je lepsi hlasic, s pokusmi o chvat alebo skrtic, a co vyhanac

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5033 od matulkoh
je lepsi skrtic, hlasic alebo vyhanac- aj ked nie je pes co vzdy vyzenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5034 od vjedator
No mne osobne by najviac pasoval hlasitý vyháňač, ktorý ale nehlási len pach, ale až keď je pri škodnej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5035 od vjedator
Myslím tým pre použitie v praxi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5047 od tibo
Pre prax je jednoznačne najlepší vyháňač.(už si zachraňoval,vykopával psíka?)
<br/> Pre súťaže-pozri výsledky skúšok a súťaží.
<br/> Čo skúšaš veď to vieš.
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5049 od matulkoh
len tak pocuvam nazori

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5363 od Felix
aj ja sa priklanam k tomu, ze pre prax je vyhanac nenahraditelny. lebo vykopavat zvera
<br/>nieje bohvieco. a este ak je zem zmrznuta a teren nedostupny.... kamarat mal jagteriera, skrtica, ktory jazveca z nory vydrel.... tak to je ine..... ale taky psik sa nenajde casto....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5364 od matulkoh
tak to fakt nie je vela takych psov, aj ked podla mna pes tazko uspeje proti 20 a viac kilovej zrude.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5372 od markocko
ja mamdrsnosrtu sucku jazvecika a jazveca vyhnala ale az tak silno ze sa snim kusala taka je ostra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5373 od markocko
musi to zdedit ale da sa tomu pomoct

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5377 od zalesak
Môj nazor je že najlepši je hlasitý vyhaňač. Stríko mal fenu a psa Jagoša a obaja boli hlasitý vyhaňači. Pes sa naučil brlohovať pri fene ta bola profesorka. Nestalo sa že by nevyhnala z nory jazveca.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5385 od Felix
ja mam teraz 10 mesacnu hrubosrstu jazvecicku..... je naozaj velmi vydarena, co sa tyka interieru aj exterieru.... no ale uvidim, ze co ukazu skusky.... v nore som ju este nemal, lebo pred brloharkami ju nechcem pustat do prirodnej, hoci sa tam vzdy taha... ale cim skor by sa patrilo ist vyskusat umelu noru.... lenze velakrat som bol svedkom, ze aj vyborne psiky na brloharkach pohoreli koli steresu z prostredia, monozstva psov a ludi.... a zasa nieje jedno, aku lisku pes chyti....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5386 od matulkoh
suhlasim felix, na skuskach je to loteria mozes dostat bojovnicku ale aj behavu lisku, ale hlavne ide o to aby psik pracoval vonku, ja osobne by som psa na jazveca nepustil aj ked nedavno nasiel noru s jazvecmi, vrcal a tahal sa dnu, ale skratka si ho vazim natolko ze ho tam nepustim, mi tu tiez mame super jagosku co ide aj po jazvecoch aj zopar postrielanych vytiahla, ale tiez by ju asi nepustili na velkeho jazveca, je asi trosku rozdiel ci psik nadabi na 14kg jazveca alebo tam stretne 25kg alebo 33KG, ktoreho zlozili minuly rok dole na madaroch, neverim, ze s takym monstrom by si poradil i ten najtvrdsi jagos pes. A budem to skusat? radsej si na neho pockam a picnem si ho na povrchu. to je moj nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5396 od tibo
Veľa psíkov pohorí na umelom brlohu,labo ho v živote nevidelo.(AJ boxer v ringu musí trénovať)
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5399 od Felix
ani ja by som si nedovolil psika vpustit do jazvecej nory, obzvlast, ak sa jedna o velkeho jazveca, hoci by to bol aj akotak skuseny brlohar... a nie este svojim sposobom stena ako mam teraz ja.... je jasne, ze pes ma vacsie vyuzitie na povrchu (aspon v mojom pripade), ale brloharky by spravit mal.... a zasa brlohovanie na lisku je pekna polovacka, obzvlast ta radost majitela z psovho uspechu... ja mam dost moznosti skusat psika v umelom brlohu, ktory mam nedaleko, tak sa to uz chystam vyuzit, aby pes ziskal pred skuskami cim viac skusenosti.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5402 od matulkoh
odkial si, mozno by sme sa mohli stretnut na brlohu, napis mi to do mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5413 od markocko
vela zalezi od stavby nory ktoru si urobi najhorsia je skala ale poznam jednu dieru a jazveca co bi podla mna nedokazala vyhnat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.059 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 856 návštevníkov a žiadni členovia on-line