Sielnica 2007

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18586 od Jacenko
Sielnica 2007 bolo vytvorené Jacenko
Ako sa Vam pozdavala vystava ????????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18593 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Sielnica 2007
nebol som tam ale pocul som ze je to jedna banda ti rozhodcovia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18594 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Sielnica 2007
Prečo? Na základe čoho vznikla mienka tých ľudí, čo Ti to referovali? Môžeš to, prosím, trochu obšírnejšie vyslvetliť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18595 od puro
Odpoveď od puro na tému Sielnica 2007
Celkom hojna ucast, prostredie fain.Psik dostal modru stuhu, bonitacia dopadla dobre ja som spokojny.Rozhodca OK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18596 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Sielnica 2007
Cilan posudzovanie je je velmi subjektivna vec zalezi od uhla pohladu . Pocul som aj ja o roznom posudzovani v Sielnici ale to tak byva s tym sa treba zmierit . Ja som tam sice nebol ale vystavu beriem ako zabavu .;) Aj rozhodca je len clovek :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18603 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Sielnica 2007
tak pre vsetkych ta mienka vznikla koli posuzdovaniu jedneho psika velmi pekneho a vyborne pracujuceho ktoreho aj beru na vystavach a popri vystave mal byt posudeny na chov(koli tomu isiel zase na vystavu x-ty krat) ale akonnahle sa spomenie z akeho je chovu tak horsieho uz od neho asi niet takze ten psik asi nikdy nebude moct ist do chovu viac k tomu nepoviem aby som nepopisal blbosti ,ale dozvedel som sa veci ktore som v takej organizacii necakal ale ukazuje sa ze sa da zarabat na vsetkom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18604 od puro
Odpoveď od puro na tému Sielnica 2007
Cilan o ake plemeno ide?Co sa na nom nepaci rozhodcom exterierovo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18619 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Sielnica 2007
Cilan to co si napisal , tak s tym som sa stretol ale to uz je asi o nevrazivosti medzi chovatelmi :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18620 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Sielnica 2007
Aj to sú známky ´trhového´ mechanizmu, ktorý sa postupne udomácňuje v podmienkach slovenského poľovníctva, a novým zákonom o poľovníctve sa pravdepodobne ešte aj ´požehnajú´ aj takéto jeho nepopulárnejšie, neférovejšie, ale zaužívané ´obchodné´ praktiky..
<br/>Túto oblasť poľovníctva /kynológiu/ berú mnohí ´pri zdroji´, tiež len cez prizmu peňazí, zisku.. Nemáš tú správnu ´ochrannú značku´, - ani si neprdneš, resp. zabránime Ti.. :(:[:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18623 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Sielnica 2007
Zil si na tejto planete (pripadne v tejto krajine) aj pred dvatsiatimi rokmi ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18627 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Sielnica 2007
Aj mňa by zaujímali podrobnosti ako pura, že o ktoré plemeno, prípadne aj o ktorého psa išlo, čo mu vytkli, atď... Ak sa bojíš, alebo nechceš o tom verejne diskutovať, napíš mi, prosím Ťa, na moju adresu : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Ďakujem !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18641 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Sielnica 2007
Ak myslíš na to, že tento princíp /vytláčenie konkurencie/ sa vyskytuje na našej planéte už od počiatku vývoja živých organizmov.. a v rozličných obmenách fungoval v každom type ľudskej spoločnosti, tak voči Tvojej poznámke nenám nijaké námietky... 8-L
<br/>
<br/>/Áno, žil... ...krásne časy, plieskala mnou puberta, mal som pohľadnejšiu vizáž, obvodové pomery v prospech hrudníka.... - pozn. kynológia ma vtedy netrápila.../
<br/>
<br/>Lenže ľudská spoločnosť, resp. vždy nejaká jej časť sa snaží o.i. o to, aby posudzovanie vecí /napr. skrze právo a poriadok alebo všeobecne platné pravidlá/ bolo nestranné, objektívne... Iná časť ľudstva sa zase snaží, aby podmienky boli také, aby vyhovovali im... Môj príspevok bol z pohľadu tej prvej skupiny, hoci nepopieram že jednotlivé krivdy sa dejú v ktorejkoľvek dobe.. Ale ak Ti môj príspevok-poznámka zo 7:05 vadí, tak sa tvár že tam nie je, alebo ak máš záujem čosi rozoberať, tak sa rozpíš obšírnejšie..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18643 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Sielnica 2007
Tvoj prispevok 07,05 sa mi zdal zbytocne zideologizovany a to v oblasti kde to uz hodne dlho, co sa svinstiev tyka, funguje rovnako a kde je to hlavne a hlavne o ludoch. Druhy prispevok plny suhlas

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18664 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Sielnica 2007
omluvam sa zle som to sformuloval vystvy bere jednotky ale to ostatne co som pisal suvisi s posudenim do chovu a ide o jazvecika este raz sa ospravedlnujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #18679 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Sielnica 2007
Jasné, hoci som nechcel aby to tak pôsobilo, predsa sa tak stalo.. ospravedlňujem sa, ale v tej chvíli to bol taký môj verejný ´povzdych´, možno práve preto že žijem na tejto planete a že zlé veci ktoré tu síce boli už dávno, hoci ma /moje poľovné zázemie/ doteraz obchádzali, sa možno onedlho budú meniť, v neprospech mojej poľovníckej činnosti.. to rozľútostí snáď každého poľovníka, ktorému určitá časť chotára prirástla k srdcu a zopár jednotlivcov s ´megalomanskopanskými´ maniermi mu v tom možno zabráni - napríklad výstavbou dákeho plota a pod... Ale to neznamená že sa chcem vyplakávať a nechať sa ľutovať - stávajú aj storáz horšie veci. Jedno viem iste - môj vzťah k prírode, k zveri to už nezmení.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #18681 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Sielnica 2007
pekne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #18682 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Sielnica 2007
Po dlhšej dobe som sa zúčastnil výstavy so zámerom uchovniť svoju suku. Moje dojmy sú nasledovné: 1. organizácia mala nedostatky, napr. začiatok v kruhoch sa posunul asi o 0,5 hodiny 2. po výstave bol plánovaný chovný zvod o 14,30 hod.
<br/> 3. krátil som si čas debatami s vystavovateľmi a čakal som na chovný zvod
<br/> 4. náhodne som sa šiel pozrieť na kruhy a s hrôzou som zistil, že chovný zvod kategórie mojej suky už prebehol ( bolo to o 13,00 hod)
<br/> 5.kladne som hodnotil, že mi dovolili zúčastniť sa chovného zvodu v inej kategórii 6. na výstave, z ktorej som odstúpil, rozhodca sa zameral na posudzovanie chvostov, a po konzultáciách moja suka mala chvost v norme, rozhodca ju zaradil do druhej ceny 7. kynologická komisia na chovnom zvode sa zamerala hlavne na hlavy, chvosty si vôbec nevšímala a chyby, ktoré na výstave zaraďovali moju suku do druhej ceny kynologická komisia nehodnotila
<br/> 8. kynologická komisia vyraďovala z chovu suky, ktoré na výstave zíkavali tituly 9. rozhodca a kynologická komisia sú z rovnakého klubu, prečo také rozdielne hodnotenie
<br/>Na záver bol som sa viackrát pozrieť na chovný zvod iného plemena, kde posudzovateľom bol pán P. Tak to bol zážitok , to bola úroveň, nechýbal tam ani humor. Týmto pozdravujem pána Jána P., ktorý bol kedysi funcionárom klubu môjho psa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 820 návštevníkov a žiadni členovia on-line