Zážitky z aktuálneho splnu

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2168 od johny
Zážitky z aktuálneho splnu bolo vytvorené johny
Tak zas prehovorila moja osmička. Ráno o jednej som zasadol na posed a o tretej mi vybehli černochy asi na 200 metrov od posedu. Mesiac svietil a viditeľnosť bola perfektná. Mali smer ku mne. bežali tri lanštiaky a vzadu ostala svinka s prascami. Na kraji lúky zastali ako na strelnici, len trochu šikmo. Vystrelil som a počul som plesnutie. Na nástrele som nenašiel nič a keďže diviaky vbehli do blízkych kriakov, radšej som si sadol na posed a podriemal do svitania. Už behali len zajace a dve líšky. Ráno som našiel lanštiaka asi 30 metrov od nástrelu zhasnutého. Dostal na komoru ale nie na srdce ale na pľúca. Bol prestrelený. Odpad minimálny. Je to môj dvanásty diviak a ôsmy strelený z babičky osmičky (rok výroby 1949). Lesu a lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2170 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Včera večer som zasadol o 18,00 na posed. Mesiac svietil a viditeľnosť bola perfektná. Po prvých srnách na slnečnicovom strnisku mali prísť diviaky. O 20,30 prišiel obrovský traktor a začal to strnisko diskovať. Myslel som že vydržím dlhšie ako on, ale bol to omyl. A v tých mašinách majú aj hudbu. Chlap to mal naplno. O 22,30 primerane znechutený som sa odobral domov. Škoda - mesiac tak krásne svietil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2171 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Johny - gratulujem ! tuto sezonu ti tusim Diana dopriava :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2199 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Niekto má šťastie ja som nevidel ani srny ani ten traktor ktorý nám z chotára urobil saharu teda čo sa týka povrchu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2201 od sponzi
Odpoveď od sponzi na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Ja som videl aspoň srnčiu, strelil jednu mačku a jedného psa.Diviakov sa už asi nedočkám začali nám kosiť kukuricu...Veľa šťastia všetkým.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2206 od ivbe
Odpoveď od ivbe na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Vcera vecer o 21.00 hod my dosla bachina so 4 prascami na krmivo, ona zostala stat 10 m pred sedackou a fucala len taky frkot. Zalozil som springfieldom prasiatku na krk. Si predstavte ze mu medzi lopatkou a uchom zostala diera ako dlan a prasa sa po 5 minutach zobralo ze ide prec, po 30 metroch, preslo normalnym krokom som ho dostrelil do hlavy. Vaha cca 12 kg. Stavac zlovil susedovi morku za zahradov tak som potreboval nejake maso na urovnanie medziludskych vztahov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2216 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Mi sme až take štastie nemali.Diviaky nam prišly do jarku ale celí čas boli len v ňom a s ním aj odišly.Aj mne viskočila aspon tá jedna srna.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2217 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Unás mali prasiatka snem,ale len v húští-stará hadam sto ročná bachyňa nepustí na čistinu ani chlp.Po dlhšej debate sa svižne av tichosti presunuli do kukurice-tam niet šance.Už aby sa kukurica kosila,ak dáka zostala.Družtevníci budú prekvapkaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2218 od johny
Odpoveď od johny na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Včera som sedel na posede od desiatej. Okolo jedenástej mi prešiel diviak asi na 200 m ale neodvážil som sa strieľať, mohol to byť aj medveď, aj keď pekne svietil mesiac, bolo to ďaleko. O druhej som už mal toho dosť a šiel som k autu a tam .... okolo neho svinka a šesť prasiec. Dostal som sa k nim asi na 100 metrov a vystrelil na prasa, ktoré bolo ďalej od auta ... ale asi bolo hluché ... takže zas o mesiac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2219 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Ahoj Johny proč jsi ho nevzal na veterinu aby na něj koukli jestli třeba nemá zánět zvukovodu:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2220 od johny
Odpoveď od johny na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Lebo bolo také drzé že na mňa nepočkalo a utieklo s mamou ... Však my sa ešte stretneme ... dnes mi nedalo a bol som pozrieť oklie nástrelu ale nič. Cestou k autu som si vyskúšal marlina na líške, myškavala a ja som mal dobrý vietor ... zas niekoľko zachránených zajačkov a vtáčkov ... Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2221 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Zážitky z aktuálneho splnu
gratuluji k lišce johny a začni trénovat sprinty:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2223 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Gratulujem ku diviacikovi a liske....
<br/> mna najviac hneva ze teraz musim byt stale v skole tak na polovacku mi akosi neostava cas.......a tak len z internatneho okna pozeram ako nadherne svieti mesiac....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2224 od johny
Odpoveď od johny na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Vďaka sused, ale ten diviačik to prežil bez ujmy ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2226 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Ale si pisal ze ten pred tym to nerozchodil......inac ako su na tom lisky uz sa daju alebo este maju cas???Som kupil remingtona tak sa tesim ze ho konecne odskusam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2228 od johny
Odpoveď od johny na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Táto by bola pekná ale mala prašinu na strede chrbta ... a už som pochopil že si myslel to ho lanštiaka :P, ináč všetky líšky čo vidím sú už pekné, ale myslím že na kožušinu treba ešte počkať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2230 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Chlapáci len pozor na besnotu!! Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2233 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Sokoliarik1: a aký si kúpil: 222 alebo 223 a aký typ zbrane to je?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2558 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Posledný spln?-zíímáá!!!-pokým ne višiel jeleň kukuričník,potom paráda!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2560 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Zážitky z aktuálneho splnu
Dve noci okrem 2-och jazvecov ani srsť.poslednú noc okolo 30 kusov čiernej a nič ine.Netušim čo je s tou zverov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5378 návštevníkov a žiadni členovia on-line