Motorkári versus zvyšok sveta

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44703 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári versus zvyšok sveta
a zakon plati i pre polovnikou takže aj polovnici budu muset mat povolenie na vjazd do reviru,napriek tomu ,že platia velke peniaze za prenajom polovneho reviru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44706 od Durina
Odpoveď od Durina na tému Motorkári versus zvyšok sveta
ja predsa neobvynujem poľovnikov ze to vymysleli , ale naopak , v dosledku toho , ze niektory motorkari boli neohladuplny a robili si po hore , co sa im zachcelo , vznikol tento zakon , a ako som uz spomenul nizsie , keby sme boli voci sebe tolerantny , ci uz motorkar k polovnikovi , turista k motorkarovy atd. nemuseli by vznikat taketo patalie ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44707 od Durina
Odpoveď od Durina na tému Motorkári versus zvyšok sveta
to neviem , na taku informaciu som nenarazil ,lenze to povoenie dostane asi kazdy polovnik , ale keby isiel motorkar zhanat taketo povolenie , tak ho poslu kade lahsie , teda aspon vacsinu , mozno toho co ma papiere a nema opletacky s policiou a ma znamich medzi polovnikmi , lenze takych je medzi nami motoristami malo , ani priznavam ze som motorkar , ale uz par rokov chodim s ujom na polovacky a vsetko co k tomu patri , robim si na skole polovnictvo , a verim , ze kazdeho polovnika maximalne vytoci , ked si chodi krmit , a ked si ide sadnut , tak sa mu nedaleko prevoezu motorkari , vravim , vsetko je to o maximalnej tolerancie vsetkych stran

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44708 od DOBRY_DEN
Odpoveď od DOBRY_DEN na tému Motorkári versus zvyšok sveta
máš pravdu, ja ti teda udelujem povolenie ak ta niekto chyti tak sa odvolaj na mna ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44711 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári versus zvyšok sveta
no zas nemaš pravdu ,naš urbar nam chce vystavit len 4 ks povoleniek na vstup a je nas 18,musime s nimi vstupit do jednania ,bo sa nam to zda nespravodlive pretože na vykon prava polovnictva maš mat umozneny vstup do reviru a ked platime dost vysoky najom a revir mame dlhy 25 km neviem si dost dobre predstavit ako by sa to pešo dalo zvladnut

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44715 od Durina
Odpoveď od Durina na tému Motorkári versus zvyšok sveta
hh , DOBRY_DEN srsis humorom :-D , beriam ta za slovo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44716 od Durina
Odpoveď od Durina na tému Motorkári versus zvyšok sveta
podla mna je to nezmysel ze 4ks povoleniek , nas PS ma nieco cez 2000ha a vstup je bezproblemovy . Podla mna s pravneho hladiska nie je mozne zakazat clenom vstupovat do vlastneho revyru ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44777 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári versus zvyšok sveta
Tak asi by to malo medzi ľuďmi fungovať,ale sme taký národ,že závidíme jeden druhému aj zlatú žilu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49019 od janko145
Odpoveď od janko145 na tému Motorkári versus zvyšok sveta
Zdravim Vas, som motorkar, ale videa ktore som nasiel odporuju zdravemu rozumu LESAKA a LESNEHO STRAZCU ktory porusuje zakon so svojimi kamaratmi.
<br/>

<br/>

<br/> Pozritesa nato sami a potom Pani lesaci hovorte nieco na motorkarov ked vy sa mi robite horsie veci ako mi. Poznam par akterov toho videa. Tak sa pozrite sa mi nato, som zvedavy ci sa vam o paci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49020 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári versus zvyšok sveta
čo ti na to povedat,ved plati novy zakon a ked vieš kdo to robi a si ich tam videl prečo si nezavolal policiu a nie tu teraz nas sa pytat či sa nam to pači a obvinovat nas ,koho vlastne obvinuješ,ja som napriklad na motorke ani na takom terenom aute po hore nebehal a teba nepoznam aby som o tebe mohol povedat ,že si behal na motorke po hore,ale ti garantujem ,že ked ta stretnem bez povolenia na motorke v hore, kde maš zakazany vstup budeš mat problem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49021 od janko145
Odpoveď od janko145 na tému Motorkári versus zvyšok sveta
ja viem ze plati novy zakon, jedine co si vybehnem do hori tak na hriby, ale jazdit chodim na nasu TEAMOu drahu co mame legalne spravenu, takze mna tak lahko nechytis v hore :P Ja vas tu neobvinujem nikoho, ja som ich tam v lese neidel ako jazdia ale oni sa mi si dali video na YOUTUBE.SK tak sa pekne prezradili sami, ale pozri sa nato, ako sa ti to paci ked my nemozeme nic na motorkach a ten ten ujo co je Lesna straz sa tam s kamaratmi vozi po hore ??? ja som ich ta

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 273 návštevníkov a žiadni členovia on-line