Puškohľad Tasco,-Edenberg čo na to hovoríte?Neni to za málo peňazí za málo muziky?Mohli by ste mi po

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19579 od Peter33
Puškohľad Tasco,-Edenberg čo na to hovoríte?Neni to za málo peňazí za málo muziky?Mohli by ste mi povedat výhody/nevýhody z praxe?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19580 od majod
Výhody týchto dalekohladov su tie ,že ich hocikde môžeš zahodiť a nemusí ťa to srať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19581 od Edo
Asi ho nemáš na puškohlad, inak by si nepísal takéto koniny.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19583 od kettneR
Neviem či si ho mal možnosť skušať alebo nie. Ja mam jeden na jednej z gulovníc kalibru 7x57 a som s ním velmi spokojný. Je to jeden z prvých Edenbergov čo sa začali predavať, nie je to ta polska napodobenina. Niekolko desiatok som ich už aj nastereloval a ku podivu ich maitelia ich doteraz majú. Je jasne , že sa to neda porovnavať s Meoptou, Leupoldom či Zeiss.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19584 od Igor
Pokiaľ nemáš finančné prostriedky na iný, tak jedine ako riešenie z núdze. Určite by som ale dlho zvažoval, dnes čínani robia 99 % lacných puškohladov. Radšej menej a kvalitné ako veľa a o ničom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19585 od puro
Mal som ho na kalibri 7x57,drzal dobre .Strielanie s nim v pohode ,teda na tu cenu.Inac sosovka je umela hmota,proti svetlu ma odlesk a za sera straca na svetlosti.Sklo je sklo .Ja som menil za hakko a som spokojny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19589 od lovec_1
Bol to moj prvy puskohlad,kupil som ho z Hubertlovu od Lihotskeho.Mal som Edenberg 3-12x50 s osvetlenym bodom(na flinte kal. .30-06Sprg.).Pouzival som ho cca.2 roky,potom som ho predal kamaratovi,ten ho ma na 7x64.Nastrelit sa dal,dokonca aj nastrel drzal,akurat ten moj mal vacsiu spotrebu energie,baterku som v nom menil aj 3x za zimnu sezonu,a to som si svietil dost zriedka.Dalsou nevyhodou bolo,ze o nejakej presnejsej strelbe mohla byt rec tak max. do 100-150 metrov,potom to uz s viditelnostou bolo velmi biedne.Vecer takisto velmi slabe.Zaver-radsej cakat a setrit,nez trpiet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19607 od tomi
Aj ja mám Tasco 1,5-7x50 z Hubertlou, ale už 3 roky leží v šuflíku. Neviem ho predať. Odvtedy som už mal Meoptu, a teraz Docter. Za tie peniaze, za čo to predávali toho času nedostal si primeranú kvalitu. Bol to dobrý oj... Keď budeš polovať len cezdeň, keď je ešte dostatok svetla, tak OK. Nástrel drží - som to mal na 8x57JS, ale tá svetelnosť :{
<br/>Za málo p. málo m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19615 od lordik
ja mam edenberg 3-9x50, mam ho uz 4 rok, baterka odvtedy stale drzi, nemozem sa nanho stazovat, vnoci som s nim tiez strielal, no je pravda, ze takemu zeiss sa nevyrovna...ale inac pre zaciatocnika al takeho, co ide raz za cas uplne vystacuje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19662 od Stefan49
..........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozem este pridat ze hocikedy!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57566 od fadre
zdravim vas, ja rozmyslam kupit edenberg ale ten najnovsi s 56 prednym okularom chcem to dat na 270 winchester mam spoluziaka co to ma na osmicke dalsi znami tiez maju to akoro 5 rokov a pokojnost dajsi kolega si to dal na 30-06 ma to pol roka a spokojnost ale zase dalsi dvaja kolegovci v zdruzeni to mali na 7x64 a odisli im ale neviem ci to nekupovali na trhu ozaj nemam tych penazi vela lebo som student ale streilam asi 2 krabice rocne cca vydrzi to podla vas? dakujem za odpoved

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57641 od pepco
neviem co stoji teraz ten edenberg, ale ja by som do toho nesiel ani zadarmo.meopta robi teraz lowcost verziu, tz Meopro, popytaj sa co to stoji.ja som mal edenberg, asi 3 roky bol oka-ale strielal som malo, a potom som nevedel nic trafit.nastrelili sme ho znovu, a zas rozhadzoval.odtrhnuty kriz.a svetelnost menej ako bieda.aj ked si student, par brigad a radsej jazdenu meoptu ako ten edenberg, usetris na nervoch, nocnych dohladavkach, vyjazdoch na strelnicu aj vybuchanych patronoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57681 od sibo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60896 od 9Jager9
Dobry den prosim vas aka ide baterka do puskohladu TASCO 3-9x50E dakujem !!! :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61703 od DanielKrchnavy
Ja mám Leupold VX3 3,5-10*50 a je super. Dovoz z USA 750 dolárv.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 239 návštevníkov a žiadni členovia on-line