prosba

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7724 od matulkoh
prosba bolo vytvorené matulkoh
cau taki, ak sa da vyrad mna a moje prispevky a temy. dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7726 od laci
Odpoveď od laci na tému prosba
temy jedine prazdne sa daju odstranit, prispevky po jednom (v pripade ze na dany prispevok nikto neodpovedal!), a uzivatelske meno nie je problem zablokovat. smieme vediet aj dovod?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7733 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému prosba
To by aj mňa zaujímalo ?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7735 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému prosba
chlapci, osobne dovody, niektori su uz alergicky ked napisem cokolvek, ja budem mat aspon pokoj, chcel som niecomu pomoct, priniest nove myslienky a nazory, skusenosti aj zahranicnych lovcov, kynologov,... nestretlo sa to prave s najpriaznivesimi ohlasmi, takze koncim, smutne je na tom, ze bratia cesi si cenia mojich nazorov viac aj ked som frkan, usudzujem z toho, ze mi ponukali aj honorar za clanky, u nas som len ......... a este jedno uspech sa na Slovensku neodpusta. lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7737 od johny
Odpoveď od johny na tému prosba
Zla odpoved kamarát. Keby sme mali skončiť s prispievaním do fóra vždy keď nás napadnú, tak už tu nik nie je. Spýtaj sa napríklad Jovica... Ten tu ako ochranár dostal nerátaných a vždy sa otrasie a vie, na koho sa môže spoľahnúť. Bude aj na strretnutí. Neviem koľko máš rokov keď píšeš že si frkan, ale nikto nemá patent na rozum, žiaľ, niektorí si to o sebe myslia. Takže hlavu hore a nenechaj sa znechutiť, nie všetci tvoje príspevky kritizujeme a nie všetci ti nedoprajeme úspech kamoš. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7738 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému prosba
plne suhlasim s Johnym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7739 od tibo
Odpoveď od tibo na tému prosba
Maťo a nezobral si si to príliš k srdcu?(a možno trochu moc komerčne?)
<br/>nechcem Ťa uraziť.
<br/>ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7741 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému prosba
Chlapi je to jeho rozhodnutie , a jeho odovodnenie je dost diplomaticke takze za tym bude nieco viac . Nechajte to na nom . Matej vie co a ako .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7746 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému prosba
tibo neurazil si ma ale myslim si ze nieje dovod sa hned odhlasovat.ale samozrejme je to kazdeho osobna vec , tak to je na nom. a ako si to myslel ze trochu komerčne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7750 od tibo
Odpoveď od tibo na tému prosba
JASNE - OK:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7758 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému prosba
Johny, nemám pocit, že by som tu toho až tak veľa schytal.;) Občas sa tu síce trochu zaiskrilo, ale na to je diskusné fórum, aby sme si vymieňali názory. A nemusí každý so všetkým súhlasiť. Netreba z toho ale robiť drámu.
<br/>Stále tvrdím, že poľovníci a ochranári majú k sebe blízko. Aspoň Tí normálny. Je predsa veľa oblastí a problémov, kde máme spoločné záujmy (napr. devastácia biotopov, smetiská v chotároch, straty zveri a chránených živičíchov spôsobené chemizáciou, poľnohospodárskymi mechanizmami, cestnou dopravou, pytliactvo, terénne motorky a iný votrelci v revíroch, atď).
<br/>Ja viem, že pre mnohých poľovníkov (a aj ochranárov) je ešte stále neprijateľné komunikovať a spolupracovať s druhou stranou. Ubezpečujem ale všetkých oponentov, že netrpím žiadnou nákazlivou chorobou a ani sa nesnažím dosiahnuť zrušenie poľovníctva. Práve naopak, verím tomu, že spoločnými silami dokážeme mnohé problémy úspešne riešiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7761 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému prosba
chlapi to nie je o tomto fore, kritika mi vobec nevadi, dokonca ju prijmem lebo aspon viem, ze co poviem, napisem,... stoji za odpoved, vysvetlenie alebo prezentaciu ineho nazoru, ale urazanie,....... mna, ovce, alebo mojich blizkych je uz trochu moc, rad dojdem aj na stretko ak vyjde cas, prispevky budem citat, ale uz nie reagovat. caute mato. frkan som lebo mam 26,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7762 od laci
Odpoveď od laci na tému prosba
ok, ale kvoli tomu nebudem mazat tvoje prispevky... ved by to cele stratilo hlavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7765 od Basky
Odpoveď od Basky na tému prosba
Matulkoh, vedz, že keď na Tvoje príspevky Ti niekedy odpovedajú aj nie príliš slušní ľudia (čo všeobecne aj mňa osobne občas zamrzí), sú tu aj takí, ktorým sa Tvoje príspevky pozdávajú, súhlasia, prípadne v dobrom polemizujú s nimi, alebo sú pre nich vynikajúcim zdrojom nových poznatkov a vedomostí ktoré prezentuješ a tým aj podávaš svoje skúsenosti ďalej, čo je dobre. Vek s tým nemá veľmi čo dočinenia. Kto druhého podceňuje iba kvôli veku, dočká sa v živote ešte veľa nepríjemných prekvapení. Povznes sa nad tých arogantných. Slušných oponentov si váž. Udržuj a zlepšuj si svoj vedomostný a skúsenostný potenciál, ale ak Ťa môžem úprimne požiadať (a myslím že nie iba vo svojom mene), nenechávaj si ho len sám pre seba, podávaj ho ďalej, pomôžeš tým najmä tomu, čo máš tak rád - hafanom a kynológii ako takej.
<br/>Prajem Ti v tom vela vela úspechov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7766 od LEON
Odpoveď od LEON na tému prosba
matulkoh hlavu vzhůru kdybych se měl já vzrušovat pokaždý když se do mě někdo naveze kvůli mé feně americkýho buldoga nebo zbraním který se mi líbí tak jsem dnes zákazník psychiatre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7773 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému prosba
Matulkoh nevzdávaj to, ignoruj urážky a osočovanie. Pomôže to iba tebe. Možno niektorí čakajú presne nato kedy to vzdáš, tým by vyhrali, nevzdávaj sa. Teriérom zdar;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7776 od papo
Odpoveď od papo na tému prosba
Matulkoh, pozri na svojich teriérov(bedlingtona ti závidím), vzdávajú to niekedy? Nie, lebo majú dosť rozumu. Mnohým si spravil radosť a na ripákov ty nedaj(píše sa to s mäkkým i, takým, ako majú. A na úvod môžeš spraviť radosť skúsenosťami s bedlin. teriérom. Prosím Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7785 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému prosba
tak to este premyslim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7786 od papo
Odpoveď od papo na tému prosba
Potešil si ma, ja mám foxa a táto úchylka ma smeruje aj beng.t., asi sú to povahovo podobní psi. Ale videl som ich len na výstave. Chcem ich poznať viac, príp. si ho zadovážiť. Preto privítam každý poznatok, skúsenosť. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #7788 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému prosba
o tom mozeme pokecat cez mail alebo osobne, co budes chciet vediet o ovcach ti poviem, aj kde hladat dobre prac. psy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.062 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 588 návštevníkov a žiadni členovia on-line