rady pre zacinajucich polovnikov

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2719 od martinhodon
rady pre zacinajucich polovnikov bolo vytvorené martinhodon
tymto prispevkom vas vsetkych ktory sa venujete polovnictvu vas chcem poprosit o por rad pre zacinajucich polovnikov.tuto stranku navstevuju nielen polovnici ale aj nepolovnici ako som napriklad aj ja.hodi sa par rad pre na zaciatocnikov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2720 od johny
Odpoveď od johny na tému rady pre zacinajucich polovnikov
Martin radit sa da len na konkretne otazky, lebo polovnictvo je nevycerpatelna tema. Uvod do polovnictva poskytuje kurz uchadzacov o prvy polovny listok. Ucime sa vsak cely zivot. Takze sa pytaj a urcite ti ochotne povieme, co vieme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2722 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému rady pre zacinajucich polovnikov
diky za ohlas ano viem ze treba spravit skusky.mam skor namysli niake veci ktorym sa mame vyhibat a podobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2723 od tibo
Odpoveď od tibo na tému rady pre zacinajucich polovnikov
Poľovný lístok som vymenil viac krát,ale stále sa považujem medzi začínajúcich poľovníkov-v prírode jekaždý deň iný!(čítaj,pýtaj sa správne,čítaj aj medzi riadkami)
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2724 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému rady pre zacinajucich polovnikov
ja sa najviac bojim toho zakona ci ho vobec schvalia alebo nie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2725 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému rady pre zacinajucich polovnikov
dal som sa na prikrmovanie srncej zveri na vlastne naklady coby ste mi odporucali na dobre prikrmovanie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2736 od steyr
Odpoveď od steyr na tému rady pre zacinajucich polovnikov
Tibo, to si napísal absolútne presne! Skúsenosti sa zúročujú, ale príroda ťa prekvapí tak, že keby ti niekto tvoj zažitý príbeh rozprával, tak mu asi neuveríš;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2737 od Akela
Odpoveď od Akela na tému rady pre zacinajucich polovnikov
martinhodon: objednaj si pol. časopisy: znašich Poľ a rybárstvo, Hubertlov, Naše poľovníctvo. Mne sa najviač páči česká Myslivost. Ale skúsenosti osobné sú najlepšie. Nájdi si staršieho kamoša poľovníka a začni sním chodievať do revíru. Články sú jedna vec a osobná skúsenosť druhá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2738 od Akela
Odpoveď od Akela na tému rady pre zacinajucich polovnikov
Ešte ku prikrmovaniu srnčej. Mám zlé skúsenosti so senom a to aj kvalitným. Vôbec ho u nás nebrali. Teraz je dôležitá soľ. Ja som v ruksaku nosil staršie jablká, to si mal vidieť, doslova ma tam čakávala črieda. Ale to nie je riadne krmivo. Ani siláž veľmi nechceli. Do odpadu čo som vybavil zo sila šli čo ma prekvapilo. No a potom som vybavil z veľkoskladu starú mrkvu a to boli hody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2739 od michal
Odpoveď od michal na tému rady pre zacinajucich polovnikov
srnči do krmelcov nejde pokiaľ na tom nie je už ozaj zle. radšej bude brat list malinčia, pokiaľ nejaký bude alebo hrabkat spod snehu oziminu. Na siláži alebo odpadoch zo sýpky som videl srnčie len párkrát aj to bolo navaleného snehu a január. Aj tak to branie krmiva nebolo nijako divoké, len sa v tom paprali. Dančie a vysoká, to je niečo iné. Minulý týždeň sme vysypali fúru siláže, tak o 4 dni bola zrovnaná zo zemou, všade okolo stopy vysokej, zostal len holý plac so zvyškami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2755 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému rady pre zacinajucich polovnikov
akela:kupujem casopis hubertlov a je dost dobry,do hory chodim zo starsimi polovnikmi
<br/>a aj sam ,samemu sa mi lepsie chodi,idem si svojim tempom a vzdy vydim toho dost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2759 od johny
Odpoveď od johny na tému rady pre zacinajucich polovnikov
Pre srnčiu je dobré nachystať letninu a rozvešať ju po stromoch v mieste kde sa zdržuje, ale tak, aby na ňu nepršalo. Nerada chodí na krmelce. Ale malinčie zo stromu vezme, aj na soliská príde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2766 od jager
Odpoveď od jager na tému rady pre zacinajucich polovnikov
To máš jedno aj tak sa ním bude riadiť, len vtedy ak sa to zrovna niekomu hodí, práve ako teraz. A radu? Buď vždy čestný priateľský, cti poľovnícke tradície a tvar sa že si hluchý a že nič nevidíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 408 návštevníkov a žiadni členovia on-line