polovnici a psychotesty

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56684 od viktormt
polovnici a psychotesty bolo vytvorené viktormt
polovnici su idioti, pekne to vystihol jeden bloger na svojom blogu:
<br/>
<br/>jurajlukac.blog.sme.sk/c/240228/Idioti.html
<br/>
<br/>humusaci, smradlavy sedliaci s tucnymi pupkami, ktori chodia na polovacky chlastat.. maju agresivne a egocentricke sklony, prevazuje nizke logicke myslenie.. - dnes toto vie kazde 2 rocne dieta..
<br/>nechcel by som..
<br/>
<br/>vam netrapi, ze ste jednoducho BURANI?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56707 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému polovnici a psychotesty
... re=related
<br/>
<br/>Zacinajici kanadska zpevacka zabita kojoty . Zde zena urciteho politika neco pres zemedelstvi ,na sve farme sla odehnat kojoty a ti ji pokousali misto klacku aby si vzala brokovnici a jasne Canada je kolonie Anglie a pokud neco kralovna nepodepise tak to neplati a kdyz se kralovne nelibi nejaky ten prvni ministr odstrani jej nebo nic nepodepise a vlastne zneskodni jeho efektivitu a jasne 19 leta nema narok na pistoli a ja nevim co musi udelat ti starsi a pro obycejne je to prakticky nemozne .No a ja jsem vyhral ten spor ,ze kojot je nebezpecny a nikdo neveril je pravda ,ze kojot je plachy ale v nejake smecce si dodaji odvahu a tak v totalitnim state si nosime sebou alespon mec ty jsou i Canade volne dostupne bez bumazky....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56708 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému polovnici a psychotesty

<br/>
<br/>Pardon!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56712 od Akela
Odpoveď od Akela na tému polovnici a psychotesty
Nechápem admina z akého dôvodu ešte nezmazal túto tému, resp. na čo ešte caká? A geronimovi1 vzhľadom na jeho doterajšie príspevky sa divím, že sem vôbec napísal príspevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56714 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému polovnici a psychotesty
Jestli jsem to spatne zaradil at to admin smaze -omlouvam se za chybu ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56724 od Akela
Odpoveď od Akela na tému polovnici a psychotesty
Nemusíš sa ospravedlňovať, asi si nepostrehol názov tejto konkrétnej témy. Názov sa pravdepodobne správcovi PID páči, tak to nechá ďalej bežať, aby nás tu mohol nejaký ...
<br/>všetkých bez problému urážať!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56731 od mirek
Odpoveď od mirek na tému polovnici a psychotesty
VIKTORMT - www.vc.podstromami.com/kontakt.php, alf.podstromami.com/tag/polovnictvo/
<br/>
<br/>óóó joj - Viktor opäť si zahviezdil :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56758 od pepco
Odpoveď od pepco na tému polovnici a psychotesty
viktor taketo prispevky su pod uroven...co cakas? ze vsetci sa do teba obuju?
<br/>prosim ta nabuduce aspon gramaticky spravne, ked uz my sme teda idioti tucni a pupkati.
<br/>myslim ze keby si sa stretol aspon s chalanmi z PIDka, zmenil by si nazor aspon na to pupkati:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56766 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému polovnici a psychotesty
seeerbus kviktorko :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57037 od mano
Odpoveď od mano na tému polovnici a psychotesty
VIKTORMT to MT na konci znamená že si z Martina? ak áno prečo si včera toho maca nebol vyhnať z mesta? chudáka maca museli zastreliť policajti a ty más toľko riešení a nebol si tam mudrovať. škoda o jedného maca menej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57052 od papo
Odpoveď od papo na tému polovnici a psychotesty
nuž viktor, a kdeže si bol keď vraždili medvedicu? zamkol si sa na hajzli a aj dekel zabuchol za sebou?
<br/> no sčasti ti dám za pravdu.... moce sa tu moc debilov. stačí si pozrieť hlavné správy stv1 o 19.30. také niečo nedokáže ani nadrbaný kovboj. jeden debil, o oprávnení ktorého použiť narkotizačnú zbraň na celoročne chráneného voľne žijúceho živočícha silne pochybujem. správca útulku zvierat rieši problém v obci ako ozajstný hrdina, dokonca sa mierne omámenému nacovi snaží nasadiť odchytovú psiu slučku. a maco naozaj ,,neočakávane,, zareagoval. a hrdinskí policajti strieľali v zhluku ľudí ako ozajstní rambovia.
<br/>
<br/> veru tak, aj poľovníci sa vyznamenali, nedokázali kráľa hôr vytlačiť 200m od obydlia a dôstojne ho streliť. takúto smrť si naozaj nezaslúžil. veď to bolo snáď aj týranie vďaka ,,odbornému a humánnemu,, zásahu zúčastnených.
<br/> môžeš byť ale hrdý, lebo tuším sa ti pár ľudí vyrovnalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57058 od kurt
Odpoveď od kurt na tému polovnici a psychotesty
papo nehnevaj ma. Akých 200 metrov? To je čo za hranicu? A streliť by ho aj tak nemohli, lebo nemajú výnimku z MŽP. Policajt ho mohol streliť jedine preto, že to bola krajná núdza. Druhá vec, že strieľal proti ľuďom, čo je vidieť na záberoch v správach na JOJ-ke. Inak to čo predvádzal ten správca útulku svedčí o nedostatku pudu sebazáchovy. Mierne povedané.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57060 od papo
Odpoveď od papo na tému polovnici a psychotesty
prepáč, máš pravdu, výnimka na tohoto maca nebola schválená, mal som za to, že áno, tá bola bleskovo vydaná na predošlý prípad. aj tak trvám na svojom. maco sa utiekal k ľuďom o pomoc a toto je výsledkom!!!! nepochybujem, že výsledky pitvy potvrdia moje slová. maco naozaj útočil? alebo sa len bránil útoku? prečo sa zjavne vysilený maco štandardne neodchytil a nerehabilitoval? lebo ho nie je kam dať! nie sme na to vybavení!!!!! a usmrtiť ho môžeš len vtedy, ak zaútočí. tak teda na debilov zaútočil. ale naozaj útočil? alebo sa len bránil? na toto mi odpovedz!!!! som z oblasti, kde stretnúť maca naozaj nie je problém a som zástancom regulačného odstrelu, to predsa vieš, no takýto masaker nemá nič spoločné ani s legislatívou, ani s ničím iným!!! pokiaľ mám skúsenosť a vedomosť, tak policajt má samopal nabitý celoplášťom, však? a som zvedavý, koľko z tých troch striel uviazlo v tele. je mi ľúto, svoje hodnotenie nemám dôvod zmeniť. a pracovník ŠOP presne popísal problém legislatívy. keď dôjde k takejto situácii, nie je toho boha, čo by rozhodlo na mieste!! ako vybrať výpalné, to si zákon vyriešil, ale vôbec nerieši takéto, a bohužiaľ čoraz častejšie, teda už bežné situácie! ale o usmrtení v krízovej situácii rozhoduje za stolom niekde v teple úradník!!! je to normálne? je normálne a štandardné počínanie ľudí zúčastnených na tomto svinstve? nie!!! nie!!! kritiku za ...200m atd. prijímam a ospravedlňujem sa. na zvyšku trvám. lebo od samého počiatku bolo zrejmé a jasné, že vzhľadom na neschopnosť zabezpečiť prežitie maca v nejakom rehabilitačnom zariadení a jeho následnom navrátení ho bude treba utratiť. lenže rozhodnúť o tom v reálnom čase nemá kto, a ani nie sme na to legislatívne pripravení!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57062 od hajny
Odpoveď od hajny na tému polovnici a psychotesty
Neviem páni, ale mne osobne, z celého priebehu usmrtenia medvedice bolo na zvracanie. Dúfam len, že štát sa konečne začne starať o medvediu populáciu. Krajná núdza? Hrubé porušenie BOZP! Hamba,hamba,hamba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57065 od kurt
Odpoveď od kurt na tému polovnici a psychotesty
Ja neriešim neexistujúcu legislatívu, ale reálnu situáciu ktorá nastala. To že policajt konal v krajnej núdzi podľa súčasnej legislatívy, za tým si stojím. Ako k tejto situácii došlo je druhá vec, že správca útulku tam nemal čo hľadať a to čo urobil bola nebetyčná hlúposť som už napísal v predchádzajúcom príspevku. To, že policajt pri streľbe ohrozil druhých ľudí som už tiež spomenul. Skrátka dodrbali to všetci zúčastnený, ale z hľadiska zákona je to čisté až na tú streľbu proti ľuďom. Ľudské zákony sú nedokonalé a ľudská hlúposť nekonečná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57068 od papo
Odpoveď od papo na tému polovnici a psychotesty
pobavme sa teda o tom, či to bolo z hľadiska zákona čisté.... kto má riadiť zásah? kto má zabrániť ohrozeniu života, zdravia.... rozumbradov tam bolo dosť, no ani jeden, čo by zamedzil takej situácii, hoci mu to zákon káže!!! ešte raz, maco neútočil, ale sa bránil!!!!!!!!!! keby zaútočil, tak psí útulok má minimálne o jednu pracovitú ruku menej! a bol by agresívny ďaleko skôr, mal v podstate na výber, koho si dá ako zákusok. útok maca síce vidíš, ale v tej vzdialenosti, ako sa niektorí nachádzali by to naozaj len videli, no nestihli by ani hlesnúť!!! ba ani len nejaký podvedomý obranný pohyb by nestihli. napriek rámusu, sirénam, psom zostala pokojná, nebola nervózna. priam prosila o pomoc a výsledok? masakra zvieraťa v úzkych. tu sa ukázala lipšicova prezieravosť vyzbrojiť policajtov do ulíc veľmi účinnými samopalmi!!! všetci svätí stáli pri zúčastnených, že tam niekto nezahynul! a pokiaľ to nie je niekomu známe, maco je mäkký na ranu.
<br/> takže nech si väčšina zúčastnených pozrie dolu link na viktora a hlásia sa do partie. no nepochybujem, že poniektorí teraz rozprávajú o hrdinstve, že boli tak blízko nebezpečnej šelme a ako ju pomáhali zmasakrovať!
<br/> prirovnám to k adekvátnej situácii s vysokou, alebo srnčou zverou, keď sa v ťažkých podmienkach a ohrození vydá medzi ľudí..... nezabúdajme, že toto nebol kontajnerový medveď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57069 od papo
Odpoveď od papo na tému polovnici a psychotesty
www.stv.sk/online/archiv/spravy-stv#1289 [/]stv1
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/prve-televizne-noviny/50235
<br/>
<br/>
<br/>to len aby sme vedeli, o čom sa bavíme

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57085 od astronom
Odpoveď od astronom na tému polovnici a psychotesty
Úžasná naivita udržať medveďa na tej paličke s motúzikom........ Plne s tebou súhlasím papo, cielený útok medvedice by asi vyzeral trochu inak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57087 od papo
Odpoveď od papo na tému polovnici a psychotesty
v inej téme o macoch som našiel tento odkaz, sú v ňom momenty, ktoré nie sú v správe z stv:
<br/>
<br/> www.novinky.cz/zahranicni/evropa/218516-...vou-ze-samopalu.html [/]odkaz
<br/>
<br/>záver správy vyjadruje naplno atmosféru.... za každú cenu odvaliť nešťastného maca, taktiež sú tam myslím trochu viac zobrazené momenty činnosti ramba z útulku aj ,,agresivity,, maca
<br/>
<br/>a kukám, že odkaz na stv posúva dátum, takže treba nastaviť dátum 1.12.2010

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57102 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému polovnici a psychotesty
Papo naco ten kokot vytrcil tu ruku a draždil tu medvedicu???Profesionali ako hrom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 250 návštevníkov a žiadni členovia on-line