begala

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24501 od Indi
begala bolo vytvorené Indi
Omlovám se :[:(8-L
<br/>Není to téma(i když) jen jsem místo vyhledávání použil okénko pro zadání vyhladávače:o((((((((((((((((
<br/>Chtěl jsem se jen dozvědět něco nového o této pozoruhodné osobě:P
<br/>Ještě jednou pardon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24536 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému begala
No jasné, p. Begala je častým návštevníkom diskusií na myslivost.cz a jeho názory
<br/> ťa asi vytáčajú podobne ako väčšinu normálnych ľudí. Sa vám hoši len čudujem, že
<br/> ho neviete poriadne &quot;zotrieť&quot;. Raz som mu odpísal, že kedy by on chcel loviť zajace,
<br/> keď podľa jeho teórie sú celý rok buď skotné alebo sa pripravujú na párenie. Odpovede
<br/> sa mi nedostalo. Naposledy som sa dočítal, že by ich bolo dobré loviť v auguste a septembri, lebo vtedy sa už nehoncujú. Z vlastnej skúsenosti-u nás sa honcovali ešte v auguste, takže no coment! A reči o tom, že zajac smrdí predátorom už radšej ani nebudem rozoberať. Je hanbou, keď sa poľovník vyjadruje ako totálny laik! :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24554 od sipik
Odpoveď od sipik na tému begala
Myslím, že práve tento pán dokonca tvrdí, že túlavé psy nie sú pre srnčiu nebezpečné. Nebudem protirečiť, nemá to asi význam, stačí ísť do prírody a odpozorovať dianie v nej. Potom by také bludy nemohli uzrieť svetlo sveta. Lenže on pozerá asi len dokumenty o krokodíloch v telke. Mimochodom, kto už videl líščiu noru v čase, keď sú v nej mladé, nemohol si nevšimnúť tie zvyšky zajačích a srnčích mláďat v jej okolí. Mladej líške zrejme mladý zajac nesmrdí. Žeby ešte nemala čuch? :liar: A líška, ktorú som pozoroval ďalekohľadom, keď zožrala cca 10 centimetrového zajačika? Nesmrdel jej? Možno bol po kúpaní a použil parfém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24571 od Indi
Odpoveď od Indi na tému begala
Trefa proto jsem se o Mr. B zajímal více.Chtěl jsem zjistit odkud pramení konspirace o tom že přikrmování zvěře je škodlivé, dospělci všech druhů, šelmám nechutnají a s odporem prý utíkají,na zbarvení osrstění šelem se nepodílí souběh genů obou rodičů jak se dosud vědci &quot;domnívali&quot; ale stres kterým člověk na šelmy působí(stejně tak u vepřů),běžné patnácti četné vrhy stresovaných liščat a matematické variace kdy dokáže během chvilky díky svým inovátorským myšlenkám ztrojnásobit ba i zdesetinásobit populaci drobné zvěře?
<br/>A další a další.........
<br/>Gulo máš pravdu jukni na www.myslivost.cz v sekci "radíme si" a "lov lišek".Tam se dozvíš takové věci že svého lektora na "základy myslivecké zoologie a biologie" půjdeš přetáhnout řemenem, že se ti o něčem podobném vůbec nezmínil:o))))
<br/>Mičurin s Lysenkem dělali do jablek ale on do všeho???
<br/>My máme pouze Cimmermana, vy Begalu.:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 712 návštevníkov a žiadni členovia on-line