Cvičné obůrky?

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22339 od HerrPes
Cvičné obůrky? bolo vytvorené HerrPes
Dobrý den, zajímalo by mě, zda se nacházejí v ČR cvičné obůrky s černou zvěří. Konkrétně v jižních Čechách (Českokrumlovsko, Českobudějovicko), popř. občas projíždím přes Moravu (Olomoucko, Frýdeckomístecko, Těšínsko). Již v publikaci "Malí lovečtí psi - chov a výcvik" (publikace z 80. let) se autoři zmiňují o cvičení ostrosti na černou v cvičných obůrkách. Nevíte, prosím, o podobném zařízení ve zmiňovaných oblastech? Děkuji, LESU ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22363 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Cvičné obůrky?
Zdar Psíku, u nás je jedna oficiální a také je možno jinde, napiš mi mejlík, dám ti více info, Zlínsko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22386 od HerrPes
Odpoveď od HerrPes na tému Cvičné obůrky?
Napsat Ti mejlík? Ale kam? Zlínsko už je přece jen z ruky. Existuje nějaký oficiální seznam obůrek v rámci ČMMJ, ČMKJ nebo něco takového? Jestli si však jednotlivá sdružení vydržují vlastní obůrky, tak to ani na OMSech nemusí vědět. Lesu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22401 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Cvičné obůrky?
Ahoj kolego český;) Myslím že když se podíváš na stránky kynologických klubů, resp, třeba na stránky chovatelů alpského jezevčíkovitého brakýře, tak najdeš kontakt na výcvikáře a ten by jistě věděl o obůrce, nebo je dokonce majitelem takové obůrky. Ale :x:x:x Kontaktní zkoušky ostrosti na černou je v obůrkách zakázána, takže beru pojem obůrka jako jakousi ohrádku v které je zavřené prase a pes doráží přes plot.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22416 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Cvičné obůrky?
Sem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22466 od HerrPes
Odpoveď od HerrPes na tému Cvičné obůrky?
Pánové, díky, už jsem sehnal jeden tip. A to, že je to bezkontaktní mi vyhovuje. Mám štěně (fenku) honiče, dost nemotorné stvoření (zatím), je tomu cca 6 měsíců - samá noha, takže by na malém prostoru asi těžko manévrovala. Jen bych chtěl, aby si "přičichla" k živému praseti, byť přes plot. Na druhou stranu mám trochu obavy, abych ji tím nezradil, protože jestli jí potom stopa černé bude asociovat metrákovou bachnu, která nemá respekt ani z člověka, natož ze psa, nevím, zda to je dobrá zkušenost. Co si o tom myslíte? Lesu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22499 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Cvičné obůrky?
kludne ju tam vezmi nic nepokazis a ked bude hlasit tak velmi chval ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22501 od saris
Odpoveď od saris na tému Cvičné obůrky?
Chová niekto v okolí Prešova diviaka na precvičenie psa ????? Okrem oborky na Cemjate.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22506 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Cvičné obůrky?
Ahoj saris,niekde v okolí Bardejova je jedna, neviem presne kde, môžem Ti dať v prípade záujmu kontakt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22508 od saris
Odpoveď od saris na tému Cvičné obůrky?
OK. Budem rad.
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22541 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Cvičné obůrky?
čau no že jsi to neřekl dřív,na Budějovicku a Prachaticku vím cca o 50lidech kteří mají doma divočáka a z toho tak na 10míst jezdim cvičit,takže stačí říct a jedem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22542 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Cvičné obůrky?
kdyžtak mi napiš na email,nebo zajdi na moje stránky www.ztresnovezahrady.wz.cz a tam mám v kontaktech i číslo na mobil tak klidně zavolej a domluvíme se.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22577 od HerrPes
Odpoveď od HerrPes na tému Cvičné obůrky?
Zdar, tak se na to prozatím vykašli, není to urgentní. Další víkend jsem na Moravě a první víkend v říjnu je výstava psů v Budějovicích. Potom mám čas kdykoli. Mimochodem v Boleticích už to troubí ostošest. Tak lesu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22793 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Cvičné obůrky?
jojo ted je to nas nic když pořád prší,protože Zuzanka bude mít v obůrce bahno a to pak na cvičení není.Jinak do budějc taky jedu,ale nevystavuju,jen se jedu podívat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.054 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 342 návštevníkov a žiadni členovia on-line