STRELY KJG

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36861 od cowhuntersk
STRELY KJG bolo vytvorené cowhuntersk
pozdravujem vsetkych ma niekto prosim skusenosti so strelami KJG ? vie mi niekto poradit kontakt na nejakeho dobreho prebijaca ? lovec 1 pomozes ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36862 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému STRELY KJG
Ak budem vediet,pravdaze pomozem.Napis mi mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38114 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
Nazdar Lovec-1.Dnes som si objednal KJG do 8x57JS.som zvedavý ako budem s nimi spokojný.vsetci čo to používajú to ospevuju.ak budem potrebovat radu možem sa na teba obrátit???Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38115 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému STRELY KJG
Pokojne,...ak budem vediet,rad pomozem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38182 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
Lovec-1 inač som dost zvedavý ako sa ta strela bude spravat.kamarati z KÚ to strielali do želatiny a vysledky boli prekvapive.strela sa deformovala ako na obrazku a zatial som som počul na to chvalu aj od ludí čo stým boli v afrike.aku rýchlost doporučuješ???A že je to dost šetrne k divine...uvidím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38184 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému STRELY KJG
Vseobecne su s tym dobre skusenosti.Rychlost je vhodne dodrzat taku,ktora je doporucena k tomu konkretnemu naboju na Moellerovom webe.
<br/>Myslim,ze ziadne prekvapenie sa konat nebude,je to x-tisic krat overene.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39416 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému STRELY KJG
pepies cau! Napis nejake skusenosti s KJG som strasne zvedavy ako Ti to lieta. Presnost ranuvost atd.Mam tiez 8x57JS pouzivam normu vulkan 12.7gram.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39417 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému STRELY KJG
ranivost:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39457 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
Lovec este to nemam hotove tuto sezonu dopolujem so SAKO.strely uz mam doma ale neni cas spravit naboje.inac zavladla mania kazdý kupuje Vulkany.a mna by zaujimalo ako sa ti to sprava v 8x57JS ta 12,7.ak nabijem tie KJG tak ti napisem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39517 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému STRELY KJG
Caves. Nemam stym vela strelene ale ani raz som nedohladaval vsetko v ohni ziadne podliatiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39690 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
nazdarek Lovec001.tak KJG som nabil zatial som strelil len jedno prasiatko-ostalo v ohni.vstrel asi ako 50 haliernik,vystrel asi ako 2 koruna.strielal som za lopatku trosku vyššie prestrelene pluca a pečen a prestrelilo ho tak že gulu som nenasiel.žiadne podliatiny nič rozbité ninimalne poskodenie zveriny...čo sa týka prestnosti na dialku napíšem neskor lebo som ho strelil na 50m.ešte jedna vec čo sa mi páčila videl som v puškohlade červenu škvrnu-miesto vstrelu...zatial mam z nich dobrý pocit...aproppo opýtaj sa aj Peta Jedličku viem že sa poznate jeho kamarat stým bol v afrike a bol max.spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39693 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému STRELY KJG
peto a na eura a centy ako vychadzaju tie vstrely a vystrely :D?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39738 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému STRELY KJG
Nazdar a gratulujem! aku to ma ustovku,gramas a spatny raz? Aku mas pusku? Ja mam rosslera

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39739 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
Srely su tusím 8,2gr.ustovku som este nemeral.spatný ráz velmi príjemný a pusku mam Blaser R93.urobil som si ich zatial len 25ks.vyskusam na spoločných a napíšem.si spokojný s Rosslerom ja som ho mal v 308w ale predal som ho...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39741 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému STRELY KJG
nazdar ostrostrelci kolko vyjde strela do osmicky a kde sa da zohnat? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39742 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému STRELY KJG
Zatial spokojnost ziadny problem so spustou.Dost som cital na forach ze blbne spust. Ja taky problem nemem. ale strasne sa mi paci sauer tiez uvazujem o predani a kupim sauer v tom istom cal. Preco si ju predal, ake si mal prevedenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39744 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
Sako je to dost drahe jedna stoji okolo 1,4 eura.dovaža ich Jedlička zo Zelenca 0335541502

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39745 od pepies
Odpoveď od pepies na tému STRELY KJG
Proste mi ta flinta nesadla.problémi som mal akurat stým predlženým zásobníkom ináč nič prevedenie som mal Lux.Sauer je velmi dobra volba určite neolutuješ.Ja som si kupil Blaser R 93 v 8x57JS a max spokojnost prevedenie Offroad Proffesional.a na spoločne a na pirsch mam Blasera 95 v 30-06/12.nie som moc stou 30-06 nadsený ale chcel som 308w.ale urobil som si primerane strelivo 11,7gr.H-mantel/slabsiu laboraciu/ a som spokojný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42558 od karasek
Odpoveď od karasek na tému STRELY KJG
Zdravim. Moje prve skusenosti s KJG su zatial len do papiera, ale aj tak sa podelim. 4 rany na 50 metrov z gulobroku Brno Super 7x65R/12, puskohlad meopta 4x32 - 3 sa dali prekryt 2 EURO mincou, prva rana od tychto troch vzdialena cca. 5 cm priblizne v tej istej horizontalnej rovine. Vsetko vsak 30 cm hore, horizontalne vsak v jednej rovine s povodnym nastrelenim. Zbran je nastrelena na 150 na Normu Oryx 10,1g. Vacsiu vzdialenost som nemal moznost zatial vyskusat. Zatial som pusku na strely KJG neprestrelil, ale v dohladnej dobe sa na to s najvatsou pravdepodobnostou podujmem a samozrejme nie na 50 metrov. Je to prijemne strielanie a podla mojho nazoru kope urcite menej ako Norma Oryx.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47250 od jaroK
Odpoveď od jaroK na tému STRELY KJG
Prosim Vas kde by som nasiel na nete viac info o strelach KJG.Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 2158 návštevníkov a žiadni členovia on-line