STEINER Nighthunter XP 8x56 vs. MEOSTAR B1 8x56

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46480 od marusko
Zdravim,
<br/>chcem kupit naozaj kvalitny pozorovaci dalekohlad a rozhodujem sa medzi uvedenymi...Ma niekto nejake skusenosti s tymito dalekohladmi?
<br/>Dakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46510 od Akela
Ja mám 8x56 Meoptu. Kúpil som ju za veľmi slušnú cenu, podstatne lacnejšie ako je v katalógoch. Za tú sumu sa mi zdá vynikajúca, fakt skvelý obraz aj včera som bol vonku až do tmy, dobré. Vychádzam z toho, že ak by som chcel o triedu lepší ďalekohľad napr. Swaro, Zeiss dal by som v 8x56 o minimálne 30 000,- viac a to sa mi zdá veľmi veľký rozdiel, nuž všetko závisí od dukátov. Steiner som v rukách nemal, tak porovnať to nemôžem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46511 od Akela
V poslednom Poľovníctve máš také porovnanie s rôznymi údajmi a značkami a máš tam aj ceny, myslím, že Meopta obstála veľmi slušne. A tá 8x56 sa mi zdá na posed úplne ideálna. Má taký široký remeň na krk na nosenie, takže aj keď sa idem prejsť, netlačí to tak ako tie tenké remienky. Najprv som na to nadával a teraz sa mi to osvedčilo aj keď to nastavenie dåžky zavesenia na krk stojí za ho...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46521 od dtomi
Zdravim, ten Steiner neviem ci nie je s auto-focusom. Mne osobne auto-focus moc nesedí, zvikne ma trocha boliet hlava pri dlhsom pozorovani, ale to je individualne a ja som nepozeral cez Steinera. Len ta na to chcem upozornit. Inac Zeiss uvadza na trh novy 8x56 Conquest, ktoreho cena nie je az taka odlisna od meopty. Moze to byt tiez zaujimava alternativa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46541 od pollo
Priatelia prosím vie mi niekto poradiť či sa na Slovensku da opraviť puškohlad značky Kahles za vašu pomoc dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46554 od Castor
Neviem poradit...ale zaujimalo by ma, co sa ti na Kahles-e pokazilo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46571 od Bubi
Zajdi do NR k Franovi ci by ti to vedel dojednat...ked to sem vozi.Ak je seriozny..potom to vybavi aj,ked i to nekupil u neho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46572 od Bubi
Tento Steiner je s autofocusom.Na trh ide nova 8x56 Ranger Pro atd. Na ich web stranke je uz nafoteny.Pekny priamy,robustny a na Slov. ma stat cca 600€. V Hungary stoji 545 €.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46617 od marusko
Dakujem za rady! Uz to mam vyriesene...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.044 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 541 návštevníkov a žiadni členovia on-line