fotografovanie pri krmovisku

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52040 od till1987
fotografovanie pri krmovisku bolo vytvorené till1987
Ahojte, mam jeden dotaz,,, Venujem sa foteniu zvierat v prirode (najmä okolie Topoľčian), no len nedavno som natrafil na krmovisko pre zvierata je to taky altanok o rozmeroch cca. 3x2 metre, lesnici don sypu žito, jacmen a po okoli rozhadzuju seno, uz som tam bol niekolko krat, su tam bažanty, a nespocetne mnozstvo lietajuceho vtactva vsemoznych druhov, parkrat som tam videl aj srny, raz som spozoroval líšku, ale k mojej otazke, mozem ja ako nepolovnik, chodit na taketo miesto za ucelom fotenia zvierat? a co ma zaujima najviac mozem si nejakych 15m odtial rozlozit fotostan.. prikladam aj fotku, ktora by mohla dokazat, ze zver na ten stan naozaj nereaguje, je to fotene z asi 4. metrov, este v lete... este chcem povedat, jedna sa o mesto TOPOĽČANY , tak ak by bol nejaky konkretny polovnik na tomto portali z Topolcian, rad by som to s nim prebral... dakujem za odpovede s temou suvisiace, pekny den
<br/>
<br/>slubená fotka:
<br/>
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52049 od till1987
Odpoveď od till1987 na tému fotografovanie pri krmovisku
to sa mi k tomu nikto nevie vyjadriť :liar::liar:?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52081 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému fotografovanie pri krmovisku
akym problemom pre teba by bylo keby si zasiel za predsedom prislusneho pol. zdruzenia a priamo si sa dohodol s nim zbytocne tu otvaras temu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52086 od till1987
Odpoveď od till1987 na tému fotografovanie pri krmovisku
bolo by to asi takym problemom, ze som nevedel, za kym mam ist, az do kym si nenapisal, najskor ma napadlo polovnikov obist a ist za majitelom pozemku, ale nechcem s tym takto vy.. je....at, mam v umysle normalne sa dohodnut, polovnicke zdruzenie bohuzial v To nie je, tak teraz netusim, kam mam vlastne ist...
<br/>
<br/>
<br/>Ps: polovnictvo a fotografovanie zvierat kracaju vedla seba, tak bud sa budeme respektovat, alebo pojdeme proti sebe :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52090 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému fotografovanie pri krmovisku
urcite je v TO SPZ a tam ti povedia ktoremu pol. zdruzeniu to patri,a lebo si vyfot dajakeho polovnika tam pri krmeni:D a zisti odkial je:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52100 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému fotografovanie pri krmovisku
V TO a okoli je kopa PZ, zajdi na OLU v NR (pod nich okres TO patri) a tam ti daju aj zoznam aj kontakty na zodpovednych v kazdom zdruzeni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52132 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému fotografovanie pri krmovisku
Choď do kancelárie okresnej rady, tajomník p. Gašpar ti povie komu ten revír patrí, ak je to od mraveniska, tak bedzancom a on tam dokonca aj poľuje. Kancelária je vo vilke oproti gymplu, spredu je lekáreň a napravo z boku je vchod. Je to na poschodí on tam sedí v pondelok, stredu a piatok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 399 návštevníkov a žiadni členovia on-line