Skúsenosti s guľovnicami ČZ 537

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23087 od eurolaznik
Skúsenosti s guľovnicami ČZ 537 bolo vytvorené eurolaznik
Mám guľovnicu ČZ 537, kal 7x64. Už viac-krát sa mi stalo, že pri prebíjaní mi po zasunutí náboja do komory nenetiahlo pružinu úderníka. Pozerali to už dvaja puškári, ale chybu neodhalili. Máte s tým niekto skúsenosti.
<br/> Ďakujem. Eurolazník.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23137 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Skúsenosti s guľovnicami ČZ 537
Skusenosti s tym nemam, ale tvoj nick je GENIALNY ! :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23556 od MieN
Odpoveď od MieN na tému Skúsenosti s guľovnicami ČZ 537
Ahoj, teraz som predal 537 v 7x64, mal som ju od nova cca od roku 1992 a tento problém sa u nej po niekoľkých desiatkách výstrelov tiež objavil. Zrejme je to nejaká konštrukčná vada, alebo materiálová. Podrobnosti Ti nepoviem, pretože bola ešte v záruke, tak mi ju opravili cez predajcu ( Garaj v PP ), pritom sa mi snažili podsunúť to, že som do mechanizmu zasahoval, čo som kategoricky odmietol ako nelogický a proti vlastnej osobe idúci krok, keďže bola ešte v záruke a vtedy to bolo len 1/2 roka, tak to nakoniec museli akceptovať a opravili ju bez ďalších námietok, možno aj preto, že som dal hneď na ňu urobiť francúznapinák. Inak to bola bezproblémová a veľmi presná flinta. Tento model nebol vyrobený v nejakom veľkom množstve ( počul som, že zbrojovka mala vraj kvôli nemu nejaký problém s kopírovaním ) a tých pušiek nie je veľmi veľa. No, myslím si, že to až taký veľký problém nebude a schopnejší puškár ho hravo mal vyriešiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #37906 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Skúsenosti s guľovnicami ČZ 537
mate niekto skusenosti s touto zbranou v kalibri .308win. rozmyslam nad jej kupou. dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 224 návštevníkov a žiadni členovia on-line