Puškohľad LEUPOLD 3.5 - 10x50 Illuminated skusesnosti

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27608 od bearhunter
Pozdravujem vsetkych hunterov, mate niekto prosim skusenosti s LEUPOLDOM VARI XIII ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27612 od miso
Mám ho na spomínanej Sauerke. Som s ním spokojný, je to kvalitný puškohľad. Mám na ňom osnovu German 4, zmenou zväčšenia sa jej hrúbka nemení.Nastreľovanie v metrických mierach. Svietiaci bod má 11 úrovni svietenia, cez noc to mám max na 3, cez deň stačí 10. Baterka vydrží dosť dlho,bod mám zapnutý často,minule som ho dokonca zabudol vypnúť, zistil som to až na 3. deň. Bolo to zapnuté na 3 úrovni a bol som prekvapený,že to svietilo...a doteraz som baterku meniť nemusel.
<br/>Mám ho asi troška krivo uchytený v montáži, lebo som si po čase všimol,že osnova nie je kolmo na púzdro záveru,ale troška vychýlená do ľava. Najprv som sa zľakol,že mám niečo s krížom, ale nástrel to držalo ako malo,takže je to po tejto stránke v poriadku. Pár krát som aj spadol,ale prestreľovať som nemusel. Svetelnosť za šera je dobrá, pri Meopte sa mi zdala trošičku lepšia. Na druhej strane počas dňa má Leupold neporovnateľne krajší obraz. Je čistý, veľmi presná vernosť farieb, ostrosť až ku okrajom.
<br/>Problém s opadávanim povrchovej úpravy a pod nemám, stále je ako nový. Leupold poskytuje doživotnú záruku, čo je veľmi sympatické.
<br/>Dá sa doviesť za šlusnú cenu, takže pokiaľ chceš puškohľad do 20 tis, nepoznám lepšieho kandidáta. Nenadarmo volajú Leupold americký Zeiss.
<br/>Mal som možnosť spomínaný puškohľad porovnať aj so Swarom,ale nejký podstatný rozdiel v obraze som si nevšimol....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27613 od Stefan49
nebudem to nadalej rozpisovat, pretoze miso ma 100% pravdu! mam ich na niekolkych gulovniciach-niektore uz 30 rokov-bez akehokolvek problemu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27625 od Bubi
Po konzult. so Stefanom 49 a dalsimi som si ho zadovazil tiez.Zatial maximalna spokojnost.A idem kupit dalsi.Pre otca ale 4,5-14x50.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27739 od smithwesson
MISKO Dakuejm, kto ho sem dovaza ? v U.S.A. som nasiel cenu 724 USD
<br/>STEFAN 49 nejdes nahodou na Slovensko niekedy na jar vedel by si mi ho doniest ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27740 od smithwesson
Bubi odkial si ho kupil ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27741 od smithwesson
volal som cez SKYPE na customer service LEUPOLD buduci rok maju zacat vyrabat puskohlady VXL s podsvietenim ILLUMINATED

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27750 od miso
Pozri v zelených stránkach kontakt na chlapíka menom DUKE. Ten ti bude vedieť pomôcť;) V niektorej téme boli naňho aj emailové adresy ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27839 od Bubi
Musime opatrne,lebo ofic.dovozcom to vadi,ked kupujeme priamo.:D:D:D:P8-L;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 284 návštevníkov a žiadni členovia on-line