Puskohlad JahtiJakt

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #35217 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému Puskohlad JahtiJakt
Ja s brokovnicou veru breneky strieľať nebudem, a prečo aj??? Ja to chcem na brokovnicu hlavne na líšky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #36221 od kovboj
Odpoveď od kovboj na tému Puskohlad JahtiJakt
Zdravím, uvedte ma do obrazu, ktorá puška je ten MARLIN, je to tá 12mm amerika? Uvažujem o kúpe toho puškohľadu, ale mám 30-06 a jeden Taktikál už zorel. Po roku mi začal plávať nástrel. Nechcem pri tejto značke dopadnúť rovnako, ale narovinu Zeisku si dovoliť nemôžem aspoň zatiaľ. Ď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #36223 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému Puskohlad JahtiJakt
Noooo, ja síce 30-06 nemám ale na Marlin ten puškohľad úplne stačí. Neviem či je rozumné a vhodné dať tento puškohľad na 30-06. Ja osobne by som to nerobil, aby si potom náhodou nebol sklamaný. Aj keď ten pán v Hubertuse mi tvrdil že znesie aj 300 WM. Možno áno možno nie. Na Tvojom mieste by som došetril a kúpil radšej Meoptu. Ale ak rád skúšaš tak skús a uvidíš:)či sa osvedčí aj Jahti Jakt. Musím ale povedať že obraz je naozaj super ostrý, aj odolný voči daždu otrasom... jednoduchu mne sa osvedčil.
<br/>Všetko je otázka zvyku, vkusu, nárokou a financií....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #36254 od kovboj
Odpoveď od kovboj na tému Puskohlad JahtiJakt
No Meopta je síce značka uznávaná, ale kolega mal ten istý problém s nastrelaním. Vlastí Merkel troják s guľou v ráži 7x57 a zistil, že puškoľad nereaguje na korekcie. Po reklamácií v ČR sa mu vrátil evidentne opravený(vnútro perfektne vyčistené) s poznámkou výrobcu &quot;závada nezjištena&quot;. Samozrejme mu záruka už padla, našťastie puškohľad zatiaľ bez závad. Tento problém sa stal viacerým poľovníkom v mojom okruhu aj u kamrátov čechách. Nechcem jednoznačne haniť túto značku, ale za tie peniaze si ju určite nekúpim, je nadhodnotená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #36255 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puskohlad JahtiJakt
Tak napis konkretnu sumu,ktoru chces investovat,potom sa lahsie dockas konkretneho modelu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #36256 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému Puskohlad JahtiJakt
To s tými meoptami som aj ja počul a videl.Zatiaľ ale čo mám meoptu tak taký problém nemám. Nooo, tak potom kúp Zeiss, Leupold, Bushnel, Vixen.... máš dosť veľa možností. Alebo kúp Jahti Jakt a uvidíš, záruka je 5 rokov. Záleží od tvojich finančných možností...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #36257 od kovboj
Odpoveď od kovboj na tému Puskohlad JahtiJakt
Momentálne cca 10.000,- možno 15 ale pokiaľ ani takto investované peniaze nezaberú na moju 30 06-ku zdá sa mi to byť veľmi zlá investícia. Zvažujem Jahti Jagh pre &quot;isté&quot; garancie od predajcu, že to vydrží a hlavne pre deklarovanú záruku. Tento rok som začal s nákupmi, ktoré čosi stáli - nejaké to oblečenie ale hlavne guľovnička ZK 99 v 8x57. Poľovníctvo je krásny koníček,ale aj drahý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38162 od zdeno30-06
Odpoveď od zdeno30-06 na tému Puskohlad JahtiJakt
je na nom dosť velka bodka na 100m a streliť srnce na takú vzdialenosť dosť taške na krk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38164 od miso
Odpoveď od miso na tému Puskohlad JahtiJakt
To je naschval, srnce sa na taku vzdialenost strielaju totiz na komoru;):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38291 od zdeno30-06
Odpoveď od zdeno30-06 na tému Puskohlad JahtiJakt
ale misko sú aj taký co to dokazu aj na tu stovku a keď vydis z trávy len krk a hlavu tak neviem na čo by si strieľal;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38293 od miso
Odpoveď od miso na tému Puskohlad JahtiJakt
Rad by som tu 100ku videl zmeranu dialkomerom. Carostrelcov priam zboznujem ;)
<br/>A nejde o to, ci je mozne to trafit alebo ci nie, len to povazujem za nezodpovedne, k zveri sa da priblizit alebo ju privabit....
<br/>A ak vidim na 100m len hlavu a krk tak nestrielam....skusim parohacika obalamutit inac...:)
<br/>Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38297 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Puskohlad JahtiJakt
... zaujímavé čo píšeš ! Na fotkách v Tvojej fotogalérii máš srnca uloveného na rebrá a foto diviaka kalibrom 7 x 64. Podstatné je, že máš NICK ,, Zdeno 30 - 06 ,,.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #38531 od zdeno30-06
Odpoveď od zdeno30-06 na tému Puskohlad JahtiJakt
mam viacero zbrani ale mne neslo o to ze strieľať na krk ale o to ze bodka na jahtijaku je velka a co mam na niku ta 30-06 tu mam aj 7-64 a aj 5.6-52r a stym diaľkomerom to mozeme skusit mozno to bude aj viac strelectvo to zboznujem a aj presnú strelu tak isto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.053 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 930 návštevníkov a žiadni členovia on-line