Drop fuzaty verzus golfove hrisko .

pred 19 rokmi 1 mesiacom #388 od Jaro
Ludia vcera mi az zlc kypela . TV Markiza vcera odvysielal prispevok o dropoch . Jendoducho mame na Slovensku zopar hniezdiacich dropov a nejaky pošuk starosta si povie ze golfove hrisko bude tam kde su dropy a je to prednejsie ako si zachovat skoro vyhynuteho vtaka . ak by sa to stalo inde v europe by sa starostovia bili o to aby mohli prezentovat nieco taketo co sa nachadza na ich uzemi . Len v tejto republike su prachy viac ako priroda si myslim . Nie som nejaky ortodoxny ochranar , ale mam rad prirodu ako polovnik a taketo veci ma pekne nasieraju . :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #390 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Maš pravdu Jaro veď to nieje normálne aby sme podporili to golfové ihrisko. Mame zopar kusov sliepok dropa a my si radšej postavíme golfové ihrisko? To je blud a poriadny. Ten pán by si mal najprv pozrieť koľko živočíchov je na slkonku vymrtia a potom sa zaoberať nad nejakým golfovým ihriskom. Skôr by mal vytvoriť podmienky pre dropov a spojiť to z agroturistikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #391 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
moja rec , a mal by z toho viac uzitku ako z nejakeho sezonneho posraneho golfoveho hriska .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #393 od miso
Odpoveď od miso na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Mna ten spot tiez riadne nadrbal ved ten tutko si asi neuvedomuje ze tych dropov ostava fakt len par! co fakt kazdemu ide len o prachy?!:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #396 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Nevidel som tú reláciu v TV Markiza-skoda.Ja som mal este moznost vidiet dropa fúzatého je to nádherny ,vták to co je v horách hluchán to je pre niziny drop.Bohuzial na Slovensku uz nemozeme hovorit o ziadnej populácii dropa,nepodarilo sa zachránit napriek tomu ze pri Zlatnej pri Ostrove bolo vybudované za velké peniaze stanica pre záchranu dropa.Celko jednoducho ani v tejto lokalite nevedeli zosúladit záujmi polnohospodárov a dropov.Preto sa necudujem nicomu co sa tu deje s prirodou,ludia sú lahostajni nemajú záujem o svoje okolie-len si pomyslime na tie tony odpadu a smeti co nachádza v nasich reviroch!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #398 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Foldes - navstiv moju stranku www.polovnik.com - rozne/aktuality - je tam link priamo na tento prispevok , ak mas dost rychli net tak si to pozri . budes prekvapeny . ja som tychto dropov videl asi pred mesiacom nedaleko ivanky pri dunaji a bol som velmi prekvapeny ze tam su . a teraz sa dozvedam ze oni na nasom uzemi hniezdia .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #406 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Ani ja som nevidel tu relaciu. Zial. Ale ak mas na mysli chranene uzemie DROPIE, tak o tom toho viem dost. Vobec tam neslo o zosuladenie zaujmov polnohospodarov a dropov. Cely projekt Dropie bol len jeden velky podvod, par panov z Slovenskej agentury zivotneho prostredia si tam zriadili vlastny biznis, zalozili polovny revir, kam sa chodili"odreagovavat" ti najvacsi papalasi.Rocne im tam chodili dotacie(cislo ani radsej neuvediem, lebo by asi ludi trafil slak), z ktorych sa zariadovali polovnicke izby, nakupoval chlast a pod. Obcas vyviezli nejakeho dropa do Madarska, obcas nejakeho doviezli. Ale ziadny cielavedomy chov zamerany na zachranu dropa. Ved ako jasny priklad sluzi, ze ako osetrovatel tam este donedavna bol zamestnany clovek, ktory priblizne pred rokom dokopal na smrt jedneho dropa.:{:[ No skoda reci.
<br/>Drop nastastie u nas uplne nevyhynul. Nie je to sice nasa domaca populacia, ale aspon sem obcas pride pozriet zo susedov z Rakuska. Daju sa vidiet v Rusovciach, Jarovciach a Cunove. Zial pokial viem, tak tu nehniezdia, ale len sem chodia zimovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 1 mesiacom #413 od jager
Odpoveď od jager na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Najväčšou tragédiou poľovníctva na Slovensku, podľa môjho názoru je fakt že do rôznich riadiacich funkcií, či už okresných organizácií alebo PZ sa v prvom rade nominujú ľudia s titulmi, ako je JuDr., Dr., MvDr., Ing...alebo ešte tý čo majú prachy, bez ohľadu na to či tento človek vie niečo aj o samotnom posolstve poľovníctva. Ano potrebujeme vzdelaných poľovníkov, ale vzdelaný funkcionári bez poľovníckych skúseností sú tragediou pre tento štát. Starosta o ktorom píšete nie je ani vzdelaný ani bohatý a ani poľovník, on je len starosta lebo táto funkcia si nevyžaduje žiadne vzdelanie, a to je tragédia s pohromou. On môže byť úplný magor, ak ho občanie zvolia je odzvonené, boh opatruj takúto obec. Tiež máme takéhoto somára na úrade. Poslanci by ho radi odvolali, ale ani to nie je také jednoduché. Príliš sme odbočili od základov poľovníctva a mám obavy, že už je neskoro. Zostanú nám len pekné spomienky na časy, kedy sme vedeli byť Tím.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 4 týždnami #414 od Daxelkopov
Odpoveď od Daxelkopov na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Jager, maš naprostu pravdu, len treba dodat že i my, ty, ja a další stovky poctivých polovníkov sme za tento stav zotpovedný, svojim mlčaním. teraz otazka: budeme mlčat a tupo sa prizerat? ty si už začal konat, poukazal si na konkretný problem, toto čita vela ludí a zaleží na nas ako sa postavime k tvojej vizve- pripojme sa a píšme o problemoch ktore nas trapia--- diskutujme.Jager budem nesmierne rad ked ty osobne otvoriš novu temu na ktoru budeme pisat svoje poznatky s našho polovníckeho okolia,. patrí sa ti to za tvoju uprímnost S pozdravom priatelovi Daxel-Marek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 4 týždnami #416 od jager
Odpoveď od jager na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Je škoda, že Internet sa zatiaľ neradí medzi masmédia, aj keď všeobecne musíme priznať, že je to naozaj revolúcia v komunikácií, ak tak bude, potom bude mať aj cenu vyjadrovať svoje postoje. Takejto komunikácií by som zatiaľ prisúdil prívlastok, odventilovanie sa. Daxel, otázka na teba. Páchajú sa rôzne krivdy na poctivých poľovníkoch práve poľovnicky nevzdelanými funkcionármi, ktorý si takto vybavujú rôzne osobné veci a neštítia sa ničoho aby dosiahli svojho zámeru. A teraz otázka, Vedeli by sme sa postaviť a obhájiť poctivosť takéhoto člena alebo by sme sa schovali do zákritu a tvárili sa, že sa nás to netíka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 4 týždnami #417 od Daxelkopov
Odpoveď od Daxelkopov na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Jager nebud taký skeptik, mi dvaja cele polovnictvo nespasime ale aspon rozputame diskuziu, to by si sa divil kolko ludi to číta a prave preto musí niekto začat. maš tu čest založit novu stranku a možno budeme prekvapeni kolko polovnikov a nepolovnikov sa prida.Do masmedii sa nedostaneme ale nebudeme predsa nečine sa pozerat ako zanika nase kulturne bohatsvo--polovnictvo. ja uš mam pripravený príspevok do tematu. tak nečekaj a začni

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 4 týždnami #418 od jager
Odpoveď od jager na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Daxel, asi som jednodukšie koncipovaný a preto neviem o akej téme by mala začať diskuzia, ak mi napovieš budem rád. Ty si raz napísal jednu veľmi peknú vec, že všetko ti môzu zobrať ale lásku k prírode a lásku k psom Ti zobrať nemôžu. Toto vyznanie má cenu zlata a s takýmto postojom večšiny členov máme veľké šance. Inak povedané, veľmi rád s poľovníkmi ale kľudne aj bez nich. To je ten správny postoj. To je sloboda. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 4 týždnami #419 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Daxel - ak budes mat zaujem dostanem ta aj do casopisu . Oslovila ma jedna sefredaktorka casopisu oohladom prispievania clankami . Takze ak mate niekto zaujem a napadnu Vas nejake temy napiste mi ja jej to navrhnem a potom Vam dam na nu kontakt ak bude mat zaujem .
<br/>Je to na Vas!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #430 od jager
Odpoveď od jager na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Jaro, môžem Ťa poprosiť o ten kontakt na pani redaktorku? Ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #438 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Drop fuzaty verzus golfove hrisko .
Jager , napis mi prosim ta na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a poslem ti kontakt na dotycnu . Dozvedel som sa nejake nove veci a nechcem to tu rozpisovat .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.132 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 354 návštevníkov a žiadni členovia on-line