policajna svina

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19643 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
no vidim, ze to nema zmysel, povolenku on nema, a tie foto, dam si tu namahu a nejake urobim...potom to sem poslem.
<br/>inac toto malo byt skor o tom, ze clovek ma bezmoc proti takym ako on, neprajem vam takeho zahradnika v reviri ako mame my...koncim tuto temu... Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19644 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému policajna svina
Slovenskóóó!!! Héja, héja .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19646 od michal
Odpoveď od michal na tému policajna svina
Tak to si mal hneď napísať, že to tvoje jazdenie po cestách bez EČV a TP je vlastne pomsta z bezmocnosti policajtovi za jeho pytliačenie.....skus to povedať tým jeho kolegom, čo ťa za porušovanie zákona stale pokutujú....možno na tento argument budú počuť:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19648 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
moja pomsta jemu?nie.skor to mal byt nastroj na obmedzenie jeho cinov.a opakujem, nejazdim po cestach, len v reviri, a som fakt zvedavy michal, ci ty tak dodrzujes zakon, ked tu o tom tolko kazes...viac to nemienim rozoberat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19650 od michal
Odpoveď od michal na tému policajna svina
Keby si jazdil po revíri a nie po cestách, tak by ta asi tažko niekto pokutoval....alebo tvoj revír je aj asfaltka co vam vedie cez dedinu?
<br/>O dodržovaní zákona mi kazať nemusíš....jednak ma nepoznáš a jednak hovno o tom vieš, lebo inak by si taku kravovinu ako temu do fóra ani nezavesil.:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19654 od bosax
Odpoveď od bosax na tému policajna svina
ja gramatiku ovladam ale ked pisem na nete tak sa moc nou neseriem a ty sa nauč v prvom rade zakonny ak chceš niekoho poučovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19657 od Levo
Odpoveď od Levo na tému policajna svina
Lordík ak si ´presvedčený o trestnej činnosti policajta tak sa obrať na prislušný kontrolny úrad Ministersva vnútra a tam si vylej srdce so svojimi obvineniami. Toto čo tu prezentuješ je mlátenie prázdnej slamy. Michal Ti to výstižne vysvetlil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19663 od puro
Odpoveď od puro na tému policajna svina
Riesit porusenie zakona u druheho tak ,ze ho porusim aj ja a lietam na aute ako blazon,to je o nicom.Cm sa od toho cloveka lisis?Myslis ze je to stastne riesenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19665 od balistik
Odpoveď od balistik na tému policajna svina
taki prosimta v zaujem dobrej povesti stranky a aj nas polovnikov vymaz tuto temu,nema to s polovnictvom nic spolocne a koli takymto ludom sme v ociach nepolovnej verejnosti to co sme;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19666 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému policajna svina
Ja hovorim nevymazat, osobne poznam zastupcov niektorych organizacii, ktori sa sem chodia dobijat protipolovnickou energiou, alebo sa sem chodia bavit na nas ucet. Ale myslim, ze % ludi ktori reagovali, no tak nejako &quot;normalne&quot; na zakladatela temy, vysoko prevysuje slovensky priemer a podla mna nam ich reakcie kredit zvysuju. A vobec, som proti akejkolvek cenzure a toboz pri rieseni takychto problemov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19667 od majod
Odpoveď od majod na tému policajna svina
Mili priatelu ,zrejme dopravný zakon o pozemných komunikaciach ti nic nehovori alebo si si celu vec vymyslel,čo si vážne myslim. S motorovým vozidlom bez TP a SPZ nemas čo robiť na pozemných komunikaciach vratane polnej a lesnej cesty.TU nie je co dodať.Policajti co ťa udajne podla teba zastavuju si neplnia svoje povinnosti pretože ta maju ohlasiť na spravne konanie kde ti odoberu vodčský preukaz minimalne na 9 mesiacov a mal by si dostať pokutu od 7,500-do 15tis sk. Pri opakovanom zastaveni a ruseni uradneho rozhodnutia ťa čaka sudne konanie.Takže ked piseš že ťa zastavuju tak mi to zrovna nejak nepasuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19668 od Borsuk
Odpoveď od Borsuk na tému policajna svina
Pan kolega to co tu opisujes je trosku prevratene na hlavu,podla mna by si sa nemal vyhovarat ale rasdej chodit po revire peso prospeje ti to a nakoniec nerusis zver pri jej odpocinku...Lesu a lovu Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #19670 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému policajna svina
Daj sa vysetrit,ty si vazne chory. Mas vobec vodicak?Ked mas,tak ten bol blbec ktory ti ho dal a nie ten ktory na ta vola svojich kamaratov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #19814 od pedro
Odpoveď od pedro na tému policajna svina
Lordik - jazdíš s tým &quot;jeepom&quot; aj po lese, alebo máte len poľný revír?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #19832 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
polny revir, jazdim s tym vacsinou na brigady, taham za tym vozik, alebo s tym rozvazam repu po reviri...ked idem lovit, necham ho na urcenom mieste v reviri a idem pesi...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19958 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému policajna svina
nechcel som pôvodne reagovať na tento príspevok, to auto je blbosť riešiť, lebo tiež si myslím, že keby ťa aj natrel fízlom, určite by sa to neriešilo len pokutou, ale už by si nemal VP, nahánala by ťa poisťovňa ..... ale neviem či som dobre pochopil, že chodí do revíru, nemá povolenku a nikto okrem teba to nerieši? A čo robí poľovný hospodár? Čo robí výbor a čo členská základňa?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #20000 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
hospodar je nula, clenska zakladna ma v pici a vybor?oco je predseda, no najprv ho musime chytit...raz sme ho nechali, no tentokrat to uz nenechame....ako sa hovori, kto caka, ten sa docka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #20078 od maxim2
Odpoveď od maxim2 na tému policajna svina
A kolko krát ho chceš chytať. Píšeš, že už si ho s niekým raz chytil, to ani ten s kým si ho chytil streliť srnca ti to nedosvedčí. A ským potom vlastne ho chceš chytiť, keď nikto nemá záujem?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 216 návštevníkov a žiadni členovia on-line