Klub chovatelov fretiek na Slovensku

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37170 od Pimpa
Klub chovatelov fretiek na Slovensku bolo vytvorené Pimpa
Zdravím milovníky myslivosti, chci pozvat všechny chovatele loveckých fretek i chovatele fretek, kteří je mají už jako domácí mazlíčky, mezi nás na www.fretka.sk
<br/>Jsme sdružení chovatelů, které pořádá různé akce a aktivity pro fretky a jejich majitele. Vedeme svoji plemennou knihu, kde je ke dnešnímu dni cca 1100 evidovaných fretek a registrujeme i chovatelské stanice ( vše jen v rámci Slovenska a české republiky).
<br/>V loňském roce jsme měli svoji první Mezinárodní výstavu fretek v Modre u Bratislavy. Stejnou akci chystáme na podzim příští rok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49038 od Dutch
Odpoveď od Dutch na tému Klub chovatelov fretiek na Slovensku
Ahoj a jsme tu zase - pozvat Vás všechny na IV. Mezinárodní a I. Klubovou výstavu fretek, pořádanou dne 7.11.2009 na Slovensku v městě Modra u Bratislavy.
<br/>Informace na www.fretka.sk[r] [/r]:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49064 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Klub chovatelov fretiek na Slovensku
Ahoj!Potrebujem pre kamarata, ktory roky venoval fretkam a kralikom konkretny mailovy kontakt na Vas, prosim! Posobi este na povodnych kralicich koloniach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49332 od Dutch
Odpoveď od Dutch na tému Klub chovatelov fretiek na Slovensku
mejl pro výstavu : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>další kontakty na vedení: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>plemenná kniha : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50672 od alvi
Odpoveď od alvi na tému Klub chovatelov fretiek na Slovensku
dobrý deň.
<br/>obraciam sa na vás ohľadne info o chove fretiek v minulosti, hlavne spôsob krmenia.
<br/>kedže som doteraz nenašla nejaké info o chove fretiek v minulosti, ma napadlo obrátiť sa na Vás. či máte nejako zdokumentovaný chov fretiek využívaných v poľovníctve.
<br/>zaujímalo by ma ako sa krmili fretky v dobe, ked ešte neboli na trhu granule.
<br/>akého veku sa dožívali, či trpeli na nejaké choroby.
<br/>za odpovede na moje zvedavé otázky vopred dakujem. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.050 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 241 návštevníkov a žiadni členovia on-line