puskohlad ceska zbrojovka

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50517 od renek
puskohlad ceska zbrojovka bolo vytvorené renek
Pekna den prajem,
<br/> nemate niekto skusenosti s puskohladom ceska zbrojovka 3-12x50e ( www.kozap.cz/zbozi/453/06-cz-3-12x50e/ )
<br/>dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50528 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puskohlad ceska zbrojovka
Nekúp to! Jedine ak na vzduchovku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51079 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
ahoj meszarosoto
<br/>
<br/>ak môžeš tak prosím vysvetli svoj názor. díler deklaruje, že puškohľad vydrží v pohode guľovnicu.
<br/>Máš vlastnú skúsenosť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51090 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému puskohlad ceska zbrojovka
mne to predal predavač v Šuranoch k čz550 7x64....prvých možno 10rán držal,potom to skákalo 15-20cm kruhu.... Najskvor ma presviedčal že nedokážem strielat s večším priblýžením-že to roztrasiem....naštastie som vyskušal 5rán podhladom a zmestil som sa v pohode do 5cm ,všetko skušané na 100m. Nedalo my a dal som ho na vzduchovku ked na 10m robil rozptil skoro 6cm,kde som inak robil so starým puškohladom Hensoldt-wetzlar 4x iba 1,8-2cm....a na dvovažok sa z vnutra začala rozbíjat optika-drobný sklený prach na okuláry...po krátkom vykrucaní povedal že nech to prinesiem,že to bude reklamovat...po mesiaci my ho chcel vymenit za nový tej istej značky,čo som odmietol a kupil meoptu ARTEMIS 2000 7X50 s ktorou som na prvý krát urobil rozptil na 130m s tromi výstrelmy 7x64 SP 17mm a 7x64 SPCE 25mm....táto skusenost ma stála 5krabíc nábojov ked nepočítam 3x cestu do predajne...;/ tak že keby som bol kupil kvalitu hned na začiatku mohlo my tých 100 nábojov vystačit na niekolko rokov polovania....;) stačí takáto osobná skusenost..... LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51091 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
veľmi zaujímavá skúsenosť toto by aj mňa :[
<br/>čo si vystrielal tých 100 nábojov to by bol presne rozdiel ceny medzi českou zbrojovkou a meoptou či že si teraz prišiel o 100Eur. plus cesta jaj jaj
<br/>a ešte niečo
<br/>
<br/>Aj SP a SPCE streli ti išli rovnako ? nebol rozdiel vo výške ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51092 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému puskohlad ceska zbrojovka
rozdiel vo výške bol 3,5cm...do teraz mám odložený ten terč,mnoho ludí zatracuje české strelivo....mne to zatial stačí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51095 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
u čechov nie je problém ani tak s presnostou ale účinkom na zver.
<br/>ja používám SB na škodnú a RWS na trofejovú.
<br/>Viem niekdo si povie RWS to je drahé ja vystrelím na trofejovú zver 20 nábojov za rok.
<br/>RWS krabica ťa víde na 50 Eur ten základ a SB 18 to je rozdiel 1000 SK za rok Mne osobne to nepripadá veľa. Keby som mal celú noc prehľadať za nejakým diviakom alebo jeleňom podľa mňa to nestojí zato. No dobre lebo je to u von s témy.
<br/>
<br/>Samozrejme môj názor ..........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51188 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puskohlad ceska zbrojovka
Podľa môjho názoru sú puškohľady značiek ako ČZ, Tactikal, Jahti Jakt tie isté len pod inou značkou. Mal som možnosť ich porovnať a sú až do detailov všetky tri úplne rovnaké, akurát sú uvedené na trh pod iným názvom. Ja sa len čudujem, že Česká zbrojovka s tak veľkou tradíciou dala svoje meno a značku na takýto šmejd. Kvalita týchto puškohľadov je úmerná ich cene. Ja osobne som mal Tactikal 3x9-50 so svietiacim bodom a môžem povedať, že dlho to nevydržalo a nebol som sním spokojný. Teraz mám Kahles Helia Csx 3x10-56 a to vtedy človek zistí aký je to rozdiel. Samozrejme aj v cene, ale takýto puškohľad kupuješ na celý život.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51201 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puskohlad ceska zbrojovka
s tym Kahlesom suhlasím.Je to vecička.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51205 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
samozrejme nemôžeš porovnávať fábiu a BMW
<br/>súhlasím ten tactikal nie je nič moc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51213 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puskohlad ceska zbrojovka
Veď si to povedzme - kúpil už niekto naozaj kvalitnú optiku za &quot;lacnú cenu&quot;? Nekúpil! Môže ju len kúpiť draho, alebo zdediť. Samozrejme, všetci sme začínali a prešli určitým vývojom. Som rád, že som začal Meoptou Artemis 4x32. Akú som ja mal radosť, keď som strelil prvého srnca, aj som flintu vyobjímal. Kde by ma vtedy napadlo, že existuje aj nejaká 56ka a o Swaro Kahles a Zeiss som len neskôr listoval v katalógoch. Meoptu, resp. Leupold v prevedení variabil, každý nech si zvolí aký chce, pokladám pre tých čo začínajú za najlepšiu voľbu , ak zarábajú Slovenský mimobratislavský priemer - obrazne povedané a všetky tie ostatné lacné braky by som nekupoval. Je to len na škodu zveri a poľovníctva vôbec. Je neskutočné, koľko kamarátov sa opláchlo na týchto &quot;svetových značkách&quot;!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51214 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
súhlasím
<br/>
<br/>zbytočne vyhodené peniaze

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52737 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
Chlapci a kto vlastne robí tieto puškohľady? Kamarát ich zobral zo Zbrojovky dva, vraveli mu, že ich pár ostalo, lebo Iranci alebo Iračania si objednali nejakú zakázku 50ks CZ750 odstrelovačiek a tam ich údajne dávali, vraj to má aj vvyrazené nejaké výrobné čísla... On to zobral asi pred rokom za 16.000Sk za kus. Povedali mu, že ich robí pre Zbrojovku Meopta, vydržia akúkoľvek ráž... Ha,Ha Ha.... Ja som myslím také isté videl v Banskej Bystrici v Slovrose za 12.000,-Sk a majiteľ mi vravel že ich nosí z Ruska. Bude to asi značková kvalita Čína, Poľsko...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53173 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
Nedalo mi, mailoval som do Meopty a:
<br/>Děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátil. Omlouvám se za pozdní
<br/>odpověď v důsledku dlouhodobých služebních cest.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Meopta je činná jako OEM výrobce pro špičkové německé a rakouské optické
<br/>firmy. Naše výrobky jsou označeny logem &quot;Meopta&quot;, nikoli &quot;Česká zbrojovka&quot;.
<br/>ČZ má jiného dodavatele.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>S pozdravem,
<br/>
<br/>František Vančura
<br/>
<br/>Meopta optika s.r.o.
<br/>
<br/>Account Executive
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Tel:+420 (581) 24 21 25
<br/>
<br/>Fax: +420 (581) 24 22 22
<br/>
<br/>Email: &lt;:mailto:frantisek.vancura@meopta.com&gt; :frantisek.vancura@meopta.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53176 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému puskohlad ceska zbrojovka
neviem odkial ste prisli na nápad že tie puškohľady robí meopta.
<br/>Je to úplne iná česká firma.
<br/>Pri puškohľadoch českej zbrojovky sa nespomína nikde meopta.
<br/>Česká zbojovka tieto puškohľady robí aj z časi pre CZ zbrane
<br/>
<br/>Aspoň tak viem ja

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53246 od army9
Odpoveď od army9 na tému puskohlad ceska zbrojovka
Co ja mam info tak vraj je to China .:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 týždnami #54084 od anton
Odpoveď od anton na tému puskohlad ceska zbrojovka
Ano je to Cina. Potvrdil mi to predajca. Ale dnes sa vela veci robi v Cine, mozno viac ako by sme si mysleli...
<br/>Ja vlastnim dva taketo puskohlady. Ide o to co clovek od toho ocakava. Ja na zazraky neverim, uplne suhlasim s Akelom ze za lacny peniaz sa kvalita kupit neda, ale moje ocakavania ten puskohlad uplne splnil. 5 rokov ho mam na 223R a 2 roky na 22WMR. Mozem povedat ze som spokojny, ziaden problem technickeho typu som zatial nemal. Puskohlad (3-12 x 50) ma slusnu svetelnost aj za sera (ovela lepsiu ako Hakko Winner ktory som iba skusal a bola to katastrofa!!!). Nevyhodou je plastova optika a teda tym dana nizka ostrost v detaile a silna svietivost bodu uz v polohe 1. Za uplneho sera to sposobi znacne osvietenie zorneho pola-zver ledva vidite. Ale ako som napisal i ked sa zazraky cakat nedaju, moje ocakavania to naplnilo.
<br/>223R mam nastreleny so strelivom Winchester Power Point (69gr)na 100m s rozptylom 4CM(nie som excelentny strelec) a 22WMR so strelivom RWS 40gr. JHP na 60m 2cm.
<br/>Myslim si ze ked vlastnite niekolko gulovnic, je dot financne narocne osadit vsetky kvalitnou optikou typu Zeiss a pod. Na mensie raze to vsak z vlastnych skusenosti mozem doporucit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 271 návštevníkov a žiadni členovia on-line