8x56 cerveny bod, vysoka svetelnost...zeiss, swaro, DOCTER???

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50096 od marusko
Zdravim,
<br/>chcel by som optiku s co najlepsou svetelnostou za co najlepsiu cenu, klasicky...:))) Pojdem urcite do staleho zvacsenia 8x56 s cervenym bodom. Presiel som vsetky mozne fora a zaujal ma docter 8x56 s bodom, ktory mal super hodnotenia, dokonca niektori tvrdili, ze sa v terene vyrovna aj tym naj znackam ako Zeiss, Swarovski, Kahles, SaB...To je presne to, na co by som sa vas chcel spytat. Mali ste niekto moznost porovnat v PRAXI spominaneho doctera s nejakym z uvedenych top puskohladov??? Este raz pripominam, ze by som privital hlavne prakticke skusenosti...
<br/>Dakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50184 od lubosko
Mam 2 x docter a aj Zeiss a Leupold- kludne ber toho Doctra niekedy mam pocit ze je min tak dobry ako Zeiss-doporucujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50215 od marusko
dik lubosko, presne nieco podobne som chcel pocut...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50225 od Bubi
Ak chces Docter tak UNIPOINT !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50389 od vajlo
zdar pani, prosim vas neviete mi niekto poradit webovu stranku alebo obchod kde by sa dal kupit docter??? ide mi ale hlavne o to aby mal osnovu klasicke tecko, to znamena ze bocne hrube ciary s tupym zakoncenim a spodna je po uroven vrchu bocnych a zakoncena spicom. pretoze pod oznacenim 4a -a4 su osnovy ktore maju vsetke tri ciary zakoncene na tupo! a to nechcem. dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50390 od spider
čau.skús pozrieť autokompo vo zvolene.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54596 od apinko
Zeiss a Docter su si velmi blízke. Zeiss vyrabali výchdní nemci. Po zjednoteni sa knim pridali aj zapadní nemci a vyrabyli spolu pod značkou Zeiss po čase sa čsť zastúpena bývalími západními nemcami odtrhla a vyrába ďalej pod značkou Docter. Tie dva puškohlady su si velmi blizke. Mám tiež Docter a som sním nadmieru spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54604 od Bubi
Ale ale to mas pomylene...Docter je byvalý ,,Zeiss&quot; Jena. Original Zeiss bol mimo komunistickeho bloku.V Jene si nechali ukradnuty nazov...preto ho mohli vyvažať len do soc.štatov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54605 od Bubi
To je perlička hodná večernych sprav...ako sa po zjednotení pridali zapadní nemci k vychod. a zacali s nimi vyrabať Zeiss.....tak to je naozaj super.Este raz apinko.....Docter je byvaly ,,Zeiss&quot; Jena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54608 od mauser98

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 185 návštevníkov a žiadni členovia on-line