Nikon Monarch 2,5-10x50 vs. Leupold VX III 3,5-10x50

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47661 od Peter33
Chcel by som na môj guľobrok CZ 586 - 15 cal. 7x65R nejaký dobrý puškohľad.Teraz mi vŕta v hlave Nikon monarch 2,5-10x50 - osvetleny bod alebo ten Leupold 3,5-10x50 tiež s osvetlením bodom, budem to kupovať v SR.Čo by ste mi z týchto dvoch odporučili, nikona alebo toho leupolda? Ako by ste sa rozhodli vy?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47689 od Bubi
Nikon aj Leupold su dobre.Nic nepokazis.Leupold je mensi.Mne by viac pasoval na zlamovaciu zbran.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47690 od lovec_1
Viem asi aj trosku obsirnejsie poradit,napis mi na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47716 od lrentka
Pred rokom som riešil podobný problém. Rozhodol som sa pre nikon monarch 2,5 - 10 x 56 IL a som veľmi spokojný, hlavne za šera a zníženej viditeľnosti. V Zelenči sa dá zjednať cena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47718 od pepies
Irentka aj ja som si nechal podobne poradit a Nikona predavam,kupil som si Zeiss a neda sa to porovnat....;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47719 od army9
No bodaj by nie . Lenze to je nielen ina kvalitativna ale aj cenova kategoria .:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47722 od pepies
Apropo maš pravdu radsej si treba došetrit.a na gulobrok by som si určite nedaval vetší puškohlad ako 1,5-6x42 alebo max.2,5-10x50.a investoval by som do kvality.začni:Docter,Zeiss,Swarovsky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47762 od army9
Na gulobroku mam Zeiss 6x42 , sice starsi (ale "zapadny") . Zatial som snim spokojny.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47868 od whitenigga
AHOJ JA SOM SI OBJEDNAVAL Z FRANKONIA.DE TEN NIKON ALE 3,5-10X50 BEZ PARALAXI TUBUS MA COOLOVY A MAS TAM ZELENY AJ CERVENY BOD DAL SOM TO HORE NA KOZLICU RIZZINI VCERA A STALO MA TO 600 EUR U NAS ZATO PYTAJU NEJAKYCH 1000 EUR .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 630 návštevníkov a žiadni členovia on-line