Strelivo do 8x64S

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20280 od RadekS
Strelivo do 8x64S bolo vytvorené RadekS
Prosím Vás o radu jaké použiváte střelivo do této ráže. Nezajímá mě české SaB, tohle střelivo již znám. Potřeboval bych vědět jak se chová např Oryx od Normy, nebo TIG od RWS. Střílím veškerou zvěř kromě srnčí. Díky R.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20283 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Strelivo do 8x64S
Brate spoza rieky Morava. NORMA do 8 x 64 S strelivo nevyrába, kukni ak neveríš na www.norma.cc

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20286 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Strelivo do 8x64S
Mirek my ti verime, ze Norma nelaboruje 8x64S, ale aky je dnes problem TiG alebo Oryxa naladovat do 8x64S? ;) Norma strely s priemerom 8,22mm (8S) vyraba vid 8x57JS alebo 8x57JRS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20287 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Strelivo do 8x64S
Baikal - nepísal som o laborovaní ale o tom, že NORMA nemá vo smojom výrobnom programe zaradené strelivo 8 x 64 S.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20288 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Strelivo do 8x64S
Mirek, vím že nevyrábí střelivo, ale jak ti Bajkal píše dělají kule a to mi stačí, ale aspoň máš přehled 8-) já mám člověka, který mi to přebije, spíš by mě zajímalo jak se to ve zvěři chová atd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20289 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Strelivo do 8x64S
Radek S - teda si mohol ináč položiť otázku. Rozumiem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55669 od miros
Odpoveď od miros na tému Strelivo do 8x64S
poprosim Vas mate s touto razou niekto viac odstrielane pouzitie znacenie ranivost strelivo a tak vela tu toho nie je a obavam sa ze pouzivatelou hodne zrejme nebude za kazdu info dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55685 od jand
Odpoveď od jand na tému Strelivo do 8x64S
Viac najdes v temach ,,8x64S,, a ,,skusenosti s kal. 8x64S,, ja osobne som si teraz dal vyrobit naboje so strelou KJG 8,2g , buduci tyzden idem prestrelit a potom budem vidiet ako sa to bude spravat na internete som zatial nasiel len pozitivne ohlasy na pouzitie tejto strely.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55690 od miros
Odpoveď od miros na tému Strelivo do 8x64S
hmm dik mal som dojem ze som presiel vsetko co tu je a teda moc som tu toho nenasiel co viem tak je ta jeden s kalibrou co ma min zastupenie na slovensku na to ze ho pouzivas si toho vela nepovedal skoda
<br/>co ocakavas od 8,2 g KGJ to bude zrejme hodne naslapane na ustovke ja skorej uvazujem ak to nakoniec zoberem cim tasiu gulu ono ide zrejme aj o to kde a na co polujes ok tak este raz pohladam co tu je mozno som nieco prehliadol caf

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55712 od jand
Odpoveď od jand na tému Strelivo do 8x64S
Ak chces viac info napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55767 od slavetinskyjan
Odpoveď od slavetinskyjan na tému Strelivo do 8x64S
Zdar, 8x64S dělá SB a zatím f.Brenneke, Na výběr toho moc není. Po zkušenostech s Oryxem v 8x57 JRS bych koupil v Praze v Detexu střely (100ks/ 2000kč) a nechal si je přebít. V téhle rychlejší osmičce bych používal tvrdší střely (Oryx, Tug) Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55796 od miros
Odpoveď od miros na tému Strelivo do 8x64S
dakujem pouzivas snad 8x64 alebo len teda pribuznu raz 8x57 tu mam aj ja len jeden kamos predava nieco po rodine a je to zachovale hromadu rokou nestrielane len nikto v mojom zozname tuto raz nema tak skusam na forach ci to ma vobec cenu brat aj ked flinticka je to pekna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55797 od slon
Odpoveď od slon na tému Strelivo do 8x64S
Lovu zdar.
<br/>Laboroval som do 8x64S od RWS KS 11,7 g a od Nosler Ballistic Tip 11,7g V0 860m/s do nabojnic S&amp;B. Kamarati su spokojni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55848 od jand
Odpoveď od jand na tému Strelivo do 8x64S
Určite sa oplatí zobrať zbran v tomto kalibri,dnes nie je problém dať si vyrobiť náboje podla svojho gusta,mimochodom náboje čo som si dal vyrobit so strelou KJG majú ustovku okolo 940 m/sFlinta je už nastrelená,idu velmi presne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55893 od miros
Odpoveď od miros na tému Strelivo do 8x64S
v presnosti a o naladovani niecoho ineho ak s/b nie je problem skorej islo o to ako sa po zasahu chova zver poskodenie odbiehanie a tak predpokladam ze to bude ok taktiez islo aj o to ci to kope niekde v urovni 8*57- 30-06 alebo nebodaj viac lebo nemam chut na kopanec som skorej zastanca niecoho kludnejsieho a je tam taka fesacka pazba ze tam urcite nechcem zasahovat a davat neaku spec. na tlmenie spetneho razu i ale ideme zrejme v sobotu to odskusat na strelnicu sice len s s/b ale aj tak ale celkovo flinticka sice stata ale pekna a zachovala a dufam ze aj presna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55896 od jand
Odpoveď od jand na tému Strelivo do 8x64S
Spätný ráz je podla mna mensí ako u 30-06,čo sa týka správania sa zveri tak doteraz som používal SB 12,7g a nedohladával som ,zver neodchádza daleko resp. srnčie vôbec,poškodenie rôzne podla miesta zásahu strela sa vela krát rozpadla a nasiel som časti príp.aj celú,práve kôli poškodeniu som si dal vyrobiť iný náboj zatial strelený srnec a poškodenie diviny bolo menšie ako so strelou SB ale treba povedať že prednosti tohto kalibru sa prejavia skôr pri love diviakov a vysokej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55902 od miros
Odpoveď od miros na tému Strelivo do 8x64S
dakujem za info no spekulujem o takomto pouziti diviak spln a pripadne vysoka takze podla teba to kope menej ako 30-06 hmhm tak potom to nebude nic hrozne ale zase ked tam naladujes nieco ine ako S/B ktore je takmer vsade nisie s ener. tak to mozno doleze k tomu spri. a to nie je ziadna katastrofa no uz zajtra budem vediet ci ju berem alebo nie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55930 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Strelivo do 8x64S
čo si baba alebo máš 30kg?:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55978 od miros
Odpoveď od miros na tému Strelivo do 8x64S
pokojne lubi v sobotu v hroznom pocasi odskusane presnost na ten vek zbrane 1943 parada a na pocudovanie aj S/B presne az som sa cudoval ale je pravda ze aj to bolo troska starsieho data len na moj vkus to hold kope a je to hodne hlucne mozno kratka hlaven

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 6 mesiacmi #64025 od kakamil
Odpoveď od kakamil na tému Strelivo do 8x64S
Zdar... Jsem taky majitelem zkk 8x64S. Střílim Sellirer .. 12,7gr spce.. Rád bych vyzkoušel podobnou laboraci, jako dělá kolega SLON .. Tedy ,, 11,7 g... Pač po těch sellierech to odchází...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 440 návštevníkov a žiadni členovia on-line