Výška členského vkladu do PZ - koľko Sk máte?

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4805 od Akela
My 1000,-. Žalostne málo. Ale to sa zmení!!! A aj za to bolo šomrania. No hrôza.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4807 od Akela
Neviem či som ťa dobre pochopil - či sa jedná o bežné členské na rok alebo vstupný poplatok- vklad pri prijatí za člena. Upresni to. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4837 od eso
My 3 000,-Sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4841 od Vladenko
Chlapci, treba fakt rozlišovať tkz. členský podiel čo sú prostriedky, ktoré dáva člen pri prijatí do poľovníckeho združenia a pri vystúpení sú mu vrátené, alebo nejaký pravidelný ročný príspevok na chod poľovníckeho združenia. Ešte k tým členským podielom, pokiaľ viem tak sa počas roka môže do nich zasiahnuť ale mali by byť po ukončení ročného zučtovania vyrovnané. Malo by sa to brať ako nedotknuteľné prostriedky. Po rozpade PZ a delení majetku sa môžu pri vyplácaní ešte aj zvýšiť podľa počtu rokov v združení a ešte aj z odpredaja spoločného majetku atď. To len na okraj. Inak u nas členský podiel 3500 a ročne 1000

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4847 od Akela
Tak potom u nás členský podiel pri prijatí za člena mimo rod. príslušníkov /syn, dcéra/ 20 000,- Sk, pre potomkov 3000,- Sk a členské - bežné na rok 1000,- Sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4870 od Basky
Neviem či to o čom hovoríš je členský podiel, Akela..., keď to máte delené na nerodinných a rodinných príslušníkov... To máte iba... ako to nazvať... poplatok za prijatie za člena, či čo..
<br/>V rovnakom období prijatí by mali platiť členský podiel rovnaký, a nie podľa rodinnej ne/príslušnosti... Členské podialy sú záležitosť majetkovej podstaty PZ, ktorá má význam napríklad pri zániku PZ a delení majetku... :{
<br/>Ak je ešte čo deliť, samozrejme :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4884 od eros
Pod členským podielom som myslel vklad novoprijatých členov do PZ. Ročné príspevky sú úplne niečo iné, preto sa ospravedlňujem za nie celkom zrozumiteľnú tému.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4899 od vjedator
Ja som platil pri prijatí pred tromi rokmi-10 000Sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5052 od vik
Ja v spoločnosti ešte nie som, žiadosť dávam až tento rok... Ale otec v PS už je a platil 10 000 Sk vklad a 5000 Sk ročný príspevok...Dosť mastné...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8379 od dusab
Pre objektivitu by bolo treba napisat okrem prispevku aj pocet clenov a rozlohu, inak mozu byt tie prispevky dost zavadzajuce. Niekde moze byt 1 000 dost, inde moze byt malo aj 3 000

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8604 od leica
Tých 100000 je asi ideálna čiastka, ved zariadenia ktoré sú ocadené v revíri tiež niečo stoja

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8605 od miso
neviem,ale nepomýlil si sa náhodou o jednu 0?? lebo 100 000 je poďla mňa privysoké optimum...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55986 od Svaty
Zalezi od reviru, rozlohy, zazvernenia, poctu clenov, obdobia na ake ma PZ zmluvu. . .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.068 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 191 návštevníkov a žiadni členovia on-line