Ludská Hlúposť

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12431 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Ludská Hlúposť
:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12432 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Ludská Hlúposť
:{:[:[:[:[:[:[!!! chrapúni na entú..!!! :[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12437 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Ludská Hlúposť
Pomstiť sa na nemej tvári vyžaduje skutočne extra vzťah k prírode a k životu. Bodaj by sa takýto odľud zadávil rybacou kosťou na Štedrý večer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12491 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Ludská Hlúposť
... Aj my sme mali na spoločnej polovačke opäť dočinenia s hlupákmi.... Neznámim spôsobom sa nepriateľ PZ dozvedel o pláne polovačky, a na polnú cestu den pred polovačkou rozostavil klince viď [/] pzpodzamok.szm.com/spolocna_polovacka_casta_2006/PC091900.JPG [/]
<br/>Po tom ako sme dostali na vozidle defekt a cesta kontrolovala... No lenže čo by sa stalo keby po tej ceste šiel Poľovník a klinec si nevšimol a stúpil naň...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12495 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Ludská Hlúposť
Ja sa spýtam ináč: Čo keby sa v hore niečo stalo a musela by tadiaľ ísť sanitka?8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12497 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Ludská Hlúposť
Ja som uz take &quot;stastie&quot; tohto roku mal....Pred dvomi tyzdnami som na spolocnej na bazanty stupil vo vyschnutom zavlazovacom kanali na brany (co taha traktor...).Otocene hrotmi hore a neviditelne pod uschnutymi listami.Prepichnuta cizma,noha skoro krizom.Hrot sa zastavil na kosti inak by isiel durch.Dva vesele tyzdne s barlami....:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12553 od hajnik
Odpoveď od hajnik na tému Ludská Hlúposť
Noviny televízie joj. Dvaja ,,poľovníci“ zastrelili rysa. Tiež ľudská hlúposť. To na nás poľovníkov nevrhá pekné svetlo. Niet potom divu že verejnosť má o nás pokrivenú mienku, keď nám takýto,, poľovníci“ robia takúto reklamu. Je to úbohé, nepoľovnícke, protizákonné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13121 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ludská Hlúposť
Neviete kto si požičal strechu s krmelca pre srnčiu zver?:[ - alebo na čo sa dá použiť ten kúsok krytiny?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13122 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ludská Hlúposť
Motorkári v lese - hovoria si športovci - nie,sú to bezohľadný bl.......:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13128 od johny
Odpoveď od johny na tému Ludská Hlúposť
Nám na nový rok niekto rozbil krytý posed, to asi ako želanei všetkého dobrého. Najlepšie na tom je že to bol posed pri súkromných roliach na ktorých robili diviaky najväčšie škody. Tak nech si teraz gazdovia sadnú s hrncom doprostred poľa a bubnujú po nociach ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13133 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Ludská Hlúposť
No vieš, aj pes musí mať dobrú strechu. :D Ľudia, ktorí toto robia sú chudáci......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13135 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Ludská Hlúposť
u nas neni ay taky velky vandalizmuus ale stava sa ,kedisi zvalili posed vedla na kopci v susednom zdruzeni a sem tam dake mensie zariadenie znicene
<br/>
<br/>naposledy co viem tak sme prisli rano do hory vylezeme na posed a akosi sa kyval a ked sme isli prec tak sme zistili sa ho niekto snazil zhodit ale nepodarilo sa zhodili z kamenov len prednu polovicu zadna je zakopana v zemi tak drzal prakticky vo vzduchu vztahy v zdruzeni su teraz napete tak nie je vylucene ze to nebol daky clen aby spravil napriek tym &quot;dobrym&quot;
<br/>
<br/>ale napriklad postavili sm e jeden kryty zatepleny posed a kratko na to sme v nom nasli &quot;darcek&quot; damsku spodnu bielizen teraz po 4 mesiacoch co je postaveny uz pomaly kazdy z dediny vie ktory posed sa mysli ked sa povie novy alebo na novom a podobne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13158 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Ludská Hlúposť
No je vidět, že &quot;silných&quot; spoluobčanů je stále dost:( Taky jsem přišel vloni na kazatelnu a ta byla popsaná slovy,,,abych nebyl sprostej,,,, ukájel jsme se tady, nechám se vycévkovat, strkám si do něj tužku, mám velké přirození atd. Přemýšlel jsem , jestli tam chodí ten chlapák častěji, napsat mu tam,,,,,,,, Tak se tu zítra v 15:00 sejdeme a já tě vycévkuju 7x57 R.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13172 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Ludská Hlúposť
no chlapi ja som objavil pri pochodzke revirom chatu kde sa niekto vlamal a to zabezpecenie chaty bolo spickove .zavolal som znamemu co tam poluje nech si tam niekoho poslu .dotycny co toto vyparatili asi hladali v loveckej chate zbrane lebo mi miestny polovnik vravel ze nic nezmizlo len skrine boli vylamane . dotycny asi mysleli ze sa tam nechavaju pusky . :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16047 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Ludská Hlúposť
Rozmlátený posed - po dobrom to už s ochranárskym dorastom ani nepôjde......:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16432 od Ondrik
Odpoveď od Ondrik na tému Ludská Hlúposť
Tibo odkial si ?
<br/> Taky pripad sa stal aj u nas...mozno je to ten isty?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16741 od macek
Odpoveď od macek na tému Ludská Hlúposť
No dnes som sa vybral so svojim chlpáčom poobzerať sa za srncom......... prišiel som k svojmu posedu a až sa mi rozum pozastavil nad niečim čo dokáže urobiť človek...............:[:[:[:[:[:[:[:[:[:[ nepotrebuje to myslím, žiaden komentár......... [img]www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG_Gallery&amp;action=show_pic&amp;id=9108 [/img]
<br/>
<br/>No čo bolo na posede popribíjane tak musím povedať, že bezdomovec by sa aj slušne obliekol a aj zašportoval...........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16743 od macek
Odpoveď od macek na tému Ludská Hlúposť
[img] www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG_Gallery&amp;action=show_pic&amp;id=9108 [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16744 od macek
Odpoveď od macek na tému Ludská Hlúposť
[img]www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG_Gallery&amp;action=show_pic&amp;id=9108[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #16745 od macek
Odpoveď od macek na tému Ludská Hlúposť
[img]www.polovnictvo.com/userimages/thumbs/1177619773.865633.800.jpg [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 283 návštevníkov a žiadni členovia on-line