Mieridlá zo svetlovodivých vlákien na ČZ 550

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29847 od miso
Ľudia, fakt nezakladajte nové témy, už to tu bolo žiadosťou redakcie viac krát prednesené. Pokiaľ sa chcete niečo spýtať, skúste použiť podobnú tému a napísať to tam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29848 od Elo
Chlapi poraďte, kde sa dajú zohnať mieridlá zo svetlovodivývh vlákien (cieľnik a muška) na guľovnicu ČZ 550? Pozeral som stránky výrobcu TRUGLO, no na české guľovnice som tam nič nenašiel... :(
<br/>V pohone bez optiky, alebo kolimátora by pri hodenej rýchlej rane také mieridlá pomohli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29853 od Elo
to miso - no ja som si dal tú námahu a pozrel som všetkých 15 stránok, ale nič o svetlovodivých vláknach (samozrejme len podľa názvu témy) som nenašiel, takže preto nová téma...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29855 od miso
No jasne na to som nenarážal, skôr na to,že sa chystá prerábka fóra a nemali by sa otvárať nové témy. Ináč by som ti takú odpoveď nenapísal. Kluďne teraz takéto veci hoď aj do cz 550 FS alebo sem píš príspevky keď ich nevieš zaradiť do príslušnej témy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29859 od Elo
OK miso, už som si to prečítal v téme &quot;Návrhy na zlepšenie stránky&quot; takže viem, ako to bolo myslené, takže pohoda. Zdravím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29965 od moron
Ahoj Elo, mušku spolu se světločivným vláknem z ČZ550 jsem zakoupil v obchodě puškaře pana Macháčka v Brně ca za 600 Kč. Pokud vím tak měli obchod ke konci roku zavírat. Jako jediný kontakt mám mobil na pana Macháčka, - třeba by Ti ji poslali a když budeš chtít i s náhradním vláknem. Já to nechal osadit přefrézováním a napasováním na BO98, zatím jsem s tím ulovil 5 divočáku na ca 15-50metrů a je to o mnoho lepší než původní muška. Musel jsme adekvátně k tomu upravit i hledí (zatím je provizorní), ale funguje to. Oproti jiným muškám se světlovodivým vláknem je na ní super že je to vlákno je tenké tzn dá se s tím mířit i docela přesně. jestli chceš ten mobil napiš mi do mailu - pošlu Ti ho.Ahoj rm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29972 od Elo
Ahoj moron, pošli mi ten mob. kontakt + ak máš nejaké foto tej mušky a hledí na tvojej guľovnici na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
<br/>Dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29982 od moron
ahoj fotky mě trvají vždycky strašně dlouho, ale zkusím něco pořídit a snad i brzo pošlu;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55065 od Abonent
Máte niekto skúsenosti s muškou a mieridlami od firmy FAO s.r.o.Olomouc?Sú to mieridlá zo svetlovodných vlákien a podľa reklamy,ak hovoria pravdu, by to bolo vynikajúce pri sťažených svetelných podmienkach za šera napr. na večernom ťahu kačíc alebo aj do pohonu na diviakov.Zaujímala by ma orientačná cena,spôsob montáže na zbraň a hlavne skúsenosti z praxe. Ď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61168 od ajven
viete o nejakej svetlovodivej muske vhodnej na ZH301? vrta sa tam do listy alebo len lepi? poradite?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61444 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Mieridlá zo svetlovodivých vlákien na ČZ 550
Skus tru-glo samolepiacu musku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 139 návštevníkov a žiadni členovia on-line