polovnici otravili vzacne dravce

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58124 od viktormt
polovnici otravili vzacne dravce bolo vytvorené viktormt
vcera to bolo v spravach, nejaki polovnici otravili vzacne operence. kvoli tomu, aby im neplasili zver.. DALSI FAKT, ktory potvrduje, ze polovnik ma extremne nizke IQ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58126 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému polovnici otravili vzacne dravce
Ja som zase počul, že to boli ochranári, lebo im lovili bobrov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58129 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému polovnici otravili vzacne dravce
ocrhanar je clovek, ktory nikdy a za ziadnych okolnosti neublizi zvieratu.. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58132 od dusanlegin
Odpoveď od dusanlegin na tému polovnici otravili vzacne dravce
Viktorko, ty si dobrý panikár. Už si na týchto stránkach tvrdil, že si poľovník odrezal hlavu. Teraz si presvedčený, že orlov otrávili poľovníci, hoci to ešte nebolo dokázané. Bol by si dôstojný nástupca Goebbelsa(minister propagandy III. ríše). Jeho výrok: "Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou", sedí na teba ako uliaty.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58148 od igman
Odpoveď od igman na tému polovnici otravili vzacne dravce
Páni prosím nereagujte na toho ch....a, iba tak vyšumí. Jednoznačne ho baví rýpať. Svojím bludom už neverí ani sám ale keď zareagujete chytá sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58161 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému polovnici otravili vzacne dravce
viktormt - extrémne nízke IQ majú držitelia poľovných lístkov, ktorí vykladajú v revíroch otrávené návnady. Ale sú aj poľovníci, ktorí nám pomáhajú pri odhaľovaní týchto prípadov. Nehádž všetkých do jedného vreca, kazíš tým už aj tak dosť krehké vzťahy medzi slušnými poľovníkmi a ochranármi.
<br/>A páni prispievatelia do tohto fóra, robiť si srandu z trávenia orlov asi nie je v súlade s poľovníckou etikou.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58165 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému polovnici otravili vzacne dravce
Jovic ma pravdu,či to urobil ktokolvek je to trestuhodne a malo by sa to vyšetrit a vynikou potrestat a polovnik je nielen polovnik ,ale je i ochranar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58167 od Akela
Odpoveď od Akela na tému polovnici otravili vzacne dravce
Bolo by fakt veľmi vhodné, aby sa to vyšetrilo. Pri vyšetrovaní sa skúma aj to, kto mal z uvedeného činu najväčší prospech. Poľovníci to určite neboli, ale niekto sa parádne zviditeľnil, takže možno potečú ďalšie peniaze. A samozrejme od začiatku sa to automaticky pripísalo zlým a hnusným poľovníkom. Nepoznám poľovníka, ktorý by vystrelil na tak nádherného dravca. Ale ak to bol naozaj poľovník, čo treba dokázať, nech si to pekne vyžerie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58169 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému polovnici otravili vzacne dravce
jovic - prvy duchaplny a zmysluplny prispevok. vdaka.. cudujes sa, ze ludia nemaju radi polovnikov, ked sa chovaju ako tu pritomni?
<br/>lubenko - ty sa neozyvaj, ty si z takychto veci robis srandu rad. ps. ked chodi polovat, NEPI ALKOHOL, je to smiesne.
<br/>akela - boli to polovnici.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58173 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému polovnici otravili vzacne dravce
viktormt - ja Ťa nepoznám, nechcem Ťa urážeť, ale s Tvojich príspevkov vidím, že vnímaš svet čiernobielo a máš naivné predstavy ako to funguje v prírode.
<br/>Mať rád zvieratká a chrániť životné prostredie a prírodu sú dve rozdielne veci.
<br/>Poľovníci tu boli, sú a aj budú. Na tom nič nezmeníš. Vieš si predstaviť, čo by nastalo v biotopoch, keby sa napr. neregulovali stavy diviačej zvery. Za krátku dobu by požrali všetly plazy, obojživelníky, na zemi hniezdiace vtáky a aj malé zajace, atď. A napr, za zimné prikrmovanie si zaslúžia tiež uznanie. Čím viac zveri prežije, tým viac sa ujde aj predátorom. Nebudeme si nahovárať, že dravce sa živia ďaťelinou.
<br/>A to, že poľovné lístky dostali aj darebáci, ktorí na to nemajú odborné a morálne predpoklady, za to normálni poľovníci nemôžu.
<br/>Boj s environmentálnou kriminalitou v tomto skorumpovanom štáte je ťažký a zázraky sa dejú len v rozprávkach.
<br/>viktor - keď budeš stále poľovníkom len nadávať, nemôžeš očakávať, že budú s polupracovať. A ver mi, že aj ich serie aké pomery u nás panujú. Len sa to niektorí boja otvorene povedať.
<br/>A na názory, že sme si sami otrávili orly reagovať nebudem. Viem veľmi dobre kto to urobil, problém je ale vo vymožiteľnosti práva v tejto falošnej demokracii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58176 od marian2
Odpoveď od marian2 na tému polovnici otravili vzacne dravce
mlady pan az viete kto to ma na svedomy tak konajte ako van kaze zakon,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58177 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému polovnici otravili vzacne dravce
jovic.. hm, aj keby jeden zivocisny druh vyhynul - vdaka inemu - je to priroda.. takto uz vyhynulo xx druhov..
<br/>lenze ludia si myslia, ze priroda je sprosta a ze si neporadi, ze clovek vie vsetko najlepsie.. blbost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58181 od LEON
Odpoveď od LEON na tému polovnici otravili vzacne dravce
viktormt nepoučuj lidi jako je Jovic ti narozdíl od tebe něco už dokázali a od nich by jsi se měl učit ale ty akorát dokáže plácat hlouposti a urážet všechny kolem sebe !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58182 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému polovnici otravili vzacne dravce
Aj clovek je zivocisy druh.
<br/>A to aky kto je, je tiez priroda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58183 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému polovnici otravili vzacne dravce
Každý máme svoje predstavy o tom čo je správne.
<br/>Ale čas je je veľmi vzácny a ja ho radšej strávim v teréne ako nič neriešacim filozofovaním na internete.
<br/>A pokiaľ ide o trávenie. Prvého orla otráveného karbofuranom som našiel pred 10 rokmi. Karbofuranom sa trávi nie len u nás ale aj v Čechách, Rakúsku aj Maďarsku. Je to svinstvo, ktoré nepozná hranice. Aj v poslednom prípade sme konali ako káže zákon a vec riešia orgány činné v tresnom konaní. Ale žijeme na Slovensku a tuším ako to asi dopadne.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58190 od mirek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58446 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému polovnici otravili vzacne dravce
Vcera v spravach na JOJke davali ako chovatelom sportovych holubov prekazaju drave vtaky najmä jastrab a sokol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58448 od Akela
Odpoveď od Akela na tému polovnici otravili vzacne dravce
Od začiatku mám na to názor, že dravce neotrávili poľovníci. Ak by sa bol vyskytol hlupák v našich radoch, bol by možno vzácneho dravca zastrelil. Trávenie týchto dravcov môžu mať na svedomí aj iní chovatelia, nielen tí čo chovajú holuby. Ale už to na nás v TV hodili a ak by sa aj vinník našiel s opravou si nikto hlavu lámať nebude.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58460 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému polovnici otravili vzacne dravce
Akela, Ty si buď šťastný človek, ktorý žije v združení, kde sa dodržiava zákon, alebo máš klapky na očiach a nevidíš realitu, aká na Slovensku vládne.
<br/>Orly trávia hlupáci z &quot;Vašich radov&quot;! Trávenie je totiž oveľa efektívnejšia metóda ako použitie brokovnice. Niektorí chovatelia najmä holubov síce tiež likvidujú dravce (najmä jastrabov a veľkých sokolov), ale používajú na to väčšinou mechanické pasce.
<br/>Pravda je ale aj taká, že je veľa normálnych poľovníkov z &quot;Vašich radov&quot;, ktorí toto svinstvo odsudzujú a pomáhajú nám.
<br/>Najväčší problém je ale úbohá vymožiteľnosť práva v našom štáte. A to sa týka nie len likvidácie chránených druhov ale aj pytliactva.
<br/>Ja nemám problém sa postaviť na stranu poľovníkov, pokiaľ máme spoločný záujem na ochrane prírody. Napr. v probléme so psíčkarmi súhlasím, že pes a domáca mačka vo voľnej prírode spôsobujú škody nie len na zveri, ale aj na chránených druhoch. Našiel som ročného srnca dohryzeného od psov z neďalekej chatovej osady. Tie psy nezabíjali od hladu, ale pre zábavu (a onedlho boli vyriešené v súlade so zákonom rýchlo a bezbolestne). V okolí NPR Šúr nie je problém nájsť užovky dohryzené psami. A o konfliktoch s arogantnými psíčkarmi v okolí Bratislavy by sa dal napísať celý román. Aj tu zlyháva vymožiteľnosť práva a mňa chytá zlosť, keď vidím v ďalekohlade ako psy naháňajú napr. malé srnčatá. A ich majitelia sa na tom ešte aj zabávajú.
<br/>Trest si zaslúžia v prvom rade nezodpovední majitelia psov ale jednoduchý recept na tento problém asi nikto nevymyslí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58461 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému polovnici otravili vzacne dravce
A ešte pre zaujímavosť, orly lovia aj zatúlané domáce mačky. Je to pre nich ľahšie dostupná korisť ako zdravý zajac. A jeden orol skalný uloví ročne viac líšok ako je priemerný ročný úlovok slovenského poľovníka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 413 návštevníkov a žiadni členovia on-line