Lano na približovanie zveri

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47401 od Akela
Lano na približovanie zveri bolo vytvorené Akela
Zháňam niečo na približovanie - ťahanie diviaka napr. ručne - nejaké lano so sľučkou a drevenou rúčkou. Nedá sa to niekde objednať? ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47404 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Lano na približovanie zveri
najlepšoa je padáková šnúra, alebo ja mám vyrobené na ťahanie - kúsok z rúčky z metly, tak, aby mohli ťahať dvaja, v strede drážka a v drážke umelá šnúra ( dåžka cca 1-1,2 m) z vojenského stanu a na konci vykovaný hák cca 10-12 cm dlhý. Diviakovi zarežem pod spodnú sánku a tam zaseknem hák. Výhody-nemusíš hľadať papek na ťahanie, ani mu to prevlekať cez "zbrane", nevýhoda - je tam hák,a ak to nosíš v nohaviciach v bočnom vrecku pri páde hrozí, že sa ti zasekne do nohy (za 10 rokov sa mi to nestalo) a raz sa mi stalo, že sa hák vyrovnal, ke´d som ťahal diviaka ktorý sa zasekol pod stromom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47406 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lano na približovanie zveri
Zaseknutia niekde do tela sa nebojím, ja aj v lete nosím ruksak a v ňom skoro všetko čo potrebujem, len toto mi ešte chýba. nedá sa to objednať niekde na nete v nejakom internet obchode? Dajte typ. Lebo čakať na parašutistu sa mi nechce...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47407 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lano na približovanie zveri
Akela tu som nieco nasiel
<br/>
<br/> www.superjagd.com/start/allesjagd_media_...amp;scid=&cid=28 [/]KLIK TU
<br/>
<br/>
<br/>Skusim ti najst nieco do ruky , niekde som to videl len si nemozem spomenut kde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47408 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lano na približovanie zveri
urcite da, ja som to dostal ako pozornost pri vacsom nakupe cez www.egun.de, prakticky popruh cez rameno potom nieco ako padakova snura a na konci slucka a bol k tomu i hacik. Treba sa preklikat cez nejaku Frankoniu, alebo nieco podobne ... U nas sa od napamati pouzivaju štranky, ktore sa vyuzivali pri teleni krav, je to pevne, lahke, skladne, pred pouzitim doplnis bukovym druckom a hijo ... vrcholny kusok ludovej tvorivosti, len ci sa to da este zohnat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47409 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Lano na približovanie zveri
mam presne to co tu slahol Jaro, len na jedno rameno, ale ta cena! tie štranky na telenie byvali za poldeci, no nic, viem aj o slusnej IZ co bola za 5 poldeci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47413 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lano na približovanie zveri
k nam na firmu vozi jedna ¡Česka firma plechovy strešny sistem a na skladanie použiva popruhy z prešivaneho platna , ktore su širike 5 cm a dlhe 3 m je to dvojita dlžka pretože su zošite ,čo sa tyče tahu roztahujeme s nimi nakl. auta obrovska sila a pritom strašne lahučke,na tahane zveri bomba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47414 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lano na približovanie zveri
[img]www.vildsvin.se/shop/images/dragseletny.jpg [/img]
<br/>
<br/>
<br/>svedi to maju za 245 korun svedskych

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47415 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lano na približovanie zveri
Tak som to vynural aj u nas www.polovnictvo-pk.sk/product/tahac-na-zver-109/ [/]KLIK TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47437 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lano na približovanie zveri
´Dakujem všetkým za info, ale odtiahnuť nášho jeleňa ako je to na obrázku už asi nezvládnem, skôr kamoša s krčmy po spoločnej poľovačke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47444 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Lano na približovanie zveri
Ja som si kúpil niečo www.hudy.cz/g101893-horolezectvi-lana-sm...pruhy-dute---tabulka[/]takéto . Existujú ako hotové slučky, tie sú drahé, alebo pásovina. Na konci som to prešil aby mi vzniklo očko a je to, za 100 SK a 15 min. roboty (šil som to v rukách :D ). Nejakého diviačika som už odtiahol a drží to. Kritickým bodom bude to šitie, tak to treba urobiť poriadne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47445 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Lano na približovanie zveri
www.hudy.cz/g101893-horolezectvi-lana-sm...ruhy-dute---tabulka/ [/] oprava Zoženieš to v športových potrebách kde majú turistické a lezecké veci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47464 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lano na približovanie zveri
Kurt a čo keby si urobil dobrý skutok /lebo každý dobrý skutok býva spravodlivo potrestaný/ a urobil to pre mňa, hod¡si na to vysokohorskú prirážku a pošli mi to domov, alebo sa osobne stretneme ak si poblíž LC,ZV. VK. Napíš či by si bol ochotný a daj mail ak áno, ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47477 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Lano na približovanie zveri
Cez víkend vyfotím, ak nezabudnem, :-p to čo mám a uvidíš či by to spåňalo tvoje predstavy. V podstate je to obyčajný &quot;šranek&quot; s očkami na konci, akurát z lepšieho materiálu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47795 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Lano na približovanie zveri
Tak takto nejako to vypadá. Skúsil som sa na to zavesiť a mojich 85 kg to vydržalo. Inak, materiál má nosnosť 5,5 kN a stojí 45 Sk/m.[img][#20808#] [/img] Koncom týždňa to vymažem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47797 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Lano na približovanie zveri
No, nedá sa to rozkliknúť, ale je to v galérii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47815 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lano na približovanie zveri
Neviete, kde je v BB alebo ZV obchod s takýmito lanami, aby som sa chvíľu zahral na horolezca?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47824 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Lano na približovanie zveri
Tóno, ja mám zbytky gurtní na upevňovanie guľatiny na vagónoch, z toho si urobíš také ťahadlo, že aj drevo budeš môcť s tým približovať, nie len zver. Keď pôjdeš okolo, ohlás sa mi, budeš si môcť aj vybrať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47835 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Lano na približovanie zveri
Adresu ani meno obchodu si nepamätám, ale keby som sa postavil vo Zvolene na námestie, tak to nájdem. Keď sa postavíš chrbtom ku hradu, tak je to na pravej strane v niektorej z tých pasáží. Roky som tam nebol, tak teraz neviem presne v ktorej, okrem toho sa to tam dosť zmenilo. Asi by to mohol byť alfa sport??? Inak tie gurtne od cimbalíka by mohli byť tiež dobré. Len toto má tú výhodu, že je to mäkké a tenké, tým pádom skladné aj do vrecka. Do ruksaku to je jedno. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47842 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lano na približovanie zveri
Ďakujem, ozvem sa. Veď či mám v ruksaku o nejakých 5 vecí viac alebo menej, je to už jedno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.062 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 199 návštevníkov a žiadni členovia on-line