Ako objednať tovar so stránky www.cabelas.com?

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23388 od Mikiks
Poradí mi niekto ako by som mohol objedať tovar cez stránku www.cabelas.com?
<br/>Neviem ako mám postupovať.
<br/>Prosím poraďte.
<br/>Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23399 od Jaro
najprv si zisti ci posielaju tovar aj na slovensko niektore FY neposielaju veci na slovensko . Takze to je prvy krok . Ak sa to nedocitas na stranke napis im mail ze si chces objednat veci ci su schopny a ochotny ti to poslat . Staci ked im napises ze chces u nich minut nejake dolare a budu sama ochota hehehe . Mne sa to osvedcilo hoci v inych obchodoch v amerike . slovenskoo nemali v ponuke statov ale boli ochotny to poslat .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23401 od kurt
Je to klasický internetový obchod. Preklikáš sa na tovar ktorý chceš, zadáš množstvo, príp. ďalšie veci (farba, veľkosť,...) a klikneš add to cart. Potom View shopping cart, keď máš všetko klikneš Checkout, ak chceš nakupovať ďalej dáš continue shopping. Ak chceš vytvoríš si u nich konto, ak nie, ideš rovno ďalej a dáš checkout now, vyplníš formulár, nezabudni na shipping options úplne dole, vyplníš spôsob dopravy a ďalšie veci, Continue checkout, ešte raz všetko skontrolovať, na spodku vyplniť č. kreditky, odoslať a tešiť sa že za úbohé cca. 3-6 mesiacov dostaneš čo si chcel o min. 20% drahšie než si chcel. :-))))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23414 od Jaro
no pekne mne chodi sice iny tovar z usa do 14dni a este daju aj zlavu . :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23415 od balanda
No a ako je to s clom....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23420 od Jaro
clo je jasna vec lebo su to veci mimo EU . prezradim ti ze vyska cla zalezi od pana colnika . pri rovnakom tovare sa mi stalo ze som zaplatil standardnu cenu ale aj nic . vsetko je to na uradnikovi ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23421 od Mikiks
Ďakujem za rady. Ešte by ma zaujímalo či sa platí dolármi alebo prepočtom. Trochu mi to vysvetli ohľadom tej kreditky. Prečo musím napísať číslo kreditky?
<br/>
<br/>Ďakujem za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23423 od Jaro
Najlepsie je si vybavit tzv virtualnu kreditku tu ponuka kazda banka . vyhodou je ze banka na kartu poukaze len tu sumu ktoru potrebujes na uhradenie tovaru a nie je tam viac penazi aby ti nikto nemohol vybrat konto . ked mas tuto kartu uvadzas cislo tej kreditky neodporucam to platit normalnou kreditkou je to risk . potom je uz na tebe ako si to nechas poslat ci cez UPS alebo normalne na colny sklad teda postou . vacsina tovaru ide cez US postal . Mne chodi oblecenie do 14dni domov ale cabellas som neskusal .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23424 od Mikiks
Prípadne ak mi môžeš poskytnúť stránku z ktorej nakupuješ alebo iné kde posielajú do SR.
<br/>
<br/>Ešte raz ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23426 od Jaro
bohuzial asi ti to nebude moc platne jedna sa o sportove oblecenie . polovnicke veci som z usa este neobjednaval zatial mi postacuje europska ponuka ;)
<br/>
<br/>a nemas zac

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23427 od Mikiks
Diki moc za info. Z europskeho trhu nakupuješ kde? Ak môžeš napíš info alebo adresu na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 266 návštevníkov a jeden člen on-line