Puškohľad Delta Optical Titanium

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41476 od Budos
Puškohľad Delta Optical Titanium bolo vytvorené Budos
Zdravím Vás!
<br/>
<br/>Chcel by som sa spýtať či máte niekto skúsenosti s puškohľadmi tejto značky.
<br/>Delta Optical. Údajne to je japonský výrobok. Zvažujem kúpiť niečo nové na 8x57 JS.
<br/>A tento napr. Delta Optical Titanium 2,5-10x56 sa dá zohnať okolo 500 euro. Cena celkom zaujimavá len či stojí za to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41573 od bubu
Odpoveď od bubu na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Viacerí chvália tento puškohľad a dokonca prirovnávajú k špičke,ale údajne minimálne sa rovnajú ak nie sú lepšie ako Meopty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41589 od HRR
Odpoveď od HRR na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Budos,
<br/>
<br/>pravdepodobne sa jedná o poľský výrobok (www.deltaoptical.pl). Ja som vlastníkom jedného ich výrobku -ďalekohľad tajga 11x70. Som spokojný s pomerom cena/výkon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41604 od Budos
Odpoveď od Budos na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Bubu prosím ťa kde si sa o nich niečo dozvedel? Od známych? Alebo z nejakého iného fóra?
<br/>Tú poľskú stránku som videl ale niekde na nete som videl detailné foto a bolo tam Made in Japan. Ale človek by sa nerád oklamal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41606 od Budos

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49868 od dodo181
Odpoveď od dodo181 na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Ja vlastním Deltu optical titanium 2,5-16x50 a mám ju namontovanu na 7mm.rem.mag. Zatiaľ som s ním spokojný. Mám už aj niekoľko úlovkov, zatiaľ ma nesklamal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49878 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
dodo181 - Tvoj Delta optical titanium 2,5-16x50 je veľmi zaujímavá voľba,skús o ňom napísať viac,(nemyslím tým údaje dostupné z internetu),ale praktické skúsenosti napr.porovnanie s Meoptou;Nikonom ... .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49882 od dodo181
Odpoveď od dodo181 na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Mám ho zatiaľ krátku dobu na to aby som ho mohol chváliť alebo haniť. Zatiaľ sa mi
<br/>osvedčil. Uvidím spoločné poľovačky. Zorné pole pri 2,5 zväčšení je dobré. Uvidím
<br/>či nebude robiť problém nastavovanie paralaxi, ale pri malom priblížení by tam nemal byť problém.Porovnávať ho s inými puškohladmi nemôžem lebo nie som vlastníkom
<br/>nápodobných puškohladov.Je to dobrý puškohlad na streľbu na veľké vzdialenosti pri
<br/>dobrých svetelných podmienkach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53225 od mmakra
Odpoveď od mmakra na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Na stránke lovuzdar je článok o testovaní puškohladu Delta Optical titanium 2,5-10x56.Tento test ma presvedčil o jeho kupe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53235 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Si to postav napr. vedla Meopty 7x56 a potom intenzivne mysli na autora testu, vdaka ktoremu si &quot;fasa&quot; nakupil.....:D:D:D
<br/>Na druhej strane je potesujuce vediet,ze uz existuju puskohlady,ktore za 1/5 ceny kvalitnych znaciek maju &quot;uplne rovnake&quot; vlastnosti....:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53239 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Puškohľad Delta Optical Titanium
Na 7rem.mag das taký nepodarok?...kua ako si vobec mozete teký shitt kupiť????.kupiť ano ale predať už nie..rovnako ako IŽ-ka....to mate tolko penazi????:x lovec to vystihol...aspon vieme,že za par € si možeme dopriať kvalitu Zeiss,Kahles atd....:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53325 od ivanivan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.053 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 219 návštevníkov a žiadni členovia on-line