Puškohľad HAKKO & HAKKO

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2445 od fero1
Puškohľad HAKKO & HAKKO bolo vytvorené fero1
Dostal sa mi do ruky puškohľad Hakko-Winner 2,5-10X50 so svietiacim bodom, ktorý distribuuje do SR česká fy KOZAB.Zdá sa mi, že je to čínsky pajcug, aj keď je tam samolepka "Made in Japan". Pokiaľ viem, japonské Hakko je plnený dusíkom. Pri tomto nebola o ňom ani zmienka. Dizajn bol iný ako majú japonské výrobky. Porovnával so ho so starým Zeis 4X32 za šera - svetelnosť rovnaká ak nie horšia, ostrosť bola horšia u Hakka. Zorný uhol pri rovnakom zväčšení u Hakka polovičný. Na nete som našiel českého predajcu, ktorý predáva oba, čínske aj japonske Hakko. Ak niekto vie o tom niečo, prosím napíšte. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2446 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Puškohľad HAKKO & HAKKO
asi to máš opravdu čínu protože kozap prodával 3-12x50 a sním je vidět dobře

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2452 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškohľad HAKKO & HAKKO
Kolegovia zabudnite na variabil s osvetlenou bodkou v týchto cenových kategóriách - potom je lepšia Meopta 6x42. Dvaja moji kamoši zo združenia mali v poslednej dobe konkrétne negatívne skúsenosti s podobným typom puškohľadov. Najskôr dobrá cena a teraz oči pre plač? Komu to predajú, teda koho teraz podvedú? jeden má 30-06 a ten posledný 7x64. Ja sám som kúpil pevný 6x40 na malý kaliber a ani tam neudržal kríž. Vyhodil som peniaze. Pod Meoptu by som nešiel. To radšej splátkový predaj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2453 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Puškohľad HAKKO & HAKKO
Fero napiš jméno toho prodejce aby jsme si dali pozor a ještě k té ceně kolega za něj dal 12500 kč

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 297 návštevníkov a žiadni členovia on-line