Ochranári všetkých krajín spojte sa !

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6302 od fero1
Pani ochranári a pseudoochranári!
<br/>Založil som túto tému, aby ste sa tu mohli vyrozprávať do sýtosti.
<br/>Navliekli ste sa všade (vlk medveď,sluka,kormorán,chr.uzemia atd) a zneužívate toleranciu poľovníkov a presadzujete tu svoju demagógiu. Chcem vás upozorniť, že tento portál má názov poľovnícka informačná databáza a nie hlásna trúba pre tzv. ochranárov a podobné spolky. Ja v rámci vlastnej psychohygieny nechodím na vaše stránky čím si šetrím aj svoje zdravie.
<br/>Na poľovnícku informačnú databázu som chodil hľadať informácie a relax. Myslím, že to bolo aj zámerom tvorcu týchto stránok. .
<br/>Aby som aj prispel niečím konštruktívnym k ochranárskej téme, navrhujem zo zoologických záhrad vypustiť zver a do uvoľnených priestorov zatvoriť ľudí. Všetko ostatné bude chránené krajinné územie.
<br/>:D
<br/>TO je všetko odo mňa <br><br> :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6304 od Ivan
Odpoveď od Ivan na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
Plne ťa podporujem a s tebou súhlasím. Nemám nič proti ochranárom ale tým myslím odborníkov na svojom mieste, ktorých je však u nás asi 1 percento. Ostatní len vykrikovači a hlupáci bez vzdelania, skúseností a vzťahu k prírode. Štátna ochrana prírody by sa mala zbaviť takýchto neodborných a hlupých ľudí, leba za chvíľu bude ľudstvo neodvratne trpieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6307 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
Hoci sa držím zásady, že na primitívne urážky nemá zmysel reagovať, v tomto prípade mi vlastná hrdosť nedovolí mlčať.
<br/>Nikdy som nerozlišoval ľudí podľa príslušnosti k nejakej organizácii. Je mi jedno, či je niekto člen SPZ, inej mimovládnej organizácie alebo len samotár. Pokiaľ má úprimný vzťah k prírode, každý sa môže považovať za ochranára.
<br/>A príroda (a v nej žijúce živočíchy) nepatrí nikomu. Ani ochranárom a ani poľovníkom. A nikto nemá patent na rozum. Preto sú diskusné fóra. Aby si ľudia, ktorí majú spoločné záujmy, vymieňali názory a skúsenosti. A nie som si vedomý toho, že by som tu šíril demagógiu alebo urážal poľovníkov.
<br/>Odporúčam prečítať si vyjadrenie majiteľa tohto webu p. Fridricha Takácsa, komu sú určené tieto stránky:
<br/>www.polovnictvo.com/modules.php?name=New...;order=0&thold=0
<br/>A odídem z týchto stránok až vtedy, keď mi ich majiteľ oznámi, že ich znehodnocujem svojimi príspevkami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6308 od DKo
Vôbec by ma neprekvapilo, ak by fero1 bol príslušníkom nejakej ultra-ochranárskej alebo ultra-poľovníckej skupiny :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6313 od fero1
Odpoveď od fero1 na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
Jovic keď už tvrdíš, že nešíriš demagogiu. Jeden príklad. V tvojej fotogalerii si založil podsekciu &quot;zastrelené dravce&quot;. Máš tam fotku-torzo niečoho- vtaka v značnom rozklade. Ale ty budeš tvrdiť s bohorovnou určitosťou, že bol zastrelený a zrejme poľovníkmi. A s tvojími telepatickými schopnosťami určíš zrejme s akým kalibrom a akej zbrame.
<br/>Som bežný radový poľovník dosť rokov a žiadny ultra.
<br/>Našiel som za to obdobie dosť uhynutých dravcov napríklad pod napäťovým vedením.Keby ich našli tzv.ochranári, budú tvrdiť,že boli zastrelený poľovníkmi.To čo som napísal v úvode tejto témy na tom trvám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6314 od DKo
fero1, na Jovicových obrázkoch vidno i krásu, napr. aká môže byť vrana túlavá fešanda. Záleží na uhle pohľadu. Ak nás tu chceš presviedčať, že žiadneho dravca nikto nikdy len tak z pasie neodbachol a vyštvať Jovica z tohto fóra dám ti radu chlapa, ktorý vie, ako to je, keď dorážajú uštekanci: ak máš malý nezúfaj, strč do úľa, zabúchaj! Jovic sa tu prezentoval plným menom i s telefónnym kontaktom. A ty si kto?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6315 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
Ten myšiak bol strelený brokovou zbraňou a mal odrezanú hlavu. A nikde som nepísal, že to určite urobili poľovníci. Vo svojej zbierke mám plno záberov dravcov uhynutých pod 22 kV el. ståpmi. A nikde ich nepublikujem ako zastrelené.
<br/>A táto téma by sa mala správne volať:
<br/>EXTRÉMISTI VŠETKÝCH SKUPÍN SPOJTE SA!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6316 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
Jovic na některé příspěvky nemá cenu reagovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6450 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
Poľovníci-vrahovia
<br/>Ten ujo je pachateľ-pýtal sa možno čtvorročný chlapček otca,keď som prešiel okolo s puškou.Vysvitlo že pozerali policajné hlásenie.
<br/>Kto vlastní guľovú zbraň?-odpoveď laika - poľovníci.
<br/>Čo je krátka guľová zbraň?-odpoveď laika-guľovnica s odpílenou hlavňou.
<br/>Ak policajný hovorca uvedie v správach-pachateľ použil krátku guľovú zbraň(nie pištoľ),pre laika stoho automaticky vyplynie,že pachateľom je poľovník.Aj to je základom
<br/>budovania odporu voči poľovníctvu,negativne ovplyvňovanie podvedomia.môj názor
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6452 od DKo
Ktorý lovec potrebuje guľovnicu s odpílenou hlavňou? odpoveď laika - pytiak
<br/>Tibo, z rozosievanie nevraživosti ešte nič dobré nevzišlo. A nie je o iba môj názor. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6454 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ochranári všetkých krajín spojte sa !
DKo-to odpovieš ty,skúsený.No to chlapča nevynné povedalo to čo pozeralo v tv.,že si zlúčilo reláciu halali a policajný magazín???Je to o výchove a správnom určení problému.
<br/>Nerozumiem poznámke o nevraživosti :x
<br/>Bohužiaľ deti vedia čo je sex,pištole,LSD,tráva,ale na čo sa používa pytliak??? 8-L(samozrejme trošku zveličujem,ale chodíme z extrému do extrému) :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 480 návštevníkov a žiadni členovia on-line