Ďalekohlady eschenbach, aké máte skúsenosti?

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16096 od Elo
V decembri 2007 som si zakúpil trieder ESCHENBACH TROPHY AS/P 8x56. Kvalitné optické sklo, plnený dusíkom, asférické šošovky, čierne pogumovanie, závit na statív, záruka 10 rokov (ale len pri zakúpení u výrobcu), cez predajcu je to "len" 2 roky. Má výborný obraz aj v noci a za šera, nevýhodou je trochu vyššia hmotnosť (cca 1100 g) ale nie je to až tak zlé. Ešte šo mne osobne vadilo, tak výrobca dal k nemu 2 čierne plastové okulárové krytky, ja som bol zvyknutý na spojenú elipsovitú gumenú krytku, posuvnú na remeni ďalekohľadu. Tú mi nakoniec poslali na dobierku z fy. DELTAS. Takže zatiaľ spokojnosť, aj keď ho mám len krátko a otestovať ho chcem hlavne pri nočných postriežkach na diviaky :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16106 od lubi
Nazdar ELO ked sa smiem spítat za kolko si ho kupil a kde díky a LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16113 od Basky
Chlape! Však Ty už žiješ v BUDÚCNOSTI !!!! /...asi si myslel december 2006... :D /

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16140 od gender
dik,mna zaujimalo hlavne aky je za sera.mal som ich moznost porovnat,skor mi pasoval starsi model,no zatial som sa nerozhodol,ale chcel som nazor od takeho co ho ma uz dhsie.lubi na slovensku ho predava pan kuruc zo senice 0903277424,ale daju sa zohnat aj lacnejsie,skus yatego.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16246 od Elo
Nazdar lubi, objednával som ho v decembri cez internet, pozri www.zbranebrymova.com. Mali vtedy akciu na Eschenbach a stál cca 6.200 Kč + dobierka na Slovensko cca 200 Kč. Boli veľmi ústretoví, bez problémov boli ochotní poslať dobierku z ČR na Slovensko (čo sa mi u iných českých firiem nestalo). Na pošte som to potom platil v k, prepočítané kurzom, spolu s poštovným ma to vyšlo cca 8.500,- Sk (Môj darček k Vianociam :D). Skúšal som aj cez zastúpenie Eschenbach na Slovensku, ale ten bol oveľa drahší, cca 11.000,- Sk, keď som sa pýtal, či vie niečo urobiť s cenou, povedal , že s cenou nie, ale môže mi dať ako bonus slnečné okuliare eschenbach. Takže som sa jednoznačne rozhodol pre Brýmovú.
<br/>Elo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16247 od Elo
Samozrejme, bol to preklep:D myslel som december 2006. sorry

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.046 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 802 návštevníkov a žiadni členovia on-line