Máte skúsenosť s puškou BROWNING EUROBOLT ?

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49310 od dtomi
Zdravim, uvazijem nad kupou euroboltu v kal. 7x64. Celkovo sa mi konštrukcia zbrane paci, zaujima ma ci je dobre vyvazena, ake ma zhruba krytie a ci tie lahke zliatin na terajsich verziach funguju v pohode? Poslite aj negativne...zaujima ma vsetko...bohuzial nemam moznost si ju vyskusat pred kupou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49313 od Bubi
Len ci na 7x64 nebues dlho cakat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49314 od dtomi
Zdravim, to je v pohode...urcite na nu nebudem cakat dlho...nebudem ju kupovat v SR...:)
<br/>Zaujimali by ma skorej tie ostatne veci a este som fidel, ze frenki jednu predava.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49316 od Bubi
Kde to budes kupovať?Daj nejaku web stranku.....nech pozrieme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49317 od Bubi
Co sa mu uz nepozdava????. To je ta co je na horar.sk ????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49318 od dtomi
Chcem ju kupit v Rakusku, obchod nema priamo webovu stranku, zanmi uz tam kupovali a super pristup...hlavne co sa mi lubi...ze sa vyzna a je ochotny zabezpecit veci co chcem...konkretne 7x64 nema na obchode, ale nie je to pboblem cca 2-3 tyzdne a to plati na vacsinu veci...ale opis prosim skusenosti s vyvazenim zbrane, ci moc kope, ci sa na nej nieco kazi. Proste ma zaujima tvoj objektivny nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49319 od dtomi
Chcem si kupit slusnu pusku...inac, nemas problem ze by sa ti naboj zasekal pri prebijaní?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49322 od Bubi
Zatial sa mi nekazi nic....akurat mi 2x nespustila ranu...prebijane streliovo...ja mam 7Rem.mag. pozivam KJG, predtym Norma 9,7g Swift Scirocco 960m/s, 4500J. Kope urcite menej ako 30-06. Moja osob.skusenost a subjektivny pocit.V pohode z nej strielal 14r. syn...na strelnici.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49323 od Bubi
A kde je ten obchod atd...mozno sa mi tam oplati nieco kupit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49325 od dtomi
Je to 16-ka na tej mape (nedaleko parndorfu, asi 4-5km), mas tam presne info, ze kde to je...www.austrojagd.com/ha_content.asp ja som osobne bol velmi spokojny, je to tam v pohode a aj v kupe zbrane ti pomoze bybavit potrebne papierovacky. Myslis ze na tych nových euroboltoch tie nezelezne komponenty mozu byt problem? Je tam tusim koniec zaveru, lucik a kryt zasobnika. Podla mna by to namlo byt problem, ved aj puskohlady renomovanych vyrobcov robia casto z hlinika a nerozpadavaju sa.
<br/>Aky mas rozptyl pri strelbe na 100 metrov?
<br/>Ked vystrelis zo zbrane, si schopny sledovat dalej bod kam si strielal? Mam na mysli ci ta puska pri vystrele &quot;neskace&quot; hore.
<br/>Dik za trpezlivost...na moje otazky...:)
<br/>Nechcem skocit do kupy niecoho, co by som mozno olutoval...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49327 od Bubi
Uplne v poho pozorujem po vystrele..ale to chce zvyk...niekto striela s oboma ocami otvorenymi...ja otvaram privrete automaticky pri prvom pocite vystrelu...pisal som,ze z nej v pohode strielal syn ked mal 14 rokov.
<br/>Ziadny problem mat nebudes.Ked je vsetko ostatne z poctiveho zeleza...potom o.k. Cena?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49328 od dtomi
Cena je tych standardnych 1290eur...asi si objednam original svenkmontaz od browningu alebo od rechnagela...ziadny leupold...totizto leupold vyraba na Eurobolt iba jeden typ montaze...tzv. typ standard...tie ostatne su na a-bolty, ktore su vycsinou bez mieridiel, kde nevadi ze tie zakladne su vyssie a asi preto to QR-ko zavadzia pred mieridlami. To ze leupold ma iba jeden typ na Eurobolt som vymailoval priamo s leupoldom, nie cez zastupenia. Ta cena je klasicky na pulte, ale ak sa berie komplet tak obcas obchodnici daju nejaku zlavu...aka bude moja cena presne neviem, zavysi to od optiky a montaze...ktoru si na nu dam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49330 od Bubi
1200+250+800...puška,montaž, Leupold.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51076 od asa_thor
Odpoveď od asa_thor na tému Máte skúsenosť s puškou BROWNING EUROBOLT ?
Vie mi niekto povewdat, v akych cenovych relaciach sa pohybuje Browning X-bolt? V kalibri .308win. Diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51105 od oryx
1090€

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.056 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 373 návštevníkov a žiadni členovia on-line