Stretavky

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7689 od adman
Stretavky bolo vytvorené adman
Zaujalo ma, ze v juni sa organizuje stretnutie reg. clenov PID na chate na Podbansku. Tuto peknu akciu zrejme nestihnem, ale napadlo mi, ze by sa na fore na tomto mieste mohli organizovat aspon stretavky na lokalnej urovni. Mozno aj v ramci miest alebo okresov navstevuju PID ludia ktori, aj ked su polovnikmi, nepoznaju sa navzajom. Chodia sem aj ludia, ktori nie su alebo este nie su polovnikmi. Napriklad, ja som z Presova a rad by som spoznal tych clenov PID, ktori v Presove alebo v jeho okoli byvaju ci pracuju. Ak by bol zaujem o zorganizovanie podobnej akcie hoci len na regionalnej urovni, s radostou to privitam. Alebo by mohlo ist o jednodenne akcie, kde ziadnu chatu netreba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7692 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Stretavky
Adman, dobrý nápad;). Ja sa pripájam k tvojmu návrhu na zorganizovanie spomínanej akcie. Ako sme minule hovorili asi to bude najlepšie urobiť v letných mesiacoch, napr. v júli. Ja som z jednej dedinky neďaleko Trebišova, takže tiež východ. Je nás tu určite oveľa viac, len o sebe ešte nevieme. Takže východniari a ostatní ozvite sa, a vyjadrite svoj názor ku takémuto potenciálnemu stretnutiu. Na začiatok, centrom by mohlo byť mesto Košice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7704 od vik
Odpoveď od vik na tému Stretavky
Toto je celkom dobrý nápad...Len korektnejšie by bolo to navrhnúť až po prvej "veľkej" stretávke.:I
<br/>Stretávky na regionálnej úrovni budú (ak budú) mať niečo do seba, lebo nie každý má auto a môže si dovoliť cestovať po celej republike. Ja som z HE a v PO som piaty rok na škole. Takže tiež sa rád stretnem, ako na regionálnej, tak aj na &quot;veľkej&quot; stretávke. Otázkou už len ostáva čas akcie, lebo neviem, či z časových dôvodov vôbec na nejakej teraz pripravovanej budem, hoci robim všetko preto, aby som sa zúčastnil.
<br/>Ale kvitujem aj takúto možnosť, t. j. stretávať sa na regionálnej úrovni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7706 od adman
Odpoveď od adman na tému Stretavky
Vik, jasne ze az po velkej. Ja by som prisiel aj do toho Podbanskeho ale tiez studujem, pre zmenu v KE externe a jun je pre mna znamenna skuskove obdobie hlavne po sobotach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7707 od vik
Odpoveď od vik na tému Stretavky
V júli by to šlo, to už budem doma z Londýna aj z Prahy...takže tam to vidím reálne...Takže uvidíme...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7711 od miso
Odpoveď od miso na tému Stretavky
regionálne stretávky nie sú zlý nápad, pretože sú menej časovo náročné. Ja som z okolia ZA,ale študujem v BA a jún je obdobie skúšok, takže voľným časom ovplývať veľmi nebudem...;/. Ale snažím si veci zariadiť tak aby mi na &quot;veľkú&quot; stretávku čas vyšiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7712 od adman
Odpoveď od adman na tému Stretavky
miso ja pracujem 5 dni v tyzdni + sobotu, ked nie som v skole tak v praci...cez letne prazdniny to uz bude volnejsie....ved to urcite nebude posledna velka stretavka :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7713 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Stretavky
miso ja som tiez z okolia ZA odkial presnejsie si? Ak je tu viacej ludi z okolia ziliny mohly by sme sa stretnut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7717 od miso
Odpoveď od miso na tému Stretavky
tak v to pevne verím,veď aj na takéto veci slúži toto fórum. Myslím,že cez leto si určite každí z nás toho troška času nájde a zorganizuje sa nejaké to posedenie.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7718 od miso
Odpoveď od miso na tému Stretavky
Som z Kysuckého Nového Mesta a viem,že určite je na tomto fóre viacero ľudí či už z okolia KNM,CA alebo ZA.
<br/>Stretnuť sa môžeme,stačí si len vzájomne dohodnúť termín,ktorý by vyhoval čo najväčšiemu počtu ľudí a ostatné už pôjde ľahko...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7734 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému Stretavky
no mne to nevihovuje to stretko PID nemam cas skola a tak.ale ak su tu viaceri z okolia ZA mozme dohodnut niake stretko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8112 od adman
Odpoveď od adman na tému Stretavky
...POZOR - STRETAVKA PRESOV A OKOLIE ...
<br/>
<br/>
<br/>Je tu navrh parhodinovej uvodnej stretavky uzivatelov PID z Presova a jeho okolia. Predbezne by to bolo v piatok 16. juna 2006 o 16:00 hodine. Miesto sa upresni po dohode. Nehanbite sa, Presovcania a okoliciari, pridajte sem navrhy a pripomienky k terminu atd. :) Vsetko zvazime a urcite sa dohodneme :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8130 od macek
Odpoveď od macek na tému Stretavky
Super vyhovuje...8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8196 od pekelnicek
Odpoveď od pekelnicek na tému Stretavky
Ohladom stretka v Presove, k by bolo 16.juna, niekedy okolo 14-15tej tak by som sa pridal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.107 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 742 návštevníkov a žiadni členovia on-line