Poľovnícky bulvár

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37518 od hohenlohe
Poľovnícky bulvár bolo vytvorené hohenlohe
Zdar, nečítali ste dnes v +1 deň že pán moderátor patrik švajda má do 2012 prenajatý revír pri banskej štiavnici? že sa mal stretnúť s pánom mečiarom a pravdepodobne diskutovať o veciach ohladne revíru.. to tu už má každý homo...uál vlastný revír? vôbec ma nesere ked niekto naozaj bohatý kúpi alebo za veľké peniaze prenajme revír, ale ked ŠL prenajmú revír "celebrite" za smiešne peniaze a ešte mu tam vybuduje zariadenia a ploty, tak to ma točí.. to by si prenajal každý za takých podmienok.. len by ste museli poznať p.Mečara.. Sakra.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37523 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícky bulvár
Zbytocne si dvihas tlak, nic s tym nespravis....Na Slovensku je to tak, uz som to prestal riesit, len si clovek skracuje zdravie;)
<br/>A cele je to o tom,ze staci znat lidi, co znaji lidi...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37904 od miros
Odpoveď od miros na tému Poľovnícky bulvár
jaj patko je ine one ved zlatka to slusne odmoderuje a je to cugale v takomto ksefte moc netreba a zo statneho sa rozdava jedna radost ono je tu na fore jeden kolega co moze nieco povedat o polovackach v topolciankach uz som raz pokusal ale nechce a sebranka co to tam cisti kazdorocne je ukazkova napriec pol. spektrom tam problem s majetkom a triednim povodom moc nemaju

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48013 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Poľovnícky bulvár
Dnešné noviny Plus jeden deň tna titulnej straqne prinášajú správu ....radšej bez komentára. To ešte nie je všetko, na spadnutie je ďaľší revír pre ľudí z okolia jedného pána mini.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 327 návštevníkov a žiadni členovia on-line