Váš názor na zbrane Finn Classic

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23544 od Akela
Váš názor na zbrane Finn Classic bolo vytvorené Akela
Len sprostredkovane - kamoš to kúpil ako guľ. kozlicu v 9,3x74R. Neviem prečo to kupoval, keď to chce teraz predať. Mne sa to "znepáčilo" na prvý pohľad. Dosť hrubo opracované, zvláštne drevo a nesadlo mi to ani do pleca. /hlavne, aby to sedelo jemu/. Kaliber nekomentujem a z pušky som nestrieľal, ale nepamätám si už presne cenu - bolo to dosť, radšej by som bol došetril alebo požičal a vzal Merkel. A podľa mňa, aj keď je to vyslovene poľ. zbraň, jedna hlaveň je jedna hlaveň. Ono sústrel pri týchto zbraniach býva dosť problematický. Pri nastrelovaní treba božskú trpezlivosť. A najviac sa mi "páčia" guľ. kozlice, kde sa sústrel "reguluje" šróbikom na konci hlavne - úžasné... Kamoš to už oľutoval a najhoršie je, že na tom dosť prerobí...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23547 od volodo
Odpoveď od volodo na tému Váš názor na zbrane Finn Classic
Vidis AKELA aj tvoj priatel asi chcel vyskusat nieco ine... mozno teraz banuje a mozno nie, ale bez toho aby to vyskusal sa asi nevedel rozhodnut...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23549 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Váš názor na zbrane Finn Classic
Vlastním brokovú kozlicu Finn Classic 512sd a ... trochu mi vadí pomerne hlučná poistka a spúšť by mohla mať aj menší odpor, drevo, aspon tej mojej má velmi peknú kresbu, v ramene mi sedí perfektne ale to je o tom kto na aký kus natrafí a či mu sadne. Ale ako gulobrok alebo gulovú kozlicu by som to rozhodne nekupoval... Už len kvoli tomu prevedeniu a kvoli spomenutej spúšti. Ja ju používam sa spoločne polovačky na drobnú a na športovú strelbu...:D8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23550 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Váš názor na zbrane Finn Classic
Drahé rozhodovanie!!! Ja som sa kopol iba pri ZBK, iná cenová relácia ale tiež ma to mrzelo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23563 od axon
Odpoveď od axon na tému Váš názor na zbrane Finn Classic
...a pri Saueri si sa nekopol???:D:D:D:):):D:D:D Potreboval by som nejaké info o tejto zbrani (Sauer), mohol by som Ti napísať na mail?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23681 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Váš názor na zbrane Finn Classic
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Problematiku Sauera zvládam dosť obstojne. V piatok som bol u Fraňa vo veľkosklade, tento týždeň v piatok idem znova. Ak by si potreboval ničo špeci, alebo iné info pozisťujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 344 návštevníkov a žiadni členovia on-line