Polovnictvo a zeny...

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25976 od Frici
Polovnictvo a zeny... bolo vytvorené Frici
Manzelku a dceru strasne polovanie a strelba.No nechcu sa prihlásit na kurz,zevraj ani jednu zenu nepoznaju, ktorá poluje.Presvedte ich o opaku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25977 od Frici
Odpoveď od Frici na tému Polovnictvo a zeny...
Manyelku a dcéru strasne polovanie a strelba baví...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25980 od Evyliear
Odpoveď od Evyliear na tému Polovnictvo a zeny...
Dala som sa na poľovníctvo iba pre to, aby som mohla tráviť viac času spolu s manželom, pretože táto záľuba zaberá dosť času. Neoľutovala som toto rozhodnutie, lebo najkrajšie chvíle v mojom živote prežívam v revíri s manželom a so psami. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25981 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Polovnictvo a zeny...
My sme z manzelkou robili kurz spolocne, a nebola jedina zena v kurze. nelutujem to ani ja a ani manzelka. poznam viac zien co poluju a myslim ze je to fajn. drzim palce aby si ich presvedcil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25987 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Polovnictvo a zeny...
Napr. Diana lovila, aj keď osobne som ju nepoznal. Už som jej aj párkrát poďakoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26032 od theCat
Odpoveď od theCat na tému Polovnictvo a zeny...
Kamarat je vasnivy polovnik a chcel, aby polovala aj jeho zena. Prihlasil ju do krzu a pretlacil ju do zdruzenia. Ibaze to nie je ono, totizto to dievca nema ten zdravy vztah k polovnictvu a robi to len kvoli nemu. Cize....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26033 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Polovnictvo a zeny...
No ja poľujem a moja priateľka so mnou. Je síce prevda, že strelila ešte len sojku a líšku netrafila, ale všetko má svoj čas. V revíri trávime veľa času. Má aj vlastného poľovníckeho psa- suku Angl. špringra, s ktoru sa jej celkom darí. Akurát do kurzu nechodila, lebo absolvovala predmet poľovníctvo na škole.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26055 od Frici
Odpoveď od Frici na tému Polovnictvo a zeny...
Sojka je hrdost mnoh9ch mužov.Ja ich netlačím.Su radi ked mozu íst von.dakujem Vám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26063 od amalka
Odpoveď od amalka na tému Polovnictvo a zeny...
Ja som tiež polovníčka a myslím si, že keď to ženu baví tak sa treba na to dať. Veď nemajú čo stratiť.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26080 od Frici
Odpoveď od Frici na tému Polovnictvo a zeny...
AMALKA. Dakujem.Som rád že si tu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26093 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Polovnictvo a zeny...
Pripájam sa:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26249 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Polovnictvo a zeny...
Nazdar Frici !
<br/>Rozhodol som sa aj ja zareagovať na túto peknú tému a pridať svoje názory.
<br/>
<br/>Osobne si myslím, že poľovníctvo potrebuje zanietených ľudí. Ľudí, ktorí nadovšetko milujú prírodu, les, zver, skrátka všetko čo k tomu patrí. Tešia sa z každého okamihu v lese, les je pre nich zdrojom oddychu. Ak je takýmto človekom žena, tak nech sa stane poľovníčkou. Dávno sú preč časy, keď mohli poľovať len muži. Aj so mnou do kurzu chodí jedna žena. No asi všetci vieme, že členská základňa skoro každého združenia je tvorená výlučne mužmi. Poznám asi len 2 združenia v našom okrese, kde poľujú aj ženy.
<br/>Ale myslím si, že mať ženu poľovníčku v združení je klenotom. Je príjemným spestrením každého kolektívu. Takže by som si prial, aby ich bolo možno čo najviac, ale samozrejme takých, čo majú &quot;seriózny&quot; záujem.
<br/>Musím však aj povedať, že častokrát to ženy nemajú vôbec ľahké v združeniach, aspoň čo som počul od starších poľovníkov. Sú terčom mužských žartíkov, ale ako ja vždy hovorím, všetko záleží len od ľudí.
<br/>Na záver len dodám, že ženy v PZ môžu čisto mužské kolektívy dokonale stmeliť a vždy môžu priniesť nový pohľad na riešenie problému, o ktorom muži ani nechyrujú.
<br/>
<br/>Poľovníčkam v poľovníctve zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26272 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Polovnictvo a zeny...
Môžem aj ja prispieť mám aj ja manželku polovníčku a vraj ju polovníctvo baví a nie je to preto že ja tomu venujem vela času. V kurze pokorila všetkých chlapov a skončila ako jediná s vyznamenaním so všetkých predmetov, dostala ku nám do združenia a celkom ju to baví, je tiež z polovníckej rodiny. Som z nej prekvapený, nie je zbrklá pri strelbe a naozaj zváži všetky okolnosti. Ja som mal horšie začiatky. Oživila naše PZ a čo sa týka chlapov u nás, naozaj ju beru ako seberovného a dokonca aj na brigádach, kde b možno mohla mať menšie výhody, ale na druhej strane ona ich nechce mať, aby na nu nepoukazovali. Máme dva psy angl. springerspanielov tu mladšiu sme kupili pre nu, má ich rada, ale chodí aj na VŠ, takže sa im venujem prevažne ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26293 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Polovnictvo a zeny...
Ale myslím si, že mať ženu poľovníčku v združení je klenotom. Je príjemným spestrením každého kolektívu........ to je to pravé ořechové;) Znám u nás v Čechách hodně myslivkyň. Je to opravdu hezké vidět mezi bandou fousatých ošklivých chlapů nějakou ženu. A jestli se už žena odhodlá k tomu aby vstoupila do kurzu, s nějakými těmi žertíky se už vyrovná :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26303 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Polovnictvo a zeny...
Mám tiež tú česť, že aj moja manželka je členkou &quot;jágrova cechu&quot;,ináč by naše(dcérine a moje) výlety asi netolerovala, len je škoda, že v obci odkial pochádzam jej na 3 žiadosti o prijatie nereagovali.To je tiež prístup poľovníkov k nežnému pohlaviu, asi sa báli, že by sa nemohli pred ňou nenútenene chovať a museli by si dávať pozor na slová, ktoré opúšťajú ich nálevný otvor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26305 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Polovnictvo a zeny...
Chlapci budte hrdí na taketo manzelky.Aspon vidis s akymi kamaratmi polujes v zdruzeni.Zenu a neprijat?Fuj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26308 od daia
Odpoveď od daia na tému Polovnictvo a zeny...
Tak ja som si robila kurz pred takmer 5 rokmi, úspešne som ho ukončila, mám poľovný lístok aj zbroják ale žiaľ nemám nikoho kto by ma v tom podporil a potiahol. Záujem mám ale nepochodila som ani u nás v združení, kde ma pre nedostatok voľného miesta nevzali. Hold, sama žena to má ťažké, preto je výhodou byť manželkou alebo dcérou poľovníka. Nezostáva mi len veriť že sa to časom zmení a možno budem klenotom a partnerom do lesa nielen združenia ale aj samotného poľovníka, dovtedy sa budem predierať touto krásnou vášňou sama ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26314 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Polovnictvo a zeny...
Poď ku nám,jeden hlas už máš istý.;)Ako vidím,tak v každom združení sa nájdu ľudia,ktorí iným nedoprajú.Ale ja ti držím palce a skúšaj ďalej,možno raz dostanú rozum a príjmu ťa.;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26325 od dusan
Odpoveď od dusan na tému Polovnictvo a zeny...
Nedostatok miesta v PZ to je perlička súčasného poľovníctva. Predpokladam, že ak bude treba prijať rodinných príslušníkov tak to pôjde. Ale aj o tom je dnešné poľovníctvo, aj o nepreniknuteľných klikách. Ak nemáš páku na kliku, tak to pôjde veľmi ťažko, ak vôbec. Ale prajem, aby Ti to vyšlo. Alebo.....:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #26560 od Frici
Odpoveď od Frici na tému Polovnictvo a zeny...
Dakujem Vám všetkým za vaše príspevky.Vela ste mi pomohli už aj doteraz.Otvorili ste mi oci aj na take veci na ktoré som ani nemislel doteraz.Ten vatšinou pozitývny prístup ma naozaj dojal.Dakujem Vám.daia vela štastia,a každej ktorej sa do teraz nedarí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.069 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 182 návštevníkov a žiadni členovia on-line