Prikrmovanie diviačej zveri

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50760 od pavelb
Prikrmovanie diviačej zveri bolo vytvorené pavelb
Aké zariadenia sa vám osvedčili na prikrmovanie diviačej? Mám na mysli také, kde sa udrží krmivo dlhšiu dobu, napr. krmné valce, prípadne násypce. Ď

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58179 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Prikrmovanie diviačej zveri
naco ich prikrmujete, ked ich potom strielate, aby sa nepremnozili? vypocitavost ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58185 od axon
Odpoveď od axon na tému Prikrmovanie diviačej zveri
viktorko aby si vedel, prikrmuje sa aj ostatná zver, nielen diviaky, ale to by si musel zodvinúť prdel z martinského paneláka a ísť sa pozrieť aj ďalej do prírody nielen pod strom, čo ti rastie pred panelákom. A keby si našiel v tvojej hlavičke aspoň trocha rozumu8-L, tak by si zistil, že prikrmovanie zveri v čase núdze dokonca prikazuje zákon.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58264 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Prikrmovanie diviačej zveri
já používám i krmný válec i samosyp. Více se mi líbi válec, neboli jak já říkám kolotoč, tam se dostane ke krmivu jen černá, z toho důvodu mi vysoké stavy dančí zvěře nesežerou všechno krmivo a černá se u kolotoče zdrží a neničí zařízení. U samosypu se zdrží například dančí zvěř, dokud ho nevyberou. S kolotočem pohne pouze divočák a tak se šetří za krmení. Jinak pokud vysypu metrák nějakého krmení na volno, nebo i do sypáku, můžu na druhý den sypat znovu. V kolotoči mi vydrží i 15 kg kukuřice, několik dní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58271 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Prikrmovanie diviačej zveri
RadekS, ak by sa dalo, mohol by si mi poslať nejaké foto toho kolotoča??? Bol by som strašne vďačný... Môj mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1362 návštevníkov a žiadni členovia on-line