Puškohľady značky Minox

pred 11 rokmi 4 týždnami #63603 od Sutemeny
Puškohľady značky Minox bolo vytvorené Sutemeny
Aké máte praktické skúsenosti s puškohľadmi značky Minox? Ide o značku, ktorá je v poslednej dobe dosť vychválená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63685 od anton
Odpoveď od anton na tému Puškohľady značky Minox
Ahoj, prakticke skusenosti nemam, ale aspon som ho drzal v predajni v rukach(ZE 5i 2-10 x 50). Uroven spracovania sa mi zdala dobra, 5x zoom je sympaticky a German 4 kriz je v pohode tiez, neprekryva "cele" zorne pole ako niektore aj slusne znacky. Taky vsestranny puskohlad. Samozrejme neviem ako funguje mechanika a neviem ani posudit vykonnost za sera. Ale Minox ma slusnu optiku, nejake vyrazne neprijemne sklamanie by som necakal. Co mi ale na nom vadilo(a preto so ho nebral) je velmi vyrazny cerveny bod aj pri najnizsej intenzite. To ma neprijemne prekvapilo, tak na urovni puskohladov za 200Eur. Aj za dennych podmienok bol dost vyrazny. Neviem si predstavit ho zodpovedne pouzit taku hodinku po zapade slnka pri bezmesacnej oblohe....ale to ale zalezi od toho ako to chces vyuzivat.caf.A.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 1 mesiacom #63863 od zace02
Odpoveď od zace02 na tému Puškohľady značky Minox
na jedné pušce máme Minox ZA 5/30 SF no vynachválit jej nemohu ale ani zlé na něj neřeknu, co se týče optiky tak křížek je trochu větší ale dá se zvyknout. Akorát mechanika nemá moc ráda vlhko. Jinak fajn 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 281 návštevníkov a žiadni členovia on-line