Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22947 od karasek
Mozete mi prosi priblizit pohlad na tuto pre mna zaujimavu ráž, jej balistiku, vhodne strely, a ucinok na zver? Mam len 65 kg a nechcem, aby ma nieco zhadzovalo z posedu, popripade by ste mi mohli poradit aj iny vhodny kaliber. ďakujem.. :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22950 od miso
Odpoveď od miso na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Nuž sám vlastním túto ráž, mám podobnú váhu, takže ťa určite z posedu nezhodí:) Je výkonovo podobná 7x64, ale spätný ráz je citeľne menší. Veľa však záleží od pažby,hmotnosti zbrane a iných faktorov. Isté je, že keď dáš 2 rovnaké pušky a jedna bude 7x64 a druhá .270win, 270 bude "kopať" menej. Má príjemnú balistiku, do 200m nemusíš špekulovať nad umiestnením zásahu. Používam RWS KS 9,7g, zatiaľ spokojnosť, poškodenie diviny o 60% menšie(možno aj viac) ako pri S&B. V tejto ráži troška chýbajú ťažšie strely, ale SAKO už laboruje Hammerhead 10,1g a to je podľa mňa dostatočné aj na najťažšie kusy. Po výstrele mi zver spravidla neostáva v ohni, úniková vzdialenosť po zásahu komory je 30-50m, RWS spoľahlivo prestreľuje a zver vynikajúco farbí. Skús troška prelistovať fórum, už sa tu čo-to popísalo v iných témach, takže informácie si nájdeš. Ak ťa bude čokoľvek zaujímať napíš, .270károv je nás tu viac....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22986 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Ďakujem za odpoved, velmi si ma potesil s tym Sakom.Podla mojho nazoru je uz na case dat tam nieco tazie.Mohol by si mi dat aj radu ohladom znacky zbrane, do ktorej by sa oplatilo investovat..dakujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23013 od miso
Odpoveď od miso na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Záleží koľko chceš do zbrane investovať. Napíšem ti ako som rozmýšľal ja. Od začiatku som uvažoval medzi kalibrami 7x64 a .270win. Keďže som si sedmičku odskúšal na otcovej CZ 550 a zdala sa mi čo sa spätného rázu týka silná, rozhodol som sa pre .270win. O ľaváckej zbrani som vtedy nerozmýšľal a to,že 7x64 nebola silná len mi nesedela(dlhá pažba, iné vyhnutie a pod.) som zistil až keď som strieľal z rovnakého kalibru,ale zo zbrane upravenej na ľaváka. Vtedy som si zaumienil, že inú nechcem. V tom čase CZUB začala hlásať, že začnú s výrobou zbraní pre ľavákov, ale ako vidíš doteraz ich v silnejších kalibroch nemajú. Tak som dal dokopy úspory, skúsil pár značiek a siahol po Saueri. Nielenže sa mi páčil vzhľadovo, ale najlepšie mi sadla do pleca...nehovoriac, o tom ako príjemne sa mi z nej strieľa....takže ak ti mám niečo odporučiť, siahol by som po saueri...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23105 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
dakuje miso..aj mne sa sauer velmi paci..a taktiez tikka a sako a tiez blaser..mam zaujem o plastovu pazbu a pomaly sa rozhliadam..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23120 od miso
Odpoveď od miso na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Podla toho aké značky si vymenoval tak nie si až tak finančne limitovaný. Sauer má momentálne v ponuke Sauer Team, je to taký komplet, stojí za nahliadnutie....Mať tak trocha peňazí naviac, tak už stojí v skrini8-L
<br/>www.sauer-waffen.de/index.php?id=726&lang=en

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23132 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
šak som aj siahol...termín dodania 36 týždeň...a stále nič...kedy ?..nikto nevie..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23147 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Včera som posledný kus pre kamoša rezervoval u Fraňa je to cal. 7x64. mal ich zopár a všetky sú už preč. Myslím, že je to veľmi dobrá voľba za tú cenu + príslušenstvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23149 od miso
Odpoveď od miso na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Ak môžeš pošli mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. cenu,nech sa viem približne zorientovať....môžno sa oplatí zainvestovať, tak si chcem urobiť predstavu....dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23174 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
uz som o tom sauer team pocul..kolko treba na to, aby v tej skrini stal???;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23190 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
v ľavorukom prevedení to je niekde okolo 56 tis..(k tomu Leupold za 19 t..samozrejme ešte montáž...)júj už aby to bolo...:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23197 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Ktorý Leupold berieš, zdá sa mi byť lacný?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23229 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
VX-III 3,5-10x50 matte black IR German#4 dot...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23238 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
No práve. Čo som pozeral na nete, tak presne tento typ stojí okolo 26 - 28.000 CZK. Zhruba 20.000 CZK stojí tento typ, ale s inou neosvetlenou osnovou! Ak máš naozaj správnu cenu, prezraď, prosím Ťa, zdroj aj nám, alebo mne ak to nechceš zverejňovať. Mailovú adresu Ti okamžite pošlem !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23239 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
nuž tak pošli súkr. adresu..aby som nerobil nebodaj reklamu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23240 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Vopred Ti ďakujem !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23247 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Dostal som to. Ešte raz vďaka.
<br/>Keď ho budeš mať, dobré by bolo porovnať ho s tým, ktorý sa predáva na našom trhu, či sú to naozaj identické kusy, alebo neaký rozdiel je medzi nimi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23280 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Prisiel mi za 750 USD.Presne tento.Puskar co to montoval a nastreloval-maximala chvala.Stefan 49, potvrdi,ze tento leupold je velmi, velmi dobry.Uz aj ja.Doporucujem.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23282 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
Ja som to porovnaval.Mne dosiel Leupold original zabaleny so vsetkymi pap. a baterka.
<br/>Je to uplne to iste co u nas.Je tam pekne vyrazene LIFETIME GARANTEE.Malo by to znamenat dozivot,zaruka.Neprerobis.Urcite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23339 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Aké máte skúsenosti s 270W? Ďakujem..
cau Bubi,
<br/>ten model je aj s osvetlenou zamernou osnoou ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 322 návštevníkov a žiadni členovia on-line