Cenzúra na fóre je alebo nie je.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6496 od fero1
Cenzúra na fóre je alebo nie je. bolo vytvorené fero1
Správca stránok zrejme na intervenciu Jovica end company sa rozhodol zmazať tému: „Ochranári všetkých krajín spojte sa“. Aj keď moje vyjadrenie v tejto téme bolo ostré a tvrdé, slušnosť káže upozorniť toho kto tému otvoril, že bude téma zmazaná a prečo.
<br/>Takže páni poľovníci môžete viesť vysokointelignetné dišputy ale nesmiete sa ničím dotknúť tzv. ochranárov ani im odporovať. Musíte úctivo počúvať ponaučenia ktoré vám budú dávať ľudia ako Janko Repka a pod.
<br/>Ja sa už nemienim zapájať do akejkoľvek diskusie s nimi.
<br/>Stotožňujem sa s tým čo napísal Michal Jovicovi v téme „lov vlkov“ 23.3. 12,36 hod. Iba dúfam, že aj jeho príspevok nebude v krátkom čase zmazaný. Vy ostatní, ak nie ste iba pritakávači, tak sa nad ním aspoň zamyslite.
<br/>Ešte jedno upozornenie. Pod hlavičkou Slobodného fóra idú do volieb „Zelený.“ Ak sa dostanú k moci máme sa na čo tešiť, to bude iná cenzúra aj v médiách.
<br/>Začínam mať pochybnosti pre koho bol založený tento portál. Preto žiadam správcu stránok zrušiť moje prihlasovacie konto a vymazať z evidencie moju mailovu schránku a ostatné stým súvisiace.
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6513 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Cenzúra na fóre je alebo nie je.
Sevas Fero1,
<br/>
<br/>Téma &quot;Ochranári všetkých krajín spojte sa&quot; bola zmazaná kvôli tvojim neslušným výrazom.
<br/>To, na čo sa odvolávaš - &quot;intervencia Jovica end company&quot; - v mojom rozhodnutí nehralo žiadnu roľu.
<br/>Tento portál a toto fórum je pre poľovníkov a pre milovníkov prírody. Okrem nich sem môže zavítať hocikto a bol by som nerád, keby sa tu stretával s ľudskou aroganciou a neslušnou debatou. Čo sa týka Michalovho príspevku z 23. marca 12,26 hod, nevidím žiadny dôvod na to, aby som ho zmazal.
<br/>
<br/>Je mi ľúto že si sa takto rozhodol, ale tvojej prosbe samozrejme vyhovujem.
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Takács Fridrich

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 279 návštevníkov a žiadni členovia on-line