Zbludeny jastrab

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13782 od Kukri
Zbludeny jastrab bolo vytvorené Kukri
Nazdar,
<br/>Dnes bola v okrese Nove mesto nad Vahom pozorovana samica jastraba s putkami a rolnickami...Volali mi chlapi co boli pozriet diviacikov na obnovci,ci mi neuletel dravec,ze im cosi chytilo jazvecika...:D,bohuzial kym som prisiel preletela na druhu stranu rieky...Uspechom je ale aspon to ze ju nestrelili,co ma celkom prekvapilo..A teraz otazka mierena na clenov tohto fora z radu sokoliarov(R.Cajkovic a dalsi..)- Neviete o niekom,komu uletela samica?Rad pomozem....poznam ten pocit,a je mi luto ze som nestihol prist,ale snad sa ju podari dostat s5 ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13789 od rcajkovic
Odpoveď od rcajkovic na tému Zbludeny jastrab
Momentalne o zbludenom jastrabovi neviem nic, ale skusim zistit. Mozno by pomohlo blizsie lkalizovat miesto preletu,dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13790 od Kukri
Odpoveď od Kukri na tému Zbludeny jastrab
Bolo to dnes pred zotmenim,pri vahu medzi novym mestom a kocovcami,smerovala na sever.a bohuzial mi nevedeli povedat ci uz bola v bielom,alebo to bol minulorocny kus....Co som ja obvolaval ludi,tak nikto nehlasi stratu,zeby daky dedinsky chovatel??ale mala rolnicky,takze to vyzeralo seriozne...zajtra rano tam ideme 3 pozriet...skusime ju stiahnut na bazanta..mohlo by sa podarit,snad nezaletela daleko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13791 od rcajkovic
Odpoveď od rcajkovic na tému Zbludeny jastrab
drzim palce, pokusim sa este niekoho zistit. ak to bol seriozny sokoliar mala by mat aj menovku s tel.cislom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13815 od Kukri
Odpoveď od Kukri na tému Zbludeny jastrab
Zdravim,
<br/>Bohuzial sme boli bezuspesni...Napriek tomu ze sme prisli este za tmy a boli sme tam az do obeda...peknych 15km sme tam nabehali...:(,Ani stopy...Vlastne videl som tam behat 2 chlapikov s holubom....ale usli mi..takze neviem,pravdepodobne si chytila hned rano kachnu,preto sme ju nevideli nikde hore na strome sediet..Mrzi ma to z toho dovodu,ze obaja pozname osudy zbludenych dravcov,zabiju ich na prvom holubovi alebo sliepke v dedine..Nieco mi hovori,ze by som tam este mal behnut,len neviem ci sa tam zdrzi,alebo potiahne kdesi do dediny.Bohuzial nie som odtial,takze sa tam dostanem najskor asi vo stvrtok..Takze dalsi smutny pribeh tejto sezony....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13818 od rcajkovic
Odpoveď od rcajkovic na tému Zbludeny jastrab
skoda, ale mozno boli uspesni ti s tym holubom. skoda ze nevies co boli zac. ty si tiez sokoliar? ja som volal par ludom z okolia ale nik o nijakom jastrabovi nevedel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13819 od Kukri
Odpoveď od Kukri na tému Zbludeny jastrab
Ja vobec netusim kto to je,prekvapuje ma aj to ze tam niekto s dravcom vobec bol lovit,lebo tamojsi polovnici su na to dost haklivi a mi tam preto radsej ani lietat nechodime.Nepredpokladam ze boli uspesni,nakolko hladali na miestach,ktore sme uz presli..A z registrovanych sokoliarov to ani nemal kto byt,pretoze v triencianskom kraji ich moc nie je,a medzi sebou sa pozname..Na otazku ci som sokoliar mozem povedat len tolko ze sokoliarstvom zijem uz niekolko rokov,napriek tomu ze este nemam skusky,pretoze som si robil polovnicky len vlani na jesen,a dako som to prepasol..Takze na seba este nemozem napisat dravca,preto oficialne lietam s jastrabom jedneho sokoliarskeho kolegu.Vlastne o 2 tyzdne pravdepodobne pojdem na schodzu,mam sa tam stretnut s Vargom kvoli prihlaske ci co,takze sa mozeme stretnut..Ma vyznam tam este ist hladat?Neviem preco,ale akosi ma to tam furt taha.Kukri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13866 od rcajkovic
Odpoveď od rcajkovic na tému Zbludeny jastrab
Za pokus to stoji, ale ak to boli nejaky &quot;cezpolny&quot; tak sa tam asi nemusi drzat. Ale nikdy nevies co napadne zbludeneho jastraba.Aj ja som preveroval koho odtialpoznam, aspon na koho mam kontakty, ale nik nevedel komu mohol zbludit jastrab.Ak dojdes na schodzu mozme pokecat. Alebo sa mi ozvi na mail- Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 509 návštevníkov a žiadni členovia on-line