medvědice

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3194 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému medvědice
Mackovia u nas este nespia konkretne v noci z 13. na 14.12. prisiel pred posed na kukuricu taky 60-70 kg macko a potom ked odisiel som bol pozriet a mal tam vyslapany celkom pekny chodnicek.Ako je to so zimnym spankom medvedov inde??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3279 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému medvědice
Bol by som zvedavi kolko medvedov sa striela nacierno,alebo sa nic také nedeje u nás?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3281 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému medvědice
Urcite sa obcas nieco pritrafi ale asi to bude dost tazke zistit presny pocet ked to nikto neeviduje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3301 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému medvědice
no mohlo by sa strielat aj viacej tych medvedou lebo su premnozene.a myslim ze nikto sa nepochvali ked streli medveda tak je tazko zistit kolko sa ich striela na cierno

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #3314 od lesak8
Odpoveď od lesak8 na tému medvědice
Podla mna by malosrielat viac medvedou lebo ich je u nas us 1200 ks podla mna to je trochu moc nemyslite

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6202 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému medvědice
U nas sa uz zobudil 2 macko a je to asi ten,čo skoliarikovi prisiel pred posed v decembri;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6204 od dabe
Odpoveď od dabe na tému medvědice
Odkial mas tych 1200ks? Pokial viem, seriozne spocitavanie u nas neexistuje. Ale pokial je to tak, tak ten stav je absolutne katastroficky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6208 od maco
Odpoveď od maco na tému medvědice
Včera pri spočítaní našli štyri rôzne stopy medveďov+strhnutú jelenicu a srnu.Na juhovýchode Cinobaňa ,Lovonobaňa a okolie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6209 od brano
Odpoveď od brano na tému medvědice
No napriklad, v relacii Halali tiez zazneli cisla ohladne poctu medvedov, ale fakt je, ze polovnici aj u nas potvrdzuju, ze medvedov je viac, ako by malo byt a tie stretnutia su uz dost caste, nie je problem na macka narazit a mne ako turistovi to uz zacina prekazat, lebo ich zacina byt naozaj dost a znaky po medvedoch nie je problem najst. A uz aj u nas videli macka, sice bol este trochu otrtuleny, ale uz brusi po hore.
<br/>Co sa tyka strielania, kompetentny by mali zmenit sposob lovu, lakat medveda na rastlinnu stravu na jesen, ked jej ma dost vsade naokolo nedava velky zmysel a preto je uspesnost taka, aka je:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6489 od palo29d
Odpoveď od palo29d na tému medvědice
No neviem o tom že by ten stav medvedov bol katastrofický. Vyskytujú sa aj tam kde nikdy neboli. Aj ja mam skusenosť konkrétne pri Kremnici som ol minulí rok na hrýboch a stretol som medvedicu s 2 mládatami. Problém je v tom že ochranári stále kričia že ich je málo a polovníci že vela a nikto nepovie kolko by ich malo byť aby ich bolo akurát.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 661 návštevníkov a žiadni členovia on-line