hlupy polovnik zabil vlciaka

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60735 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému hlupy polovnik zabil vlciaka
no neviem ale bol to nemecky vlčiak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60737 od eso
Odpoveď od eso na tému hlupy polovnik zabil vlciaka
Leon, u nás sa pre nemeckého ovčiaka používa zľudovelý názov vlčiak, to myslel tým včiakom. A čo sa týka tej druhej časti tvojho príspevku...zase rozoberáme dôsledok konania len jednej strany??? Tá Druhá tam nebola??? A inak, skús si zapoľovať niekde v riadnom teréne, nie z posedu vo zvernici a možno to budeš vnímať inak. By som ťa chcel vidieť, ako by si ty rozoznával keby išiel vlk a za ním nemecký ovčiak v šere...ktorého by si si vybral...:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60748 od LEON
Odpoveď od LEON na tému hlupy polovnik zabil vlciaka
už to tady dlouho nebylo zase jeden odborník na obory :]:] ale pořád čekám odpověď na mou otázku ale to je asi hodně velký problém když místo toho začne trapná debata

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60750 od astronom
Odpoveď od astronom na tému hlupy polovnik zabil vlciaka
sk.wikipedia.org/wiki/Vl%C4%8Diak
<br/>
<br/>Možno ti to niečo napovie LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60751 od eso
Odpoveď od eso na tému hlupy polovnik zabil vlciaka
Beriem späť Leon, tá moja poznámka nebola na mieste. Bolo to z mladickej nerozvážnosti. Až časom nazbieram v poľovníctve nejaké skúsenosti, budem sa vyjadrovať k veci...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60756 od rujar
Odpoveď od rujar na tému hlupy polovnik zabil vlciaka
Osobne si myslim a suhlasim s Lovcom00 a ze polovnik bol horuci za ranou. Pokial mam znalost , teda co som cital (lebo u nas vlkov nemame) tak pes (vlciak ) na neho stekal a vlk intenzivne nesteka, resp. skoro vobec pokial neupozornuje ostatnych clenov svorky. na druhej strane tazko niekoho sudit len podla televizie. kazda minca ma dve strany a my nevieme ako to presne bolo. Videl som film o vrateni rysov do prirody bolo to super. Toho psa mi bolo osobne luto a je skoda.
<br/>Lovu a Lesu ZDAR!!
<br/>pekny vecer

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.045 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 317 návštevníkov a žiadni členovia on-line