Uska

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2295 od Tono30
Uska bolo vytvorené Tono30
potrebujem poradit - Kupil som si steniatko foxterriera hladkosrsteho.Zhanal som ho dost dlho a dokladne. Vybral som si dobru chovnu stanicu a skuseneho chovatela. Steniatko mi robilo radost, ale v 7 mesiaci sa mu zacali staviat uska. Celkom sa mu postavili. Informoval som chovatela ale tvrdil ze to je moja chyba - zle som ho krmil. Moze to byt stravou??????????????? Alebo chovom???????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2296 od eso
Odpoveď od eso na tému Uska
Ja mám zase opačný problém. Mám 8mesačného welša a ten má ušká skôr dolu. Čo keby sme si vymenili po polovičke z ušiek.
<br/>:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2302 od Tono30
Odpoveď od Tono30 na tému Uska
Taka ponuka mala prist skor xixixixixixixix:] Uz som mu to nehcal chirur. opravit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2321 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému Uska
Tono aká je to podla teba dobrá chovná stanica? Treba zistiť či tento problém nemali aj súrodenci tvojho psíka a hlavne aj predtým vrhy po týchto rodičoch.Napíš meno chovatelskej stanice a možno sa dozvieš aj správy od iných majitelov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2340 od Tono30
Odpoveď od Tono30 na tému Uska
nechcem neopravnene ociernit chovnu stanicu a chovatela. Mozno je to naozaj moja chyba alebo moj psyk je len vynimka v chove.Chovna stanica je LEMART. Zatial som o tejto stanici pocul len dobre veci. p. Stefek tam ma velmi dobrych psov - jak exterierovo tak pracovne. Tak teraz neviem neviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2341 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Uska
tono co špatného jsi mu měl dávat podle chovatele.Podle mě jediné co jsi udělal špatně je to že jsi mu je nevylepoval od malička některé línie stím maj problem dnes jsem se nato ptal na honu známého který foxe má už 40 let

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 496 návštevníkov a žiadni členovia on-line