií
johny, prepáč, vtedy som sa niekde zabudol.
<br/>Pozdravujem do Liptova.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16058 od cerebellum
Odpoveď od cerebellum na tému Autorské práva vo fotogalérií
Prednedavnom boli snahy o vymazanie fotografii tych uzivatelov, ktori fotografie napr. stiahli z internetu od inych atorov bez ich vedomia a.p. ... Neviem, v ktorej teme sa tento problem rozoberal, tak som to napisal sem. Napisal som to, pretoze som nahodou zazrel v nahlade do fotogalerie fotku Ing. Mira Zumrika v albume uzivatela Malinowskij... Ako je to teda s fotografiami..?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16067 od laci
Odpoveď od laci na tému Autorské práva vo fotogalérií
kludne napis ktore este, budu urcite vymazane... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #16969 od macek
Odpoveď od macek na tému Autorské práva vo fotogalérií
Chlapi chcel by som sa spýtať, ............. uvediem príklad /foto zo spoločnej poľovačky) na ktorej je godi, vladosyn,foldes, laci, jager, baikal, johny a zverejním to na nete mal som pýtať od všetkých súhlas či to môžem zverejniť vo svojej galérií????? ........... porušíl som tým nejaký zákon???? :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #16971 od johny
Odpoveď od johny na tému Autorské práva vo fotogalérií
Ja súhlasím ... ani som nevedel že sa poznáme ... :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #16977 od laci
Odpoveď od laci na tému Autorské práva vo fotogalérií
www.klasici.sk/publikovanie/zakony/autorsky_zakon.html[/]Autorský zákon . hopsa do citania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #16979 od laci
Odpoveď od laci na tému Autorské práva vo fotogalérií
§ 33
<br/>Použitie diela na informačné účely
<br/>
<br/>(1) Súhlas autora sa nevyžaduje na
<br/>
<br/> a) vyhotovenie rozmnoženiny diela zverejneného v novinách alebo v inom informačnom prostriedku najmä o aktuálnych ekonomických, politických alebo náboženských udalostiach alebo otázkach a na verejný prenos s takýmto obsahom; to neplatí, ak si autor v jednotlivých prípadoch vyhradil právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a verejný prenos tohto diela,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 171 návštevníkov a žiadni členovia on-line