Bushnell Elite 1500 ARC

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15234 od jiriholecek
Bushnell Elite 1500 ARC bolo vytvorené jiriholecek
Chcel by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s diaľkomerom. Použiteľnosť v terene, praktické skúsenosti z presností meraní, zorné pole, práca za zníženej viditeľnosti atď. Prípadne na čo si dať pozor pri kúpe.... Vďaka za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15236 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Sorráč ale prehliadol som, že tu už podobná téma je.....
<br/>Tak konkrétne sa spýtam na Bushnell Elite 1500 ARC. Myslím že táto vecička dokáže toho pomerne dosť. Má niekto skúsenosti? Ináč cena okolo 25 000 Sk takže si radšej vypočujem prípadné rady...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15240 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
JIRI Holecek pre Tvoje info, keď otváraš nejakú Tému vo Fóre prejdi si najskôr Fórum či niečo podobné neni otvorené. Ináč táto téma názov ,, Diaľkomer v poľovníctve ,, je na strane č.2 tohoto Fóra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15241 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Nazdar Mirek. Čo sa týka založenia rovnakej témy tak som sa už ospravedlnil v predchádzajúcom príspevku. Ale ináč vďaka. Tú tému na strane 2 som prehliadol a z toho dôvodu som založil novú. Čo sa týka mojej druhej otázky tak by ma zaujímal konkrétne Bushnell .... viď príspevok č.2. Takže ak máš k tejto téme nejaké info rád si ho prečítam. Pokiaľ by to bolo možné (otázka na admina) zmenil by som názov na : Bushnell Elite 1500 ARC - áno či nie? Myslím že takáto téma tu nie je...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15259 od bearhunter
Odpoveď od bearhunter na tému Bushnell Elite 1500 ARC
JIRI: odporucam jednoznacne SWAROVSKI LASER GUIDE doplatis par tisic a ziskas dialkomer a dalekohlad 8x30 v jednom perfektna optika za sera super presny nespekuluj nad bushnelom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15283 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Ako spokojny uzivatel Swaro LG,musim suhlasit.Bezkonkurencne najlepsi laser na nasom trhu.Pracoval som aj s bino od Leica,ale Swaro je lepsi ako laser aj za dna aj za sera....v tomto pripade je skoda dat peniaze za Bushnell.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15303 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Vďaka páni za odpoveď. Skúsenosti sú skúsenosti a ja si nechám poradiť. Naštudujem niečo o Swar LG a určite sa ozvem s otázkami. Ináč vďaka za zmenu názvu ;) (for admin - thanks).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15330 od parohar
Odpoveď od parohar na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Mam na predaj dialkomer bushnell yardage pro compact 600 v stopercentnom stave za 5000Sk..dosah meranej vzdialenosti az 500 metrov..v pripade zaujmu sa ozvite na mail:klubbcat@pobox.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15339 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
JIRI HOLECEK - uvažoval som o kúpe diaľkomeru, taktiež som si robil prehľad čo je na trhu dostupné. Mal som možnosť držať v ruke a vyskúšať si Tebou uvádzaný diaľkomer taktiež diaľkomer od f. SWAROVSKI, ktorý som mal aj zapožičaný na vyskúšanie v teréne. Zvažoval som SWAROVSKEHO vzhľadom k tomu, že je ho možné využiť v určitých momentoch, vzdialenostiach aj ako pozorovák. A aj preto, že by som mal pozorovák a diaľkomer jednej značky. Nakoniec som však od zakúpenia diaľkomeru po prehodnotení jeho využitia pri poľovačke /love/ na akú vzdialeností lovím odstúpil. Pozdravuje Ťa Miro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15352 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Ahoj Miro. Tiež zvažujem rôzne možnosti. Čo sa týka využitia diaľkomeru tak v mojom prípade bude dobrým pomocníkom. SW je určite na trochu inej úrovni ako Bushnell ale cenovo je to zhruba o 5 000 ,- viac. Na druhú stranu v cene Bushnella sú nejaké tie korekcie v teréne podľa ráže a sklonu... Opäť na druhú stranu pomer cena a využiteľnosť je pomerne vysoká a tak zvažujem možnosti ako LEICA 1200 S alebo Nikon 1200 S. U obidvoch pomerne kvalitná optika a dobré spracovanie samozrejme za nižšiu cenu - tak do 20 000,- zhruba. Uvidím určite sa rád dozviem prípadné reakcie na tieto 2 typy. Diaľkomer je dobrý ako diaľkomer a po rade jedného pána z Čiech nebudem nahrádzať binokulár. Ináč mám Bushnell legend 8x42 a som s ním spokojný. Uvidím - presondujem - odskúšam.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15363 od bearhunter
Odpoveď od bearhunter na tému Bushnell Elite 1500 ARC
pre JIRIHOLECEK, ak vies anglicky pozri si reviews na www.cabelas.com pri Optics - rangefinders je tam spusta hodnoteni roznych znaciek, co sa tyka tych funkcii je to dobre pre strelbu lukom preto ma kazdy bowhunter maly kompaktny lahky dialkomer,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15365 od bearhunter
Odpoveď od bearhunter na tému Bushnell Elite 1500 ARC
a co je to 5.000, -SK ? to minies na sracky ani nevies ako, momentalne neexistuje v optike lepsi produkt na meranie vzdialenosti ako SW Laser guide a ta rada od toho pana z ciech bola falosna tak ako ked niekto povie ze strlivo SB je super a bomba a vynikajuce a tak. never radam chod do optiky zober do ruky chod s tym von otestuj otazkaj a uvidis rozdiely a NEFILOZOFUJ tolko ako keby si nevedel kolko mas vlastne rokov ...........ked kupis SW a budes spokojny nezabudni sa podakovat !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15366 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
OK. I will see.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15367 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
:DBeriem na vedomie. Inač vieš poradiť predajňu prípadne dovozcu, ktorého by som mohol kontaktovať? If you know.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15368 od bearhunter
Odpoveď od bearhunter na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Frano Nitra resp. autokompo zvolen

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15370 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Jasne. Autokompo poznam. Kupoval som tam puskohlad na kozlu....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15460 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Jaj páni SW LG 34 460,- trochu viac ako som ocakaval. Predpokladal som, ze sa v pohode zmestím do 30 000,- a to už aj s navršením 5000,- oproti iným značkám....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15464 od bearhunter
Odpoveď od bearhunter na tému Bushnell Elite 1500 ARC
to ti asi povedali v autokompo vsak ? chod za franom nitra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15465 od bearhunter
Odpoveď od bearhunter na tému Bushnell Elite 1500 ARC
skus ci ti da za 30000

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15470 od jiriholecek
Odpoveď od jiriholecek na tému Bushnell Elite 1500 ARC
Presne tak - autokompo..... Hneď som mu napisal či s tou cenou nevie niečo urobiť tak uvidím čo odpíše.
<br/>Frano nitra v ponuke priamo na webe nič ohľadne SW LG nema tak skusim poslať mail...
<br/>Inac v CZ cena okolo 23 500 Czk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 571 návštevníkov a žiadni členovia on-line